Studijos užsienyje – tai pasirinkimas, kuris gali pakeisti tavo ateitį. Pažangiomis švietimo sistemomis ir prestižiniais universitetais garsėjančios užsienio šalys kviečia tarptautinius studentus atrasti naujų horizontų. Studijuoti svetur – tai tobulėti ne tik akademinėje srityje, bet ir pažinti skirtingas kultūras, įgauti gyvenimiškų įgūdžių ir pradėti įspūdingą tarptautinę karjerą.

Pasaulyje skaičiuojama per 100 tūkst. skirtingų aukštojo mokslo institucijų. Nenuostabu, kad tarp tokios gausos lengva pasiklysti. Tačiau mūsų žinios ir sukaupta patirtis padės tau nesiblaškyti, užtikrintai apsispręsti ir tapti išsilavinusiu pasaulio piliečiu.

Kaip išsirinkti pasaulio šalį

Suteikiame detalią informaciją apie populiariausias šalis, kurias dažniausiai renkasi Lietuvos studentai. Tai Didžioji Britanija, Skandinavijos šalys, Vokietija ir kitos Europos Sąjungos narės bei tolimesni kraštai, tokie kaip Australija, Naujoji Zelandija, JAV, Kanada. Konsultuojame ir kaip išvykti mokytis į labiau egzotiškas šalis, pavyzdžiui, Pietų Korėją, Honkongą, Singapūrą, Japoniją, Jungtinius Arabų Emyratus, Pietų Afrikos Respubliką, Izraelį ar Kiniją.

Kaip išsirinkti universitetą / programą

Supažindiname su aukštųjų mokyklų užimamomis vietomis patikimiausiuose tarptautiniuose ir nacionaliniuose reitinguose. Patariame, kokios ugdymo įstaigos stipriausios tavo pasirinktoje mokslo srityje ir akcentuojame, kokie mokymo metodai jose taikomi.

Bakalauro studijos

Tai pirmosios pakopos studijos, dažniausiai trunkančios 3–4 metus. Stojantieji turi turėti brandos atestatą bei atitinkamo lygio kalbos žinias. Kai kurie universitetai taip pat reikalauja pateikti motyvacinį laišką, rekomendacijas, parašyti esė, sudalyvauti interviu ar išlaikyti įvairių loginių gebėjimo testų.

Dauguma į užsienį vykstančių studentų bakalauro studijoms renkasi Europos šalis. Mažai kas žino apie studijų galimybes už Europos ribų. Stojantiesiems dažniausiai kyla daug klausimų: koks universitetas tinkamiausias, ar jis atitinka jų lūkesčius, ar jiems realu įstoti.

Kartu su „Study Plan International“ galima užtikrinti, kad jaunas žmogus atsidurs jam 100 proc. tinkančioje mokymosi įstaigoje.

Magistro studijos

Tai antrosios pakopos studijos, dažniausiai trunkančios 1–2 metus. Jos gelbsti įtvirtinant bakalauro studijų metu įgytas žinias, suteikia naujų idėjų bei platesnes karjeros perspektyvas. Atsižvelgdami į individualius norus, parenkame atitinkamus magistro studijų variantus.

Registruotis konsultacijai

Ką gausite pasirinkę „Study Plan International“ aukštojo mokslo konsultavimo paslaugą?

Pirmo susitikimo metu mes padėsime tau išsirinkti ne tik šalį, bet ir patį tinkamiausią universitetą bei studijų programą. Konsultacijos metu sužinosi apie skirtingų šalių edukacines sistemas, finansavimo ir apgyvendinimo galimybes bei karjeros perspektyvas. Mes sudarysime universitetų bei studijų programų paieškos kriterijus, kuriais remiantis, atrinksime 10-15 tinkamiausių variantų. Atsakysime į visus tavo klausimus ir suteiksime aiškias gaires, kaip savarankiškai įsisavinti gautą informaciją ir žengti toliau.

Tolesnio bendradarbiavimo eiga: atsakoma į klientui kylančius klausimus, plačiau gilinamasi į detales bei sutariama dėl aukštojo mokslo institucijų sąrašo, į kuriuos bus teikiami stojimo prašymai. Taip pat aptariami bendradarbiavimo apsektai bei pradedamas pasiruošimas stojimo dokumentų teikimui: sudaromas veiksmų planas, pateikiamas reikalingų stojimo dokumentų sąrašas, duodamos pasiruošimo gairės bei pavyzdžiai, nustatomi terminai. Mūsų tikslas – itin kokybiškai paruošti visus reikalingus stojimo dokumentus. Ypatingai daug laiko skiriama rašto darbų patikrai (motyvaciniai bei rekomendaciniai laiškai, akademiniai rašiniai). Tikrinamas ir taisomas turinys. Už papildomą mokestį darbus įvertina užsienio kalbos specialistas. Taip pat organizuojamas reikalingų dokumentų išvertimas į reikiamas užsienio kalbas. Susitikimų skaičius nėra ribojamas, susitinkama ir kalbamasi tiek, koks yra poreikis.

Kitas žingsnis – stojimo prašymo pateikimas. Koordinuojame ir užpildome visus prašymus bei reikalingas formas.

Tada laukiame aukštųjų mokyklų atsakymų, nuolat su jomis kontaktuojame. Gavus universitetų atsakymus, toliau vyksta konsultacinis darbas, patariama bei apsisprendžiama dėl prioritetinio universiteto būsimoms studijoms pasirinkimo.

Vėlesniu etapu tvarkomi finansiniai dokumentai: jei numatyta, teikiami prašymai studijų paskoloms, stipendijos. Kontaktuojama su aukštosiomis mokyklomis dėl kuo didesnio finansinio paketo užtikrinimo.

Jei reikalinga studento viza, padedame jų gavimo proceso metu. Suteikiama visa informacija dėl reikalingų dokumentų, užpildomos aplikacinės formos gauti vizai. Padedame užsakyti bendrabutį. Norintiems nuomoti būstą privačiame sektoriuje, patariame, kaip surasti gyvenamąją vietą. Suteikiama informacija dėl įsikūrimo šalyje: registracija, darbo galimybės, sveikatos apsauga, viešojo transporto subtilybės ir kt. Padedame planuojant kelionę: oro ir žemės transporto bilietų užsakymas

Studentui išvykus, bendravimas nenutrūksta: suteikiama konsultacija, atsakoma į iškylančius klausimus.