Išsilavinimas – žmogaus sėkmės garantas. Studijos užsienyje gali suteikti daugiau pranašumų ir padaryti žmogų konkurencingesnį greitai besikeičiančiame globaliame pasaulyje. Dauguma Vakarų pasaulio šalių vyriausybių gausiai investuoja į švietimo sistemos vystymą, taip sudarydamos puikias mokymosi sąlygas. Naujausios bei pažangiausios technologijos, kvalifikuoti bei motyvuoti akademiniai darbuotojai, puikios karjeros perspektyvos bei neįkainojami įspūdžiai – tai tik kelios iš daugelio priežasčių, kodėl verta rinktis studijas užsienyje.

Pasaulyje skaičiuojama per 100 tūkst. skirtingų aukštojo mokslo institucijų. Nenuostabu, jog tarp tokios gausos jaunam žmogui lengva pasiklysti.

„Study Plan International“ projekto pagrindinis tikslas – iš plataus sąrašo parinkti žmogui būtent tą aukštojo mokslo instituciją, kuri maksimaliai atitiktų visus keliamus profesinius lūkesčius.

Šalys, kurias Lietuvos studentai dažniausiai renkasi studijoms: Didžioji Britanija, Danija, Švedija, Australija, Naujoji Zelandija, JAV, Kanada, Airija, Prancūzija, Ispanija, Olandija, Belgija, Vokietija, Italija, Šveicarija,  Norvegija, Suomija, Austrija, Graikija, Kipras, Malta, Rusija.

„Study Plan International“ teikia informaciją ir apie tolimas, tačiau aukštojo mokslo prestižu pasižyminčias  valstybes: Pietų Korėją, Honkongą, Singapūrą, Japoniją, Jungtinius Arabų Emyratus, Pietų Afrikos Respubliką, Izraelį, Kiniją ir kitas.

„Study Plan International“ taip pat supažindina su aukštųjų mokyklų užimamomis vietomis patikimiausiuose tarptautiniuose ir nacionaliniuose reitinguose.

Bakalauro studijos

Tai – pirmosios pakopos studijos, dažniausiai trunkančios 3–4  metus. Bakalauro diplomas – pradinis žingsnis į ateities sėkmę.

Stojantieji turi turėti brandos atestatą bei atitinkamo lygio kalbos žinias. Stojant į kai kuriuos universitetus ar šalis, gali prireikti pateikti motyvacinį laišką, parašyti esė, pateikti rekomendacijas, dalyvauti interviu ar išlaikyti įvairių loginių gebėjimo testų.

Dauguma į užsienį vykstančių studentų bakalauro studijoms renkasi Europos šalis. Mažai kas žino apie studijų galimybes už Europos ribų. Stojantiesiems dažniausiai kyla daug klausimų: koks universitetas tinkamiausias, ar jis atitinka jų lūkesčius, ar jiems realu įstoti.

Kartu su „Study Plan International“ galima užtikrinti, kad jaunas žmogus atsidurs jam 100 proc. tinkančioje mokymosi įstaigoje.

Magistro studijos

Tai – antrosios pakopos studijos, trunkančios 1–2 metus. Jos gelbsti įtvirtinant bakalauro studijų metu įgytas žinias, suteikia naujų idėjų bei platesnes karjeros perspektyvas. Atsižvelgdami į individualius kliento norus, parenkame atitinkamus magistro studijų variantus.

Registruotis konsultacijai

Ką gausite pasirinkę „Study Plan International“ aukštojo mokslo konsultavimo paslaugą?

Pirmo pusantros valandos trunkančio susitikimo metu aptariami kliento lūkesčiai ir pateikiami optimaliausi studijų visame pasaulyje variantai. Studijų užsienyje galimybės parenkamos atsižvelgiant į daugybę faktorių, tokių kaip: asmeninės jauno žmogaus savybės, individualūs norai, unikalūs gebėjimai, akademiniai pasiekimai bei finansinės galimybės. Pirmosios konsultacijos metu daug sužinosite apie skirtingų šalių edukacines sistemas, labiausiai rekomenduojamas aukštojo mokslo įstaigas, jų reitingus, stojimo reikalavimus, finansavimo galimybes, karjeros perspektyvas, praktinius gyvenimo atitinkamoje šalyje aspektus bei gausite atsakymus į visus jums rūpimus klausimus. Suteikiamos gairės, kaip savarankiškai giliau susipažinti su konsultacijos metu gauta informacija.

Antrame valandą trunkančiame susitikime atsakoma į klientui kylančius klausimus, plačiau gilinamasi į detales bei sutariama dėl aukštojo mokslo institucijų sąrašo, į kuriuos bus teikiami stojimo prašymai. Taip pat aptariami bendradarbiavimo apsektai bei pradedamas pasiruošimas stojimo dokumentų teikimui: sudaromas veiksmų planas, pateikiamas reikalingų aplikacinių dokumentų sąrašas, duodamos pasiruošimo gairės bei pavyzdžiai, nustatomi terminai.

Tolesnio bendradarbiavimo eiga: susitikimų skaičius nėra ribojamas, susitinkama ir kalbamasi tiek, koks yra poreikis. Mūsų tikslas – itin kokybiškai paruošti visus reikalingus stojimo dokumentus. Ypatingai daug laiko skiriama rašto darbų patikrai (motyvaciniai bei rekomendaciniai laiškai, akademiniai rašiniai). Tikrinamas ir taisomas turinys. Už papildomą mokestį darbą įvertina užsienio kalbos specialistas. Taip pat organizuojamas reikalingų dokumentų išvertimas į reikiamas užsienio kalbas.

Kitas žingsnis – stojimo prašymo pateikimas. Koordinuojame ir užpildome visus prašymus bei reikalingas formas.

Tada laukiame aukštųjų mokyklų atsakymų, nuolat su jomis kontaktuojame. Gavus universitetų atsakymus, toliau vyksta konsultacinis darbas, patariama bei apsisprendžiama dėl prioritetinio universiteto būsimoms studijoms pasirinkimo.

Vėlesniu etapu tvarkomi finansiniai dokumentai: jei numatyta, teikiami prašymai studijų paskoloms, stipendijos. Kontaktuojama su aukštosiomis mokyklomis dėl kuo didesnio finansinio paketo užtikrinimo.

Jei reikalinga studento viza, padedame jų gavimo proceso metu. Suteikiama visa informacija dėl reikalingų dokumentų, užpildomos aplikacinės formos gauti vizai. Padedame užsakyti bendrabutį. Norintiems nuomoti būstą privačiame sektoriuje, patariame, kaip surasti gyvenamąją vietą. Suteikiama informacija dėl įsikūrimo šalyje: registracija, darbo galimybės, sveikatos apsauga, viešojo transporto subtilybės ir kt. Padedame planuojant kelionę: oro ir žemės transporto bilietų užsakymas

Studentui išvykus, bendravimas nenutrūksta: suteikiama konsultacija, atsakoma į iškylančius klausimus.