Šioje privatumo politikoje paaiškinta, kaip „Study Plan International, Ltd.“ (toliau vadinama STUDYPLAN.LT arba „mes“) naudoja ir saugo bet kokią informaciją, kurią pateikiate STUDYPLAN.LT šios svetainės naudojimo metu. STUDYPLAN.LT įsipareigoja saugoti jūsų privatumą. Tuo atveju, jeigu šios svetainės naudojimo metu prašome jūsų pateikti tam tikros informacijos, leidžiančios jus identifikuoti, galite būti tikri, kad tokia informacija bus naudojama tik pagal šio privatumo pareiškimo nuostatas.

STUDYPLAN.LT retkarčiais gali keisti šią politiką atnaujindama puslapį. Rekomenduojame periodiškai tikrinti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog sutinkate su visais pakeitimais.

Kokius duomenis renkame

Galime rinkti šią informaciją:

 • vardas ir pavardė;
 • amžius;
 • kontaktinė informacija, įskaitant adresą, telefono numerį, el. pašto adresą;
 • demografinė informacija, pvz., pašto indeksas, pageidavimai ir interesai;
 • kita informacija, susijusi su klientų apklausomis ir (arba) jiems skirtais pasiūlymais.

Ką darome su surinkta informacija

Mes prašome pateikti informaciją, kad suprastume jūsų poreikius ir suteiktume geresnės kokybės paslaugas, taip pat dėl šių tikslų ir priežasčių:

 • vidaus informacijos tvarkymo tikslais;
 • galime naudoti informaciją norėdami patobulinti mūsų produktus ir paslaugas;
 • galime periodiškai siųsti reklaminius el. laiškus apie naujus produktus, specialius pasiūlymus ar kitą informaciją, kuri, mūsų nuomone, gali būti jums įdomi; šiam tikslui naudojame jūsų pateiktą el. pašto adresą;
 • kartais taip pat galime naudoti jūsų informaciją, kad susisiektume su jumis rinkos tyrimų tikslais;
 • galime susisiekti su jumis el. paštu, telefonu, faksu ar paštu;
 • galime naudoti šią informaciją, kad pritaikytume svetainę jūsų interesams.

Saugumas

Esame pasiryžę užtikrinti, kad jūsų informacija išliks saugi. Siekdami užkirsti kelią neteisėtam informacijos naudojimui ar atskleidimui, įdiegėme tinkamas fizines, elektronines ir valdymo procedūras, kad apsaugotume ir saugotume informaciją, kurią renkame internete.

Kodėl naudojame slapukus

Slapukas yra nedidelė rinkmena, kuri prašo leidimo būti įdiegta jūsų kompiuterio kietajame diske. Jeigu sutinkate, slapukas įdiegiamas ir padeda analizuoti žiniatinklio srautą arba informuoja jus, kai lankotės konkrečioje svetainėje. Slapukai leidžia žiniatinklio programoms reaguoti į jus kaip į individą. Interneto programa gali pritaikyti savo operacijas pagal jūsų poreikius ar mėgstamas ir nemėgstamas funkcijas, rinkdama ir prisimindama informaciją apie jūsų pageidavimus.

Mes naudojame duomenų srauto registracijos žurnalo slapukus, kad nustatytume, kurie puslapiai yra naudojami. Tai padeda analizuoti duomenis apie interneto puslapių srautą ir tobulinti mūsų tinklalapį, kad jis atitiktų klientų poreikius. Šią informaciją naudojame tik statistinės analizės tikslais, o tada duomenys pašalinami iš sistemos.

Apskritai, slapukai padeda mums kurti geresnę svetainę ir leidžia stebėti, kurie puslapiai jums naudingi, o kurie jūsų nedomina. Slapukai jokiu būdu nesuteikia prieigos prie jūsų kompiuterio ar bet kokios informacijos apie jus, išskyrus duomenis, kuriuos pasirinkote pasidalinti su mumis. Galite pasirinkti priimti ar atmesti slapukus. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau paprastai galite pakeisti naršyklės nustatymus, jei norite, kad slapukai būtų atmesti. Tačiau tai gali neleisti jums išnaudoti visų tinklalapio pranašumų.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti pateikta nuorodų į kitas jus dominančias svetaines. Kai naudojate šias nuorodas ir pereinate iš mūsų svetainės į kitas svetaines, atsiminkite, kad mes nekontroliuojame šių svetainių. Dėl šios priežasties negalime būti atsakingi už bet kokios informacijos, kurią pateikiate apsilankę tokiose svetainėse, apsaugą ir privatumą, o šis privatumo pareiškimas nėra taikomas minėtoms svetainėms. Turėtumėte elgtis atsargiai ir susipažinti su atitinkamos svetainės privatumo politika.

Asmeninės informacijos kontrolė

Galite pasirinkti apriboti jūsų asmeninės informacijos rinkimą ar naudojimą šiuo būdu:

 • jei anksčiau leidote mums naudoti savo asmeninę informaciją tiesioginės rinkodaros tikslais, bet kuriuo metu galite pakeisti savo sprendimą parašydami paštu arba siųsdami mums el. laišką adresu admin@studyplan.lt.

Mes įsipareigojame neparduoti, neplatinti ir nenuomoti jūsų asmeninės informacijos jokioms trečiosioms šalims, nebent turėsime jūsų leidimą tai daryti arba tokie veiksmai bus reikalingi pagal įstatymus. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją, kad atsiųstume jums reklaminės informacijos apie trečiąsias šalis, kuri, mūsų manymu, gali būti jums įdomi, jei leisite tai daryti.

Galite kreiptis į mus dėl savo asmeninės informacijos, kurią mes turime. Jei norite gauti mūsų turimos informacijos apie jus kopiją, prašome kreiptis el. p. admin@studyplan.lt.

Jeigu manote, kad bet kokia mūsų turima informacija apie jus yra neteisinga arba neišsami, prašome mums parašyti arba atsiųsti el. laišką nurodytu adresu kaip įmanoma greičiau. Mes nedelsdami ištaisysime bet kokią neteisingą informaciją.