XXI amžiuje niekam nekyla abejonių dėl užsienio kalbų mokėjimo svarbos. Puikių užsienio kalbų žinių reikalaujama net pretenduojant į pradedančiąsias pozicijas. Daliai dirbančiųjų kelią į sėkmingesnę karjerą gali užkirsti būtent nepakankamas užsienio kalbos mokėjimas.

„Study Plan International“ siūlo užsienio kalbų kursus tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Profesionalūs dėstytojai padeda išmokti užsienio kalbą ar užtaisyti turimas spragas. Ypatingai rekomenduojami dėstytojų, kuriems ta užsienio kalba yra gimtoji, vedami kursai.

Kalbų kursai Lietuvoje/užsienyje

„Study Plan International“ bendradarbiauja su geriausiomis užsienio kalbų mokyklomis, priklausančiomis International Association of Language Centres (IALC) organizacijai. Įvairios kalbinės programos siūlomos tiek jaunimui, tiek suaugusiems, taip pat dirbantiems profesionalams, kuriems reikia specifinių užsienio kalbų žinių.

Kalbų kursai užsienio šalyje gali trukti nuo vienos savaitės iki keleto metų. Keletą metų trunkantys kursai dažniausiai vykdomi prie geriausių pasaulio universitetų veikiančiuose lingvistiniuose centruose. Tai ypač aktualu jauniems žmonėms, norintiems studijuoti užsienyje, tačiau neturintiems pakankamų kalbinių kompetencijų akademinėms studijoms. Ši galimybė – ne tik proga pagerinti užsienio kalbos žinias, bet ir susipažinti su žmonėmis iš viso pasaulio.

„Study Plan International“ parenka jūsų poreikius atitinkančius užsienio kalbos kursus. Taip pat siūlomi individualūs užsienio kalbos kursai Lietuvoje su sertifikuotais užsienio kalbų specialistais.

Kalbinės vasaros stovyklos užsienyje

12–17 metų jaunuoliai vasaros atostogų metu turi galimybę išvykti į įvairiose užsienio šalyse organizuojamas kalbines stovyklas. Jaunimui siūloma Australija, Naujoji Zelandija, JAV, Kanada, Didžioji Britanija, Airija, Prancūzija, Ispanija, Vokietija, Italija, Šveicarija, Kipras, Malta.

Tai – galimybė pagerinti užsienio kalbos žinias, susipažinti su jaunimu iš įvairių pasaulio valstybių ir gerai praleisti laiką. Kalbos mokymąsi galima suderinti su jūsų pomėgiais – pavyzdžiui, po oficialių pamokų kalbos mokomasi žaidžiant golfą ar teatro būrelyje.

„Study Plan International“ parenka jūsų poreikius atitinkančias kalbines vasaros stovyklas užsienyje.

Registruotis konsultacijai

Paslaugos