Norintiems mokytis užsienyje nebūtina laukti vidurinės mokyklos baigimo. Trokštantys įgyti tarptautinės patirties ir savarankiškumo, gali vidurinę mokyklą lankyti įvairiose užsienio šalyse, pavyzdžiui, aukšta ugdymo kokybe garsėjančiose Jungtinėje Karalystėje, Kanadoje, Australijoje, JAV ir kitur.

Kai kurios užsienio aukštosios mokyklos nepripažįsta Lietuvoje įgyto brandos atestato. Tuo metu baigus vidurinę mokyklą minėtose užsienio šalyse, atveriamas kelias stoti į geriausius pasaulio universitetus.

Vidurinis mokslas užsienyje skatina savarankiškumą, nuo jaunų dienų ugdo kosmopolitiškumą, lavina užsienio kalbos gebėjimus, suteikia galimybę susipažinti su užsienio šalies kultūra, pakloja pamatus tolesniam sėkmingam jauno žmogaus vystymuisi.

Vidurinės mokyklos užsienyje skirstomos į valstybines ir privačias. Privačiose mokyklose mokslas mokamas, tuo tarpu valstybinėse yra galimybė mokytis nemokamai – tereikia padengti pragyvenimo išlaidas.

Labai svarbu parinkti vaikui vidurinę mokyklą pagal jo asmeninius gebėjimus. Yra mokyklų, kurios lavina ne tik bendruosius gebėjimus, bet ir atsižvelgia į vaiko gabumus, pavyzdžiui: sportui, muzikai, dailei. Kai kurios mokyklos yra itin specializuotos – vaikui gali pasiūlyti filmų kūrimo, jojimo užsiėmimus ar suteikti galimybę mokytis itin retų užsienio kalbų.

„Study Plan International“ atsižvelgs į jūsų vaiko poreikius, gebėjimus, šeimos finansines galimybes ir pasiūlys optimaliausius vidurinio mokslo variantus.

Registruotis konsultacijai

Ką gausite pasirinkę „Study Plan International“ vidurinio ugdymo konsultavimo paslaugą?

Pirmos konsultacijos metu aptariami kliento lūkesčiai. Per susitikimą daug sužinosite apie skirtingų šalių vidurinio mokslo sistemas, reitingavimą, finansavimo galimybes, buitinius gyvenimo atitinkamoje šalyje aspektus bei gausite atsakymus į visus jums rūpimus klausimus.

Tolesnio bendradarbiavimo eiga: išsiaiškinami asmeniniai kliento lūkesčiai ir parenkami geriausi vidurinio mokslo variantai. Pradedamas pasiruošimas stojimo dokumentų teikimui: sudaromas veiksmų planas, pateikiamas reikalingų stojimo dokumentų sąrašas, duodamos pasiruošimo gairės bei pavyzdžiai, nustatomi terminai. Su vidurinėmis mokyklomis komunikuojama dėl kuo didesnio finansinio paketo užtikrinimo. Susitikimų skaičius nėra ribojamas, susitinkama ir kalbamasi tiek, koks yra poreikis.

Kitas žingsnis – stojimo prašymo pateikimas. Koordinuojame ir užpildome visus prašymus bei reikalingas formas.

Laukiame vidurinių mokyklų atsakymų, nuolat su jomis kontaktuojame.

Jei reikalinga studento viza, padedame jos gavimo proceso metu. Suteikiama visa informacija dėl reikalingų dokumentų, užpildomos aplikacinės formos vizai gauti. Teikiama informacija apie būstą.

Suteikiama informacija dėl įsikūrimo šalyje: registracija, sveikatos apsauga, viešojo transporto subtilybės ir kt. Padedame planuojant kelionę: oro ir žemės transporto bilietų užsakymas, pasitikimas.

Moksleiviui išvykus, bendravimas nenutrūksta: suteikiamos konsultacijos, atsakoma į iškylančius klausimus.