Nojus Kosovcev

University of Sydney (Australija)
Bakalauras: Mechaninė inžinerija

Su Aleksandru pradėjau darbuotis vos tik ėmiau svarstyti apie dominančią studijų sritį, o tada jis lydėjo mane kiekviename studijų pasirinkimo žingsnyje. Kaskart kilus klausimų, Aleksandras suteikdavo vertingų atsakymų, buvo atviras ir galėjome sėkmingai bendradarbiauti man renkantis studijų vietą. Aleksandras buvo labai draugiškas, tačiau ir konkretus, punktualus, paslaugus, todėl visa „kelionė” iki skrydžio į Australiją studijoms nebuvo tokia bauginanti, kokia būtų buvusi be suteiktos konsultacijos ir pagalbos. Study Plan dėka buvo lengviau pasirinkti man tinkamą studijų sritį, šalį, kurioje man būtų geriausia studijuoti bei, žinoma, patį universitetą. Aleksandras taip pat pasirūpino stipendija studijoms, kas, be abejo, labai pravertė atverčiant naują gyvenimo Australijoje puslapį.

Jonas Černeckis

University of Cambridge (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Gamtos mokslai

Aleksandras Feldmanas pasiūlė labiausiai man tinkančius universitetus, kartu aptardamas ir kitus variantus, paaiškindamas, kodėl jie netinkami. Nors iš pradžių atrodė, kad tinkamų programų ir universitetų yra labai daug, po konsultacijos buvo labai lengva pasirinkti geriausią variantą. Užpildyti dokumentus geriau ar blogiau gali kiekvienas konsultantas, o, jam suklydus, dažnai apie tai gali net nesužinoti. Taigi, man buvo labai svarbu pasitikėti pasirinktu specialistu, o A. Feldmanas savo patirtimi ir profesionalumu neleido nė kiek suabejoti jo turima kompetencija. Be to, jis puikiai išmano, ką papildomai įrašyti stojimo dokumentuose, kaip padaryti, kad aplikacija ne tik atitiktų reikalavimus, bet ir būtų išskirtinė. A. Feldmanas tiksliai ir aiškiai atsakė į visus klausimus proceso metu. Stojimas į aukštąsias mokyklas moksleiviui ir jo tėvams dažnai kelia nerimą, stresą, tad žinojimas, kad visada gali gauti norimus atsakymus, gerokai palengvino šį procesą.

Olga Cech

University of Hong Kong (Hongkongas)
Bakalauras: Architektūra

Labai džiaugiuosi sutikusi Aleksandrą. Kadangi bandžiau įstoti į universitetą ne Europoje, bet Azijoje, buvo reikalingas itin patikimas žmogus, galintis padėti parinkti tinkamiausius studijų variantus bei susigaudyti netipinėje stojimo sistemoje – toks ir buvo Aleksandro Feldmano darbas. Aleksandras pasiūlė man Architektūros studijas viename iš geriausiai vertinamų pasaulio universitetų – University of Hong Kong. Jis pagelbėjo nepasiklysti painiose Azijos sistemos labirintuose, padėjo kruopščiai sutvarkyti visus stojimo dokumentus bei viso proceso metu atsakinėjo į visus rūpimus klausimus. Jo dėka išsipildė mano svajonė ir šiuo metu gyvenu bei architektūros studijoje dirbu mėgstamą darbą pulsuojančiame Azijoje megapolyje – Hongkonge. Stojimai į aukštąsias mokyklas – daugeliui itin svarbus etapas, todėl, šalia turint tokį žmogų kaip Aleksandras, pasidaro daug ramiau. Itin rekomenduoju A. Feldmano konsultacines paslaugas!

Urtė Jurgaitytė

Imperial College London (Didžioji Britanija)
Magistras: Tarptautinė sveikatos apsaugos vadyba

Patekau į vieną geriausių pasaulyje universitetų – Imperial College London, kuriame man be galo patinka, nes su Aleksandro pagalba suspėjau laiku ir tinkamai pateikti visus puikiai paruoštus reikalingus dokumentus. Naudojuosi Aleksandro pagalba ne pirmą kartą, nes aplikacijų procesas man atrodo įtemptas ir baugus, dėl to norisi žmogaus, kuris puikiai išmano visas šio proceso subtilybes ir gali patarti įvairiais su ateities studijomis susijusiais klausimais. Dirbant kartu didžiausias pliusas buvo greitas stojimo procesas, aiškios instrukcijos ir patarimai kaip ir ką turėčiau padaryti, kad mano aplikacija atrodytų gerai, bei būčiau tvirta kandidatė patekti į norimą programą.

Kotryna Baldovskaja

Hult International Business School London (Didžioji Britanija)
Magistras: Traptautinio verslas

Study Plan man rekomendavo draugė. Jau buvau apsisprendusi kur noriu studijuoti magistrantūrą, tačiau galvodama, jog tai labai svarbus gyvenimo pasirinkimas, vis dėlto nusprendžiau pasinaudoti Study Plan konsultacija. Mane nustebino Aleksandro pristatytos studijų krypčių galimybės, universitetai ir ateities perspektyvos. Todėl galiausiai mano pasirinkta šalis ir specialybė pasikeitė 180 laipsnių. Esu labai dėkinga Study Plan, kadangi šiuo metu studijuoju nuostabioje verslo mokykloje, kuri atvėrė man tas duris, apie kurias net nedrįsau svajoti. Manau, kad geriau investuoti savo laiko bei finansų besirinkdama studijas ir negalėjau. Ačiū Aleksandrui už supratingumą ir pagalbą atrandant savo unikalų kelią! Tikrai galiu pasakyti, kad esu be galo laiminga ir galiu visiems drąsiai rekomenduoti Study Plan paslaugas.

Karolina Vidauskytė

Les Roches International School of Hotel Management (Šveicarija)
Bakalauras: Tarptautinė viešbučių vadyba

Pradėjusi mokytis dvyliktoje klasėje, ėmiau abejoti dėl savo pasirinkto profilio, tad sutikusi Aleksandrą Feldmaną, su jo pagalba galutinai apsisprendžiau dėl studijų krypties ir nutariau išbandyti savo jėgas užsienyje. Aleksandras man padėjo nepasiklysti tarp gausaus universitetų pasirinkimo, išklausė kokiame universitete norėčiau studijuoti ir patarė, kuris būtų tinkamiausias – pateikė kelis puikius variantus. Pasirinkus labiausiai prie širdies esantį universitetą, Aleksandras padėjo sklandžiai sutvarkyti visus stojimo dokumentus ir sėkmingai į jį įstoti. Šiuo metu studijuoju tarptautinę viešbučių vadybą Šveicarijos Alpėse ir labai džiaugiuosi netradiciniu bei multikultūriniu universitetu. Tad be jokių abejonių rekomenduoju Study Plan paslaugas visiems būsimiems studentams.

Agnė Miežytė

BI Norwegian Business School (Norvegija)
Bakalauras: Verslo vadyba

Anksti pradėjau domėtis studijų kryptimis, galimybėmis studijuoti užsienyje, todėl teko bendrauti su įvairiais studijų konsultantais. Tačiau susipažinimas su Aleksandru man – neįkainojamas. Niekada negalvojau, kad žmogus darbui gali atiduoti visą save, pateikti reikalingą ir aiškią informaciją. Aleksandras atsakė į visus man kilusius klausimus, niekada nepaliko nežinioje ir padarė absoliučiai viską, ko būtų galima prašyti aukštojo mokslo konsultanto. Esu labai laiminga, kad teko susipažinti ir toliau sėkmingai bendradarbiauti.

Greta Stasiulionytė

Hawai'i Pacific University (JAV)
Magistras: Diplomatija ir karo studijos

Pasirinkta studijų kryptis bei vieta buvo itin specifinės, todėl pagalba buvo būtina. Aleksandras suteikė visą reikalingą informaciją apie studijų procesą, dokumentus, bei padėjo įveikti iškilusias problemas, todėl šiuo metu džiaugiuosi savo magistro studijomis Hawai’i Pacific University. Šis universitetas yra itin stiprus diplomatijos ir karo studijų srityse, jo padaliniai veikia Oahu saloje Havajuose, kur yra ir JAV karybos bazė. Visiems besidomintiems studijomis užsienyje rekomenduoju Aleksndrą kaip puikų savo srities specialistą.

Justė Žukauskaitė

Imperial College London (Didžioji Britanija)
Magistras: Ekologija

Bendradarbiauti su Aleksandru buvo labai gera patirtis. Jis maloniai ir laiku atrašydavo į elektroninius laiškus ir žinutes, visada paskatindavo bei primindavo apie dokumentų siuntimą. Taip pat visą laika patardavo dėl universitetų ir studijų, jų svarbos, naudos tolesniam gyvenimui. Su jo pagalba įstojau į savo svajonių universitetą – Imperial College London ir labai džiaugiuosi savo magistro studijomis.

Benita Lileikytė

Geneva Business School Barcelona Campus (Ispanija)
Bakalauras: Sporto vadyba

Ieškodama sau tinkamų studijų buvau labai pasimetusi kaip ir, mano manymu, daugelis kitų moksleivių. Būtent padedama Aleksandro galėjau atrasti sritį, kuri man būtų labai įdomi ir tiktų. Labai džiaugiuosi, jog mano lūkesčiai buvo patenkinti ir gavau pasiūlymą išvykti studijuoti sporto vadybą Barselonoje. Procesas buvo ilgas, bet su Aleksandro pagalba viskas tapo labai paprasta. Buvo pasiūlytos ne tik studijos, bet ir pagalba ieškant būsto. Šiuo metu gyvenu Ispanijoje, džiaugiuosi kiekviena akimirka praleista čia ir nė kiek nesigailiu priėmusi šį sprendimą, todėl drąsiai galiu siūlyti kitiems žmogų, kuris išmano savo darbą ir yra pasiruošęs padėti kiekvienam – Aleksandrą Feldmaną.

Raminta Leonaitė

Geneva Business School Madrid Campus (Ispanija)
Bakalauras: Verslo vadyba ir skatmeninis marketingas

Visada tvirtai žinojau, jog baigusi mokyklą norėsiu gyventi ir studijuoti užsienyje, todėl mąsčiau apie studijų ir karjeros galimybes pietų Europoje. Atvykusi į Study Plan organizuojamą aukštojo mokslo užsienyje parodą Vilniuje sužinojau apie Aleksandro teikiamas paslaugas ir susitariau dėl konsultacijos. Esu labai dėkinga už išsamius ir profesionalius patarimus, atsižvelgimą į asmeninius norus bei ateities perspektyvas. Stojimo procesas praėjo ypač sklandžiai, gavau visą reikiamą ir nuoširdžią pagalbą pildant svarbiausius dokumentus. Šiuo metu studijuoju Geneva Business School, Madride, verslo vadybą ir skaitmeninį marketingą ir galiu pasakyti, jog tai vienas iš geriausių pasirinkimų mano gyvenime. Šis universitetas yra būtent tai ko ieškojau: multikultūrinis ir inovatyvus, o visu tuo džiaugtis galiu tik Aleksandro dėka. Drąsiai galiu rekomenduoti Study Plan paslaugas visiems būsimiems, atviriems naujiems iššūkiams studentams!

Jelizaveta Jeriniak

Suffolk University (JAV)
Bakalauras: Biotechnologijos

Esu be galo patenkinta Aleksandro darbu – šiuo metu džiaugiuosi Biotechnologijos krypties studijomis puikiame Suffolk University Bostone, JAV. Beklaidžiodama internetinėse platybėse pasiklydau informacijos gausoje: pasaulyje tiek universitetų, tikrai nežinojau, kuris man būtų tinkamiausias. Aleksandras mane iškart nukreipė tinkama linkme, parekomendavo jo manymu tinkamiausias studijų vietas, pagelbėjo viso painaus stojimo bei studentiškos vizos gavimo procese. Po kelerių metų būtinai į jį kreipsiuosi, kai dairysiuosi magistro studijų programų. Visiems drąsiai galiu rekomenduoti jo paslaugas!

Irina Odeičiuk

Oregon State University (JAV)
Bakalauras: Maisto technologijos

Esu be galo patenkinta Aleksandro paslauga. Jis padėjo man parinkti bei įstoti į vieną geriausių universitetų JAV pagal mano studijų kryptį – maisto technologijas – pakliūvančiame į TOP 20 šalyje – Oregon State University. Nors mano mokslai prasidėjo tik prieš mėnesį, jau spėjau pajusti jų naudą bei kokybę. Aleksandras pagelbėjo kiekviename žingsnyje: padėjo išsirinkti universitetą, užpildė visas aplikacines formas, pagelbėjo sutvarkyti studentišką vizą, padėjo su būsto paieška bei kelionės planavimu. Esu be galo jam dėkinga ir džiaugiuosi studijuodama kokybiškame universitete neapsakomo grožio pasaulio kampelyje – Oregon valstijoje, JAV Vakarų pakrantėje.

Solveiga Bučytė

MODUL University Vienna (Austrija)
Bakalauras: Turizmo vadyba

Labai džiaugiuosi sutikus Aleksandrą ir būtent jam patikėjus visus stojimo reikalus. Dar prieš mūsų pirmą susitikimą buvau įsitikinus, kad noriu studijuoti tam tikrą seniai išsirinktą dalyką, norėjau patarimų tik dėl pačių universitetų. Niekada nebūčiau pagalvojus, jog sutiksiu žmogų, kuris nuoširdžiai bei profesionaliai ir argumentuotai patars, jog tai nėra ta sritis, kur galiu save realizuoti. Pradėjome naujos srities paieškas, sulaukiau nemažai pasiūlymų, kurie daug labiau atitiko mano asmenybę ir gyvenimo būdą. Esu be galo dėkinga Aleksandrui už nuoširdų ir kokybišką bendradarbiavimą, kuris stipriai palengvino mano išvažiavimą studijuoti į Modul universitetą Vienoje. Visas stojimo procesas buvo itin sklandus, tad galiu suteikti tik pačius geriausius atsiliepimus.

Karolina Vitkevičiūtė

University of Sydney (Australija)
Bakaluaras: Medicinos mokslas

Stoti į užsienio universitetus siekia vis daugiau studentų – dažnai tai yra sudėtingas, daug laiko reikalaujantis procesas. Man to patirti neteko, kadangi patikėjau šiuos reikalus į Aleksandro Feldmano rankas. Aleksandras išsamiai informuoja apie visus galimus pasirinkimus ir stengiasi pasiūlyti tai, kas atitinka tavo lūkesčius, o galiausiai pasirūpina, jog stojimo procesas taptų itin sklandus. Ši profesionali pagalba buvo be galo naudinga, tad šiandien esu laiminga, galėdama šias paslaugas drąsiai rekomenduoti kiekvienam būsimam studentui.

Vakarė Vyšniauskaitė

Hult International Business School London (Didžioji Britanija)
Bakalauaras: Tarptautinis verslas

Atvykusi pas Aleksandrą Feldmaną, kaip ir dauguma dvyliktokų, nežinojau, ką tiksliai norėjau studijuoti. Numaniau tik tris sritis, su kuriomis norėjau sieti savo ateitį. Aleksandras man padėjo išsiaiškinti ir apsispręsti, kas man labiausiai tinka, padėjo išsirinkti universitetą, kuris atitiko mano lūkesčius. Stojimas į užsienio universitetus yra sudėtingas procesas, dėl to, kad reikia žinoti šalies, universiteto reikalavimus ir niuansus. Visgi, padedant Aleksandrui, tai buvo tiesiog paprasti etapai, kuriuos buvo nesunku įveikti. Aleksandras padėjo ne tik įstoti į norimą universitetą, bet ir studijų metu, aš visuomet galėjau kreiptis pagalbos ir klausti informacijos. Išklausantis kiekvieno noro, atrandantis tinkamą sprendimą, visuomet padedantis ir pasiteiraujantis, ar viskas gerai – taip galėčiau apibūdinti Aleksandrą Feldmaną.

Beatričė Ramašauskaitė

Florence University of the Arts (Italija)
Bakalauras: Meno istorija

Mano patirtis, bendradarbiaujant su Aleksandru Feldmanu, buvo be galo teigiama ir sėkminga. Į jį kreipiausi žinodama, kad noriu studijuoti meno studijas Pietų Europoje, tačiau pati neturėjau pakankamai informacijos bei idėjų, kaip visą tai reikėtų paversti realybe. Aleksandras man ne tik suteikė didelį kiekį informacijos su įvairiomis galimybėmis bei nuorodomis, bet ir aprūpino pagalba, rūpesčiu bei palaikymu. Visą bendradarbiavimo laiką jo darbas buvo be galo tikslingas, nuoširdus ir profesionalus. Dabar jo dėka nuostabiame universitete Italijoje studijuoju meno istoriją ir labai tuo džiaugiuosi. Esu be galo patenkinta Aleksandro darbu ir neabejotinai rekomenduoju jo paslaugas!

Danielė Čičinadze

University College London (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Skandinavistikos studijos

Studijų pasirinkimas yra atsakingas bei svarbus žingsnis kiekvieno abituriento gyvenime, ypač, kai svarstoma studijų užsienyje galimybė, kur universitetų ir programų pasiūla yra milžiniška. Dėl to esu labai dėkinga Aleksandrui Feldmanui, kuris ne tik padėjo išsirinkti man labiausiai tinkančią studijų programą bei universitetą, bet ir kantriai atsakė į visus man kilusius klausimus. Kadangi į užsienį nusprendžiau stoti likus bene savaitei iki dokumentų pateikimo datos pabaigos, Aleksandras labai palengvino mano, kaip užsiėmusios abiturientės, stojimo procesą – greitai ir kruopščiai užpildė reikiamus dokumentus, padėjo su būsto aplikacija bei motyvaciniu laišku, kad ne tik įstočiau į vieną geriausių pasaulio universitetų, bet ir išsiskirčiau kaip puiki kandidatė. Tikrai rekomenduoju A. Feldmano paslaugas tiems, kurie ieško atsakingo ir darbštaus edukacijos specialisto, sugebančio suteikti profesionalią pagalbą, ieškant tinkamos studijų programos.

Simona Gromovaitė

University of Edinburgh (Didžioji Britanija - Škotija)
Bakalauras: Biologiniai mokslai (genetika)

Aleksandras Feldmanas yra tikras savo srities specialistas. Jo darbas nepriekaištingas, jis puikiai išmano savo sritį, pagrįstai pasitiki savo jėgomis, o svarbiausia ir maloniausia – gerumas bei draugiškumas klientui. Aleksandras labai palengvino įstojimo į universitetą procesą ir gerokai sumažino streso kiekį. Buvo labai malonu su juo dirbti, esu jam labai dėkinga už kokybiškai suteiktas paslaugas ir tikrai rekomenduočiau jį kaip puikų edukacijos ekspertą.

Darius Kasiulynas

Geneva Business School Barcelona Campus (Ispanija)
Magistras: Sporto vadyba

Šiomis dienomis dėl didelės pasiūlos nėra lengva surasti sau tinkamą studijų variantą. Taip pat dažnai yra sudėtinga priimti galutinį sprendimą, neįsigilinus į patį universitetą bei jo specifiką. Dėl Aleksandro Feldmano pagalbos sugebėjau to išvengti. Profesionali jo patirtis bei žinios leido man susidaryti geresnę nuomonę apie norimą studijuoti dalyką. Konsultacijų metu sklandžiai išanalizavome tinkamiausius variantus mano pasirinktai studijų krypčiai bei jos perspektyvas. Gavęs visą reikiamą informaciją, greitai užpildžiau visus reikiamus stojimo dokumentus ir sėkmingai įstojau į savo pasirinktą universitetą. Profesionalias A. Feldmano paslaugas rekomenduoju visiems, norintiems surasti geriausią studijų variantą bei gauti reikiamą informaciją.

Veranika Boukun

University of Oldenburg (Vokietija)
Bakalauras: Inžinerijos Fizika

Aleksandras man padėjo įstoti į Vokietijos universitetą Oldenburge. Aš ir mano tėvai nežinojome, nuo ko pradėti, nes, norint įstoti į universitetą šioje šalyje, reikia labai daug dokumentų. Aleksandras labai profesionaliai padėjo susiorientuoti, išsiaiškino mano poreikius ir pasiūlė labiausiai tinkamiausius variantus – Oldenburgas buvo vienas iš jų. A. Feldmanas padėjo ir tolimesniame stojimo etape, ir galiausiai sėkmingai įstojau į universitetą – esu tuo labai patenkinta.

Vasarė Liutkevičiūtė

Newcastle University (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Tarptautinis verslas ir vadyba

Šiuo metu, būdama Newcastle universitete, be galo džiaugiuosi. To nebūtų be bendradarbiavimo su Aleksandru: jis ne tik padėjo apsispręsti renkantis universitetą, bet ir svariais argumentais įtikino mane, kurią specialybę rinktis prasmingiau, kurioje šalyje jos mokslai kokybiškiausi. Visuomet gaudavau aiškius, greitus ir svarbiausia – konkrečius atsakymus į klausimus, kurių iškildavo tikrai nemažai.  Visas komplikuotas studijų rinkimosi bei aplikavimo kelias tapo daug paprastesnis, o tai yra be galo didelė pagalba 12-oje klasėje, kuomet darbų ir taip galybė. Mano akimis, Aleksandras turi sukaupęs didelę patirtį – ne kartą esu iš jo lūpų girdėjusi: „Aš pats buvau tame mieste, universitete, pats mačiau, kaip…”. Aš džiaugiuosi rezultatu, o tai, manau, yra puikaus bendradarbiavimo vaisius.

Deividas Sauchatas

King's College London (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Farmakologija

Studijų pasirinkimas ir stojimo procesas yra labai painus ir svarbus dalykas, kurio didelė dauguma būsimųjų studentų tikrai neišmano, todėl labai džiugu kad yra tokių profesionalų kaip Aleksandras, kurie išsklaido nežinomybę ir padeda suprasti kaip viskas veikia. Aleksandras padėjo išsirinkti man tinkamiausią studijų kryptį ir universitetą, kuris siūlo puikias ir kokybiškas tos srities studijų programas. Tokiu sudėtingu gyvenimo etapu Study Plan teikiama pagalba yra labai naudinga, o Aleksandras – tikrai gabus aukštojo mokslo užsienyje specialistas, dėl užtikrintai galiu rekomenduoti jo teikiamas paslaugas!

Ovijdijus Trinkūnas

Cornell Institute of Business & Technology (Naujoji Zelandija)
Bakalauras: Verslo vadyba

Prisipažinsiu, kad vykdamas susitikti su Aleksandru nesitikėjau nieko, kaip tik galbūt išgirsti kažką įdomaus apie galimybę, kuria greičiausiai niekada net ir nebandyčiau pasinaudoti. Visgi nuo galimybės iki realybės, pasirodo, yra ne taip ir toli. Viskas yra įmanoma, kai sutinki žmogų, puikiai išmanantį savo sritį. Būtent taip apibūdinčiau Aleksandrą, kuris ne tik supažindino su studijų užsienyje perspektyvomis, tačiau ir padėjo apgalvoti, suprasti, ko iš tikro ieškau, ir svarbiausia – tinkamai pasirinkti mano poreikius atitinkantį gyvenimo žingsnį. Vien mintis nuvykti į Naująją Zelandiją skambėjo kaip egzotiškas nuotykis, jau nekalbant apie tikslą įgyti tos šalies išsilavinimą, įsikurti ten, praleisti ne vienerius metus ir turėti visas galimybes pasirinkti ateities perspektyvas: pasilikti gyventi vienoje iš geidžiamiausių visame pasaulyje šalių ar, sukaupus milžinišką žinių ir patirties bagažą, sugrįžti į gimtinę. Už visa tai esu dėkingas Aleksandrui, kuris visada nuoširdžiai, draugiškai ir nešališkai padėjo įvykdyti visus reikalavimus, sutvarkė visus formalumus ir pavertė tą galimybę realybe.

Erika Chursina

Falmouth University (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Muzika, teatras ir pramogų vadyba

Esu labai dėkinga Aleksandrui Feldmanui už pagalbą studijų pasirinkimo ir stojimo procese. Studijuoti Didžiojoje Britanijoje nusprendžiau paskutinę minutę, tad tik Aleksandro dėka pavyko įstoti laiku bei sėkmingai. Buvo suteikta visa reikiama bei tiksli informacija, visi darbai atlikti profesionaliai ir nuo A iki Z, o nuoširdus bendravimas skatino kreiptis bet kuriuo rūpimu klausimu. Neabejoju, jog A. Feldmano konsultacinė pagalba buvo viena svarbiausių investicijų mano karjeros kelyje.

Bertina Dragūnaitė

King‘s College London (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Farmakologija ir genetika

Kaip ir daugelis abiturientų, mokslo metų pradžioje buvau pasimetusi ir abejojanti,nežinojau ne tik nuo ko pradėti universitetų paieškas ir dokumentų pildymą, bet nebuvau apsisprendusi ir dėl specialybės pasirinkimo. Ačiū Aleksandrui Feldmanui, kuris „paėmė mane už rankos” ir padėjo nueiti visą tą kelią, padėjo suprasti, ko iš tiesų noriu, pasirinkti man tinkamiausius universitetus, susigaudyti dokumentų pildymo labirintuose. Nuo pradžios iki pabaigos mane lydėjo absoliučiai profesionali pagalba, nuoširdus paaiškinimas, draugiškas palaikymas ir rūpestis, kuris nesibaigia ir pradėjus eiti jau universitetiniu keliu.

Povilas Samitovas

University of Manchester (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Finansai ir buhalterinė apskaita

Visad svajojau mokytis užsienyje, nes žinojau, kad galimybės ten žymiai didesnės. Aleksandras man puikiai padėjo įgyvendinti šį planą! Jis dar vienuoliktos klasės pabaigoje patarė, ko ir kaip mokytis, pasiūlė geriausias šalis, nurodė jų privalumus ir trūkumus. Neilgai svarsčiusi nusprendžiau, kad Didžioji Britanija man tinka labiausiai ir iškart gavau puikiai argumentuotus universitetų pasiūlymus mano norimai sričiai. Būtent šioje vietoje Aleksandras man labiausiai padėjo – kasdien atsakinėjo į dešimtis mano laiškų dėl kiekvienos universitetų smulkmenos. Ir štai aš čia! Esu neapsakomai patenkintas universitetu – labai dėkoju už profesionalumą!

Tomas Zinkevič

University of Manchester (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Mechaninė inžinerija

Aleksandras Feldamanas yra tikras profesionalas. Jo pagalbos bei patirties dėka išrinkome geriausią universitetą. Aleksandras pateikė visą būtiną informaciją, tobulai užpildė visus reikalingus stojimo dokumentus bei bendravo su universiteto atstovais. Komunikacija su A. Feldmanu visada buvo aukščiausio lygio, jis visada greitai ir tiksliai atsakydavo į visus klausimus, dažnai organizuodavo individualius susitikimus, per kuriuos aptardavome mokslo bei stojimo proceso progresą. Esu labai patenkintas Aleksandro įnašu į mano stojimą bei, žinoma, būsimą karjerą. Visiškai užtikrintai galiu rekomenduoti jo paslaugas.

Lukas Bieliauskas

University of Amsterdam (Olandija)
Bakalauras: Tarptautinis verslas

Aleksandras Feldmanas padėjo ne tik susirasti man tinkamiausią universitetą, sutvarkyti bei išsiųsti visus dokumentus, bet ir susirasti būstą naujame mieste. Labai džiaugiuosi, kad kreipiausi į Aleksandrą, juk stojimo sistema į kai kuriuos universitetus yra labai sudėtinga.

Greta Baltušytė

University of Cambridge (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Gamtos mokslai

Aleksandro Feldmano žinios ir patirtis padėjo išvengti nereikalingų rūpesčių ir streso stojimo metu. Jis man suteikė daug ir įvairiapusės pagalbos. Paklausus, visuomet gaudavau tikslią ir išsamią informaciją, nuorodas ir reikalingus kontaktus. Aleksandras puikiai išmano stojimo į užsienio universitetus sistemas, tad nereikėjo papildomai domėtis, kaip ir ką pildyti, gavau reikšmingų patarimų, turėjusių įtakos tolimesnei sėkmei. Jis man taip pat padėjo užpildyti paskolos prašymus, konsultavo apgyvendinimo klausimais bei pateikė sąrašą veiksmų, būtinų atlikti prieš išvykstant. Operatyvumas ir greita reakcija į bet kokį pasiteiravimą yra A. Feldmano darbo standartas, jis yra neabejotinas savo srities profesionalas, kurį drąsiai rekomenduoju visiems, planuojantiems studijas užsienyje.

Karolina Kulbytė

University of Groningen (Olandija)
Magistras: Žmonių judėjimo mokslai

Aleksandras Feldmanas yra tikras profesionalas, savo srities žinovas. Kartu išrinkome man tinkamiausią studijų programą, kuria esu be galo patenkinta! Jis suteikė itin išsamios informacijos, padėjo užpildyti dokumentus, atsakė į visus klausimus. Jeigu turite dvejonių dėl studijų, jeigu norite greitai ir paprastai pateikti stojimo dokumentus į universitetus užsienyje bei nepasiklysti dažniausiai painiose procedūrose, nuoširdžiai rekomenduoju kreiptis į Aleksandrą. Labai ačiū už uždegtą šviesą studijų kelyje!

Modestas Motiejūnas

University of Southampton (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Fizika

Jeigu ne Aleksandras Feldmanas, studijavimas užsienyje taip ir būtų likęs tik graži svajonė. Visgi dabar tai yra mano realybė! Ir vis dar sunku patikėti, kad studijuoju fiziką universitete, kuris pagal pasaulinių reitingų vertinimus patenka tarp 1 procento geriausių pasaulio universitetų. Profesionalu, greita, užtikrinta – taip galėčiau apibūdinti Aleksandro teikiamas paslaugas.

Andrėja Šlekytė

University of Vienna (Austrija)
Bakalauras: Verslo vadyba ir ekonomika

Įsibėgėjus dvyliktai klasei, nė nepastebėjau, kaip greitai atėjo stojimo į užsienio universitetus galutinis terminas. Kreipiausi į Aleksandrą Feldmaną dėl bendro suvokimo, instrukcijų, kaip, visų pirma, pildomi tie sudėtingi stojimo dokumentai. Jau po pirmo susitikimo išėjau turėdama ne vien supratimą, kaip viskas vyksta, bet ir aiškią viziją, kokios patirtys laukia studijuojant, kokios perspektyvos bus baigus universitetą. Turėjau galimybę kreiptis dėl kiekvienos neaiškios smulkmenos, o tikslų atsakymą gaudavau labai greitai. Likau be galo patenkinta Aleksandro darbu!

Martinas Raižys

Cass Business School – City, University of London (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Buhalterinė apskaita ir finansai

Aleksandro Feldmano darbą galėčiau apibūdinti vienu žodžiu – nepriekaištingas. Jo profesionali pagalba ir nuoširdus bendravimas išties padeda neapsisprendusiam moksleiviui pasirinkti jam tinkamą išsilavinimo kryptį bei labiausiai gebėjimus ir finansines galimybes atitinkančią mokymosi įstaigą. Man A. Feldmano pagalba buvo tiesiog neįkainojama: jis padėjo įstoti į vieną geriausių pasaulio verslo mokyklų Londone ir čia siekti prestižinės specialybės finansų srityje. To vienas pats nebūčiau nei suspėjęs, nei žinojęs, kaip tai padaryti. Esu be galo dėkingas, ir neabejotinai rekomenduoju jo paslaugas.