30+
GERIAUSIŲ
UNIVERSITETŲ
IŠ UŽSIENIO

Vienintelė Lietuvoje specializuota aukštojo mokslo užsienyje paroda „Study Plan 2018“

Rugsėjo 22 d.
11—16 val.

Įėjimas nemokamas
Registracijos nėra
Sužinoti daugiau

Olga Cech

University of Hong Kong (Hongkongas)
Bakalauras: Architektūra

Labai džiaugiuosi sutikusi Aleksandrą. Kadangi bandžiau įstoti į universitetą ne Europoje, bet Azijoje, buvo reikalingas itin patikimas žmogus, galintis padėti parinkti tinkamiausius studijų variantus bei susigaudyti netipinėje stojimo sistemoje – toks ir buvo Aleksandro Feldmano darbas. Aleksandras pasiūlė man Architektūros studijas viename iš geriausiai vertinamų pasaulio universitetų – University of Hong Kong. Jis pagelbėjo nepasiklysti painiose Azijos sistemos labirintuose, padėjo kruopščiai sutvarkyti visus stojimo dokumentus bei viso proceso metu atsakinėjo į visus rūpimus klausimus. Jo dėka išsipildė mano svajonė ir šiuo metu gyvenu bei architektūros studijoje dirbu mėgstamą darbą pulsuojančiame Azijoje megapolyje – Hongkonge. Stojimai į aukštąsias mokyklas – daugeliui itin svarbus etapas, todėl, šalia turint tokį žmogų kaip Aleksandras, pasidaro daug ramiau. Itin rekomenduoju A. Feldmano konsultacines paslaugas!

Jonas Černeckis

University of Cambridge (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Gamtos mokslai

Aleksandras Feldmanas pasiūlė labiausiai man tinkančius universitetus, kartu aptardamas ir kitus variantus, paaiškindamas, kodėl jie netinkami. Nors iš pradžių atrodė, kad tinkamų programų ir universitetų yra labai daug, po konsultacijos buvo labai lengva pasirinkti geriausią variantą. Užpildyti dokumentus geriau ar blogiau gali kiekvienas konsultantas, o, jam suklydus, dažnai apie tai gali net nesužinoti. Taigi, man buvo labai svarbu pasitikėti pasirinktu specialistu, o A. Feldmanas savo patirtimi ir profesionalumu neleido nė kiek suabejoti jo turima kompetencija. Be to, jis puikiai išmano, ką papildomai įrašyti stojimo dokumentuose, kaip padaryti, kad aplikacija ne tik atitiktų reikalavimus, bet ir būtų išskirtinė. A. Feldmanas tiksliai ir aiškiai atsakė į visus klausimus proceso metu. Stojimas į aukštąsias mokyklas moksleiviui ir jo tėvams dažnai kelia nerimą, stresą, tad žinojimas, kad visada gali gauti norimus atsakymus, gerokai palengvino šį procesą.

Karolina Vitkevičiūtė

University of Sydney (Australija)
Bakaluaras: Medicinos mokslas

Stoti į užsienio universitetus siekia vis daugiau studentų – dažnai tai yra sudėtingas, daug laiko reikalaujantis procesas. Man to patirti neteko, kadangi patikėjau šiuos reikalus į Aleksandro Feldmano rankas. Aleksandras išsamiai informuoja apie visus galimus pasirinkimus ir stengiasi pasiūlyti tai, kas atitinka tavo lūkesčius, o galiausiai pasirūpina, jog stojimo procesas taptų itin sklandus. Ši profesionali pagalba buvo be galo naudinga, tad šiandien esu laiminga, galėdama šias paslaugas drąsiai rekomenduoti kiekvienam būsimam studentui.

Ignas Žydelis

University of the Arts London – Central Saint Martins (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Produkto dizainas

Aleksandro Feldmano paslaugos man buvo labai naudingos. Be jo pagalbos tikrai nebūčiau atsirinkęs geriausių variantų, nepriekaištingai užpildęs stojimo dokumentų – jo indėlis labai vertingas. A. Feldmanas suteikė visą reikalingą pagalbą ir informaciją, taip pat įvairiais klausimais bendravo su universiteto atstovais. Esu labai patenkintas man pasiūlytu universitetu ir nuoširdžiai rekomenduoju jo paslaugas.

Povilas Samitovas

University of Manchester (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Finansai ir buhalterinė apskaita

Visad svajojau mokytis užsienyje, nes žinojau, kad galimybės ten žymiai didesnės. Aleksandras man puikiai padėjo įgyvendinti šį planą! Jis dar vienuoliktos klasės pabaigoje patarė, ko ir kaip mokytis, pasiūlė geriausias šalis, nurodė jų privalumus ir trūkumus. Neilgai svarsčiusi nusprendžiau, kad Didžioji Britanija man tinka labiausiai ir iškart gavau puikiai argumentuotus universitetų pasiūlymus mano norimai sričiai. Būtent šioje vietoje Aleksandras man labiausiai padėjo – kasdien atsakinėjo į dešimtis mano laiškų dėl kiekvienos universitetų smulkmenos. Ir štai aš čia! Esu neapsakomai patenkintas universitetu – labai dėkoju už profesionalumą!

Simona Gromovaitė

University of Edinburgh (Didžioji Britanija - Škotija)
Bakalauras: Biologiniai mokslai (genetika)

Aleksandras Feldmanas yra tikras savo srities specialistas. Jo darbas nepriekaištingas, jis puikiai išmano savo sritį, pagrįstai pasitiki savo jėgomis, o svarbiausia ir maloniausia – gerumas bei draugiškumas klientui. Aleksandras labai palengvino įstojimo į universitetą procesą ir gerokai sumažino streso kiekį. Buvo labai malonu su juo dirbti, esu jam labai dėkinga už kokybiškai suteiktas paslaugas ir tikrai rekomenduočiau jį kaip puikų edukacijos ekspertą.

Veranika Boukun

University of Oldenburg (Vokietija)
Bakalauras: Inžinerijos Fizika

Aleksandras man padėjo įstoti į Vokietijos universitetą Oldenburge. Aš ir mano tėvai nežinojome, nuo ko pradėti, nes, norint įstoti į universitetą šioje šalyje, reikia labai daug dokumentų. Aleksandras labai profesionaliai padėjo susiorientuoti, išsiaiškino mano poreikius ir pasiūlė labiausiai tinkamiausius variantus – Oldenburgas buvo vienas iš jų. A. Feldmanas padėjo ir tolimesniame stojimo etape, ir galiausiai sėkmingai įstojau į universitetą – esu tuo labai patenkinta.

Ovijdijus Trinkūnas

Cornell Institute of Business & Technology (Naujoji Zelandija)
Bakalauras: Verslo vadyba

Prisipažinsiu, kad vykdamas susitikti su Aleksandru nesitikėjau nieko, kaip tik galbūt išgirsti kažką įdomaus apie galimybę, kuria greičiausiai niekada net ir nebandyčiau pasinaudoti. Visgi nuo galimybės iki realybės, pasirodo, yra ne taip ir toli. Viskas yra įmanoma, kai sutinki žmogų, puikiai išmanantį savo sritį. Būtent taip apibūdinčiau Aleksandrą, kuris ne tik supažindino su studijų užsienyje perspektyvomis, tačiau ir padėjo apgalvoti, suprasti, ko iš tikro ieškau, ir svarbiausia – tinkamai pasirinkti mano poreikius atitinkantį gyvenimo žingsnį. Vien mintis nuvykti į Naująją Zelandiją skambėjo kaip egzotiškas nuotykis, jau nekalbant apie tikslą įgyti tos šalies išsilavinimą, įsikurti ten, praleisti ne vienerius metus ir turėti visas galimybes pasirinkti ateities perspektyvas: pasilikti gyventi vienoje iš geidžiamiausių visame pasaulyje šalių ar, sukaupus milžinišką žinių ir patirties bagažą, sugrįžti į gimtinę. Už visa tai esu dėkingas Aleksandrui, kuris visada nuoširdžiai, draugiškai ir nešališkai padėjo įvykdyti visus reikalavimus, sutvarkė visus formalumus ir pavertė tą galimybę realybe.

Erika Chursina

Falmouth University (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Muzika, teatras ir pramogų vadyba

Esu labai dėkinga Aleksandrui Feldmanui už pagalbą studijų pasirinkimo ir stojimo procese. Studijuoti Didžiojoje Britanijoje nusprendžiau paskutinę minutę, tad tik Aleksandro dėka pavyko įstoti laiku bei sėkmingai. Buvo suteikta visa reikiama bei tiksli informacija, visi darbai atlikti profesionaliai ir nuo A iki Z, o nuoširdus bendravimas skatino kreiptis bet kuriuo rūpimu klausimu. Neabejoju, jog A. Feldmano konsultacinė pagalba buvo viena svarbiausių investicijų mano karjeros kelyje.

Bertina Dragūnaitė

King‘s College London (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Farmakologija ir genetika

Kaip ir daugelis abiturientų, mokslo metų pradžioje buvau pasimetusi ir abejojanti,nežinojau ne tik nuo ko pradėti universitetų paieškas ir dokumentų pildymą, bet nebuvau apsisprendusi ir dėl specialybės pasirinkimo. Ačiū Aleksandrui Feldmanui, kuris „paėmė mane už rankos“ ir padėjo nueiti visą tą kelią, padėjo suprasti, ko iš tiesų noriu, pasirinkti man tinkamiausius universitetus, susigaudyti dokumentų pildymo labirintuose. Nuo pradžios iki pabaigos mane lydėjo absoliučiai profesionali pagalba, nuoširdus paaiškinimas, draugiškas palaikymas ir rūpestis, kuris nesibaigia ir pradėjus eiti jau universitetiniu keliu.

Tomas Zinkevič

University of Manchester (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Mechaninė inžinerija

Aleksandras Feldamanas yra tikras profesionalas. Jo pagalbos bei patirties dėka išrinkome geriausią universitetą. Aleksandras pateikė visą būtiną informaciją, tobulai užpildė visus reikalingus stojimo dokumentus bei bendravo su universiteto atstovais. Komunikacija su A. Feldmanu visada buvo aukščiausio lygio, jis visada greitai ir tiksliai atsakydavo į visus klausimus, dažnai organizuodavo individualius susitikimus, per kuriuos aptardavome mokslo bei stojimo proceso progresą. Esu labai patenkintas Aleksandro įnašu į mano stojimą bei, žinoma, būsimą karjerą. Visiškai užtikrintai galiu rekomenduoti jo paslaugas.

Lukas Bieliauskas

University of Amsterdam (Olandija)
Bakalauras: Tarptautinis verslas

Aleksandras Feldmanas padėjo ne tik susirasti man tinkamiausią universitetą, sutvarkyti bei išsiųsti visus dokumentus, bet ir susirasti būstą naujame mieste. Labai džiaugiuosi, kad kreipiausi į Aleksandrą, juk stojimo sistema į kai kuriuos universitetus yra labai sudėtinga.

Karolina Kulbytė

University of Groningen (Olandija)
Magistras: Žmonių judėjimo mokslai

Aleksandras Feldmanas yra tikras profesionalas, savo srities žinovas. Kartu išrinkome man tinkamiausią studijų programą, kuria esu be galo patenkinta! Jis suteikė itin išsamios informacijos, padėjo užpildyti dokumentus, atsakė į visus klausimus. Jeigu turite dvejonių dėl studijų, jeigu norite greitai ir paprastai pateikti stojimo dokumentus į universitetus užsienyje bei nepasiklysti dažniausiai painiose procedūrose, nuoširdžiai rekomenduoju kreiptis į Aleksandrą. Labai ačiū už uždegtą šviesą studijų kelyje!

Modestas Motiejūnas

University of Southampton (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Fizika

Jeigu ne Aleksandras Feldmanas, studijavimas užsienyje taip ir būtų likęs tik graži svajonė. Visgi dabar tai yra mano realybė! Ir vis dar sunku patikėti, kad studijuoju fiziką universitete, kuris pagal pasaulinių reitingų vertinimus patenka tarp 1 procento geriausių pasaulio universitetų. Profesionalu, greita, užtikrinta – taip galėčiau apibūdinti Aleksandro teikiamas paslaugas.

Andrėja Šlekytė

University of Vienna (Austrija)
Bakalauras: Verslo vadyba ir ekonomika

Įsibėgėjus dvyliktai klasei, nė nepastebėjau, kaip greitai atėjo stojimo į užsienio universitetus galutinis terminas. Kreipiausi į Aleksandrą Feldmaną dėl bendro suvokimo, instrukcijų, kaip, visų pirma, pildomi tie sudėtingi stojimo dokumentai. Jau po pirmo susitikimo išėjau turėdama ne vien supratimą, kaip viskas vyksta, bet ir aiškią viziją, kokios patirtys laukia studijuojant, kokios perspektyvos bus baigus universitetą. Turėjau galimybę kreiptis dėl kiekvienos neaiškios smulkmenos, o tikslų atsakymą gaudavau labai greitai. Likau be galo patenkinta Aleksandro darbu!

Martinas Raižys

Cass Business School – City, University of London (Didžioji Britanija)
Bakalauras: Buhalterinė apskaita ir finansai

Aleksandro Feldmano darbą galėčiau apibūdinti vienu žodžiu – nepriekaištingas. Jo profesionali pagalba ir nuoširdus bendravimas išties padeda neapsisprendusiam moksleiviui pasirinkti jam tinkamą išsilavinimo kryptį bei labiausiai gebėjimus ir finansines galimybes atitinkančią mokymosi įstaigą. Man A. Feldmano pagalba buvo tiesiog neįkainojama: jis padėjo įstoti į vieną geriausių pasaulio verslo mokyklų Londone ir čia siekti prestižinės specialybės finansų srityje. To vienas pats nebūčiau nei suspėjęs, nei žinojęs, kaip tai padaryti. Esu be galo dėkingas, ir neabejotinai rekomenduoju jo paslaugas.