Romanų kalbų šalys, užburiančios savo architektūros grožiu, žmonių svetingumu, atpalaiduojančia atmosfera, taip pat pasižymi ir išskirtine aukštojo mokslo kokybe.

Daugumoje valstybinių universitetų dėstoma tik valstybinėmis italų, ispanų arba prancūzų kalbomis, tačiau yra programų, kurios dėstomos anglų kalba. Pastarųjų daugiausia magistro lygmenyje. Valstybinis mokslas kainuoja apie 1000–5000 EUR už metus.

Privačiuose universitetuose dėstomoji kalba yra anglų. Tai pritraukia studentus iš viso pasaulio. Privačiuose Italijos, Ispanijos, Prancūzijos universitetuose galima mokytis tokių programų kaip tarptautinis verslas, ekonomika, politikos mokslai, viešbučių ir turizmo vadyba. Daug privačių šių šalių universitetų savo srityse užima aukštas pozicijas reitinguose ir neretai pakliūva į geriausiųjų šimtuką, o kai kuriais atvejais – ir pirmą pasaulio dešimtuką.

Bakalauro studijų kainos privačiuose universitetuose svyruoja nuo 6000 iki 20 000 EUR į metus bei nuo 10 000 iki 25 000 EUR už magistro programas. Neretai šiose šalyse savo fakultetus įkuria prestižiniai Šveicarijos bei JAV universitetai, kurie suteikia galimybę gauti tų šalių diplomus už gerokai patrauklesnę kainą negu jų kilmės šalyse.

Dažnai studentai dėl universitetų gausos ir pasiūlos Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje pasirenka jų lūkesčių neatitinkančius universitetus arba netinkamai pateikia stojimo dokumentus. Nors jie ir galėtų mokytis geriausiuose universitetuose, dažnai netinkamai paruoštos aplikacijos jauniems žmonėms užtrenkia duris pakliūti į svajonių universitetą.

„Study Plan International“ tikslas – jauniems žmonėms parinkti geriausią jų poreikį atitinkantį universitetą Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje – ar tai būtų valstybinis, ar privatus universitetas. Taip pat padedame paruošti aukščiausius standartus atitinkančią stojimo aplikaciją, pasirūpiname, kad studentui būtų skirta kuo didesnė stipendija (jei tokia galimybė numatyta).

Registruotis konsultacijai

Ką gausite pasirinkę „Study Plan International“ aukštojo mokslo konsultavimo paslaugą?

Pirmo susitikimo metu mes padėsime tau išsirinkti ne tik šalį, bet ir patį tinkamiausią universitetą bei studijų programą. Konsultacijos metu sužinosi apie skirtingų šalių edukacines sistemas, finansavimo ir apgyvendinimo galimybes bei karjeros perspektyvas. Mes sudarysime universitetų bei studijų programų paieškos kriterijus, kuriais remiantis, atrinksime 10-15 tinkamiausių variantų. Atsakysime į visus tavo klausimus ir suteiksime aiškias gaires, kaip savarankiškai įsisavinti gautą informaciją ir žengti toliau.

Tolesnio bendradarbiavimo eiga: atsakoma į klientui kylančius klausimus, plačiau gilinamasi į detales bei sutariama dėl aukštojo mokslo institucijų sąrašo, į kuriuos bus teikiami stojimo prašymai. Taip pat aptariami bendradarbiavimo apsektai bei pradedamas pasiruošimas stojimo dokumentų teikimui: sudaromas veiksmų planas, pateikiamas reikalingų stojimo dokumentų sąrašas, duodamos pasiruošimo gairės bei pavyzdžiai, nustatomi terminai. Mūsų tikslas – itin kokybiškai paruošti visus reikalingus stojimo dokumentus. Ypatingai daug laiko skiriama rašto darbų patikrai (motyvaciniai bei rekomendaciniai laiškai, akademiniai rašiniai). Tikrinamas ir taisomas turinys. Už papildomą mokestį darbus įvertina užsienio kalbos specialistas. Taip pat organizuojamas reikalingų dokumentų išvertimas į reikiamas užsienio kalbas. Susitikimų skaičius nėra ribojamas, susitinkama ir kalbamasi tiek, koks yra poreikis.

Kitas žingsnis – stojimo prašymo pateikimas. Koordinuojame ir užpildome visus prašymus bei reikalingas formas.

Tada laukiame aukštųjų mokyklų atsakymų, nuolat su jomis kontaktuojame. Gavus universitetų atsakymus, toliau vyksta konsultacinis darbas, patariama bei apsisprendžiama dėl prioritetinio universiteto būsimoms studijoms pasirinkimo.

Vėlesniu etapu tvarkomi finansiniai dokumentai: jei numatyta, teikiami prašymai studijų paskoloms, stipendijos. Kontaktuojama su aukštosiomis mokyklomis dėl kuo didesnio finansinio paketo užtikrinimo.

Jei reikalinga studento viza, padedame jų gavimo proceso metu. Suteikiama visa informacija dėl reikalingų dokumentų, užpildomos aplikacinės formos gauti vizai. Padedame užsakyti bendrabutį. Norintiems nuomoti būstą privačiame sektoriuje, patariame, kaip surasti gyvenamąją vietą. Suteikiama informacija dėl įsikūrimo šalyje: registracija, darbo galimybės, sveikatos apsauga, viešojo transporto subtilybės ir kt. Padedame planuojant kelionę: oro ir žemės transporto bilietų užsakymas

Studentui išvykus, bendravimas nenutrūksta: suteikiama konsultacija, atsakoma į iškylančius klausimus.