Vienomis populiariausių tarp Lietuvos jaunimo išlieka studijos Jungtinėje Karalystėje. Kasmet į JK per 1500 Lietuvos jaunuolių išvyksta studijuoti bakalauro bei magistro programų.

Jungtinės Karalystės aukštojo mokslo sistema pasižymi aukšta mokymosi kokybe bei reitinguojama 2-oje vietoje pasaulyje. Dešimtys Jungtinės Karalystės universitetų pakliūva į įtakingiausių reitingų pirmąjį šimtuką. Studentai, įgiję aukštąjį išsilavinimą Jungtinėje Karalystėje, turi plačias galimybes darbo rinkoje visame pasaulyje. Diplomas pripažįstamas bei vertinamas sugrįžus ir siekiant karjeros Lietuvoje, taip pat Europos Sąjungos bei kitų žemynų šalyse. Dauguma geriausių Jungtinės Karalystės universitetų laukia gabių studentų iš Lietuvos. Net pasauliniai grandai, pavyzdžiui, Kembridžas bei Oksfordas, subūrė gausias Lietuvos studentų bendruomenes.

Bakalauro ir magistro studijų kainos ES studentams valstybiniuose Didžiosios Britanijos universitetuose svyruoja nuo 10 000 iki 40 000 GBP per metus.

Jungtinėje Karalystėje, ypač sostinėje Londone, įsikūrę nemažai pasaulinio lygio specializuotų privačių universitetų. Šie universitetai pasižymi aukšta mokslo kokybe bei savo srityje užima aukščiausias pozicijas pasauliniame reitinge. Studijų kaina svyruoja nuo 10 000 iki 30 000 GBP per metus.

Dažnai studentai dėl universitetų gausos ir pasiūlos pasirenka jų lūkesčių neatitinkančius universitetus arba netinkamai pateikia stojimo dokumentus. Nors jie ir galėtų mokytis geriausiuose universitetuose, neretai netinkamai paruoštos aplikacijos jauniems žmonėms užtrenkia duris į svajonių universitetą.

„Study Plan International“ tikslas – jauniems žmonėms parinkti geriausią jų poreikį atitinkantį universitetą Jungtinėje Karalystėje: ar tai būtų valstybinis, ar privatus universitetas. Taip pat padedame paruošti aukščiausius standartus atitinkančią stojimo aplikaciją, sutvarkome visus su paskolos/finansavimo gavimu susijusius dokumentus. Pasirūpiname, kad studentui būtų skirta kuo didesnė stipendija (jei tokia galimybė numatyta).

„Study Plan International“ yra oficialus UCAS (The Universities & Colleges Admissions Service) centras Lietuvoje.

Registruotis konsultacijai

Ką gausite pasirinkę „Study Plan International“ aukštojo mokslo konsultavimo paslaugą?

Pirmo pusantros valandos trunkančio susitikimo metu aptariami kliento lūkesčiai ir pateikiami optimaliausi studijų visame pasaulyje variantai. Studijų užsienyje galimybės parenkamos atsižvelgiant į daugybę faktorių, tokių kaip: asmeninės jauno žmogaus savybės, individualūs norai, unikalūs gebėjimai, akademiniai pasiekimai bei finansinės galimybės. Pirmosios konsultacijos metu daug sužinosite apie skirtingų šalių edukacines sistemas, labiausiai rekomenduojamas aukštojo mokslo įstaigas, jų reitingus, stojimo reikalavimus, finansavimo galimybes, karjeros perspektyvas, praktinius gyvenimo atitinkamoje šalyje aspektus bei gausite atsakymus į visus jums rūpimus klausimus. Suteikiamos gairės, kaip savarankiškai giliau susipažinti su konsultacijos metu gauta informacija.

Tolesnio bendradarbiavimo eiga: atsakoma į klientui kylančius klausimus, plačiau gilinamasi į detales bei sutariama dėl aukštojo mokslo institucijų sąrašo, į kuriuos bus teikiami stojimo prašymai. Taip pat aptariami bendradarbiavimo apsektai bei pradedamas pasiruošimas stojimo dokumentų teikimui: sudaromas veiksmų planas, pateikiamas reikalingų stojimo dokumentų sąrašas, duodamos pasiruošimo gairės bei pavyzdžiai, nustatomi terminai. Mūsų tikslas – itin kokybiškai paruošti visus reikalingus stojimo dokumentus. Ypatingai daug laiko skiriama rašto darbų patikrai (motyvaciniai bei rekomendaciniai laiškai, akademiniai rašiniai). Tikrinamas ir taisomas turinys. Už papildomą mokestį darbus įvertina užsienio kalbos specialistas. Taip pat organizuojamas reikalingų dokumentų išvertimas į reikiamas užsienio kalbas. Susitikimų skaičius nėra ribojamas, susitinkama ir kalbamasi tiek, koks yra poreikis.

Kitas žingsnis – stojimo prašymo pateikimas. Koordinuojame ir užpildome visus prašymus bei reikalingas formas.

Tada laukiame aukštųjų mokyklų atsakymų, nuolat su jomis kontaktuojame. Gavus universitetų atsakymus, toliau vyksta konsultacinis darbas, patariama bei apsisprendžiama dėl prioritetinio universiteto būsimoms studijoms pasirinkimo.

Vėlesniu etapu tvarkomi finansiniai dokumentai: jei numatyta, teikiami prašymai studijų paskoloms, stipendijos. Kontaktuojama su aukštosiomis mokyklomis dėl kuo didesnio finansinio paketo užtikrinimo.

Jei reikalinga studento viza, padedame jų gavimo proceso metu. Suteikiama visa informacija dėl reikalingų dokumentų, užpildomos aplikacinės formos gauti vizai. Padedame užsakyti bendrabutį. Norintiems nuomoti būstą privačiame sektoriuje, patariame, kaip surasti gyvenamąją vietą. Suteikiama informacija dėl įsikūrimo šalyje: registracija, darbo galimybės, sveikatos apsauga, viešojo transporto subtilybės ir kt. Padedame planuojant kelionę: oro ir žemės transporto bilietų užsakymas

Studentui išvykus, bendravimas nenutrūksta: suteikiama konsultacija, atsakoma į iškylančius klausimus.