Kodėl verta rinktis studijas Didžiosios Britanijos universitetuose!

Didžioji Britanija yra vienintelė šalis, kurioje tradicijos yra glaudžiai susipynusios su naujovėmis, visų pirma švietimo prasme. Didžiosios Britanijos universitetuose mokymas vyksta anglų kalba, todėl būsimi studentai gali rinktis iš didelio skaičiaus studijų programų.

Anglų kalbos tobulinimas.

Studijuodami Didžiojoje Britanijoje galite tobulinti savo Anglų kalbos įgūdžius natūralioje angliškai kalbančioje aplinkoje.

Aukštus reitingus turintis Didžiosios Britanijos universitetai.

Didžioji Britanija yra vienas didžiausių Europos universitetų centrų. Kembridžo ir Oxfordo universitetai pagal QS Top universitetus 2023 m. užima atitinkamai 2 ir 4 vietas pasaulio universitetų reitinge. Didžiojoje Britanijoje yra prestižinės ekonomikos, medicinos ir verslo mokyklos, taip pat tobulėjimo centrai sporto ir įvairių meno sričių mėgėjams. Platus universitetų pasirinkimas suteikia studentams puikias galimybes plėtoti savo interesus. Universitetai aprūpinti naujausiomis technologijomis, kvalifikuoti dėstytojai – savo srities profesionalai dėsto universitetuose. Išsilavinimo Didžiojoje Britanijoje nauda neapsiriboja prestižu. Tai taip pat puiki galimybė užmegzti svarbius ryšius. Sėkmingi verslininkai, dauguma pasaulio politikų yra baigę Didžiosios Britanijos universitetus.

Kultūrinis gyvenimas.

Didžiosios Britanijos kultūrinis gyvenimas yra įvairus ir modernus, o jūs galite pasinerti į kultūrinę šalies atmosferą tiek miestelyje, tiek už savo švietimo įstaigos sienų. Jei nuspręsite pailsėti mieste, galite apsilankyti viename iš daugybės koncertų ar spektaklių, o dažniausiai studentams taikomos nuolaidos bilietams. Turėsite galimybę aplankyti šiuolaikinio meno muziejus ir galerijas, kuriose eksponuoja menininkai iš viso pasaulio. Čia plačiai atstovaujama skulptūra, tapyba, videomenas ir fotografija. Didžiojoje Britanijoje labai populiari gyva muzika, kurios galima klausytis nedideliuose klubuose, kavinėse ir baruose. Didžiosios Britanijos kultūrinį gyvenimą pastebimai praturtina ištisus metus vykstantys festivaliai ir šventės.

Absolventų imigracijos maršrutas.

Jeigu Didžiojoje Britanijoje sėkmingai įgijote bakalauro arba aukštesnį laipsnį, po studijų baigimo, galėsite pasilikti Didžiojoje Britanijoje dar 2 metus, dirbti arba ieškotis darbo.

Dabar, kai Didžioji Britanija išstojo iš ES ir šios sąjungos šalių studentų nebegali traktuoti kaip vietinių, ir taiko jiems aukštesnės užsienio studentų kainas. Bet geroji naujiena yra tą, kad nemažai Didžiosios Britanijos universitetų ES studentams, norintiems pradėti studijas nuo 2024 m. visam studijų laikotarpiui taiko lengvatas studijų kainai.

Dažnai studentai dėl universitetų gausos ir pasiūlos Didžiojoje Britanijoje pasirenka jų lūkesčių neatitinkančius universitetus arba netinkamai pateikia stojimo dokumentus. Nors jie ir galėtų mokytis geriausiuose universitetuose, dažnai netinkamai paruoštos aplikacijos jauniems žmonėms užtrenkia duris į svajonių universitetą.

Nori siekti akademinės karjeros, įgauti daugiau praktinių žinių, o gal išlaisvinti savo talentą menų ar muzikos srityje? Kreipkis į „Study Plan International“ jau dabar. Mes sustyguosime visus stojimo procesus, kad pradėtum savo svajonių studijas be jokių rūpesčių.

„Study Plan International“ yra oficialus UCAS (The Universities and Colleges Admissions Service) centras Lietuvoje.

Registruotis konsultacijai

Ką gausite pasirinkę „Study Plan International“ aukštojo mokslo konsultavimo paslaugą?

Pirmo susitikimo metu mes padėsime tau išsirinkti ne tik šalį, bet ir patį tinkamiausią universitetą bei studijų programą. Konsultacijos metu sužinosi apie skirtingų šalių edukacines sistemas, finansavimo ir apgyvendinimo galimybes bei karjeros perspektyvas. Mes sudarysime universitetų bei studijų programų paieškos kriterijus, kuriais remiantis, atrinksime 10-15 tinkamiausių variantų. Atsakysime į visus tavo klausimus ir suteiksime aiškias gaires, kaip savarankiškai įsisavinti gautą informaciją ir žengti toliau.

Tolesnio bendradarbiavimo eiga: atsakoma į klientui kylančius klausimus, plačiau gilinamasi į detales bei sutariama dėl aukštojo mokslo institucijų sąrašo, į kuriuos bus teikiami stojimo prašymai. Taip pat aptariami bendradarbiavimo apsektai bei pradedamas pasiruošimas stojimo dokumentų teikimui: sudaromas veiksmų planas, pateikiamas reikalingų stojimo dokumentų sąrašas, duodamos pasiruošimo gairės bei pavyzdžiai, nustatomi terminai. Mūsų tikslas – itin kokybiškai paruošti visus reikalingus stojimo dokumentus. Ypatingai daug laiko skiriama rašto darbų patikrai (motyvaciniai bei rekomendaciniai laiškai, akademiniai rašiniai). Tikrinamas ir taisomas turinys. Už papildomą mokestį darbus įvertina užsienio kalbos specialistas. Taip pat organizuojamas reikalingų dokumentų išvertimas į reikiamas užsienio kalbas. Susitikimų skaičius nėra ribojamas, susitinkama ir kalbamasi tiek, koks yra poreikis.

Kitas žingsnis – stojimo prašymo pateikimas. Koordinuojame ir užpildome visus prašymus bei reikalingas formas.

Tada laukiame aukštųjų mokyklų atsakymų, nuolat su jomis kontaktuojame. Gavus universitetų atsakymus, toliau vyksta konsultacinis darbas, patariama bei apsisprendžiama dėl prioritetinio universiteto būsimoms studijoms pasirinkimo.

Vėlesniu etapu tvarkomi finansiniai dokumentai: jei numatyta, teikiami prašymai studijų paskoloms, stipendijos. Kontaktuojama su aukštosiomis mokyklomis dėl kuo didesnio finansinio paketo užtikrinimo.

Jei reikalinga studento viza, padedame jų gavimo proceso metu. Suteikiama visa informacija dėl reikalingų dokumentų, užpildomos aplikacinės formos gauti vizai. Padedame užsakyti bendrabutį. Norintiems nuomoti būstą privačiame sektoriuje, patariame, kaip surasti gyvenamąją vietą. Suteikiama informacija dėl įsikūrimo šalyje: registracija, darbo galimybės, sveikatos apsauga, viešojo transporto subtilybės ir kt. Padedame planuojant kelionę: oro ir žemės transporto bilietų užsakymas

Studentui išvykus, bendravimas nenutrūksta: suteikiama konsultacija, atsakoma į iškylančius klausimus.