Studijuok Webster University – gauk JAV aukštojo mokslo kokybę bet kuriame žemyne!

JAV – pasaulinis neginčijamas aukštojo mokslo lyderis. JAV universitetų dažniausiai galima sutikti pirmajame įtakingiausių reitingų lentelių šimtuke, tad studijos šios šalies universitete yra neabejotinai reikšminga investiciją į sėkmingą ateities karjerą. Ne paslaptis, jog didžiulės vyriausybinės lėšos kartu su privačiomis investicijomis bei įtakingų verslo atstovų dotacijos JAV sukūrė pamatus kokybiškiausiai aukštojo mokslo švietimo sistemai pasaulyje. Vienas iš mūsų rekomenduojamų pasirinkimų šioje šalyje – Webster University.

„Tu esi unikalus – toks yra ir Webster University“ – tokia fraze ši aukštojo mokslo įstaiga sveikina savo būsimus studentus. Ir tai – ne tik skambūs žodžiai, jie tiksliai apibūdina Webster University filosofiją bei veiklos kryptį. Universitetas taip pat siūlo JAV aukštojo mokslo kokybę gauti bet kuriame žemyne per akademinę rotaciją! Websterio universitetas siūlo studijų užsienyje programas keturiolikoje skirtingų vietų Europoje, Azijoje ir Afrikoje. Nepaisant skirtingų lokacijų, visus Webster University padalinius vienija aukšta mokslo kokybė, profesionalus ir lankstus požiūris į aukštąjį mokslą, dėmesys kiekvienam studentui bei maloni, puikių darbo rezultatų leidžianti pasiekti atmosfera.

Stdudijuodamas Webster University pateksi į tarptautinę terpę – čia mokosi studentai iš daugiau nei šimto pasaulio šalių. Universitetas siūlo paltų studijų programų spektrą, tad tikrai nebus sunku rasti tai, kas domina labiausiai. Ne veltui Webster University absolventai – itin spalvingos, sėkmingos karjeros pasiekusios asmenybės, pasižymėjusios skirtingose srityse. Jų gretose – ir Indonezijos prezidentas Susilo Bambang Yudhoyono, ir NASA astronautė Eileen Collins, ir aktorius, komikas Rob Riggle bei daugelis kitų.

Nori tapti vienu iš Webster University studentų? Jau dabar kreipkis į „Study Plan International“ ir mes padėsime be rūpesčių pradėti mokslus viename iš jo padalinių. Negana to, suteiksime informacijos apie galimybę gauti stipendiją, padengsiančią iki 20 procentų studijų mokesčių. Taip pat galėsime pasiūlyti ir daug kitų užsienio universitetų, labiausiai atitinkančių asmeninius poreikius, gebėjimus bei finansines galimybes.