Rinkis vasaros Anglų kalbos stovyklas vaikams ir paaugliams istoriniuose britų koledžuose!!!

Kada: 2023 m. Liepos 9 d. iki Rugpjūčio 27 d.!!! Minimalus buvimo vasaros stovykloje laikas – 1 savaitė.

Amžius: 7-18 metų.

Mūsų patikimi partneriai „Samiad“ kviečia į Anglų kalbos stovyklas vaikams ir paaugliams, organizuojamas žavingose Anglijos grafystėse. Tai puiki galimybė praleisti vasarą istoriniuose privačių mokyklų koledžuose tobulinant Anglų kalbos įgūdžius kartu su bendraamžiais iš skirtingų šalių. Siūlomos net trys ypatingos lokacijos, tarp kurių ir viena seniausių mokyklų pasaulyje.

„Samiad“ anglų kalbos stovyklos išsiskiria savo ypatingu dėmesiu mokiniams. Vienam stovyklautojui čia tenka net 6 atsakingi darbuotojai, įskaitant ir patyrusius TOEFL kvalifikuotus dėstytojus. Visos programos sudarytos taip, kad Anglų kalbos pamokos truktų mažiausiai 15 valandų per savaitę.

Suteikiama galimybė pasirinkti intensyvų Anglų kalbos kursą arba bendrąją programą, kurioje pamokos derinamos su įvairiais sporto užsiėmimais ir pramogomis: nuo futbolo iki vizualiųjų menų ar stalo žaidimų. Priklausomai nuo stovyklos vietos, siūlomos ir programos su tam tikra specializacija.

Stovyklos vyksta įspūdingose angliškose mokyklose-pensionuose, kurių pastatai primena Hogvartsą iš Hario Poterio. Tačiau visos patalpos yra šiuolaikiškai įrengtos ir puikiai pritaikytos gyvenimui bei užsiėmimams.

Pasirinkite vasaros stovyklą iš 3 lokacijų:

„Trent College“ Notingeme
Ši mokykla, įsikūrusi Robinu Hudu garsėjančioje grafystėje, gali pasigirti įspūdingais sporto aikštynais.
Anglų kalbos programos: įprastas kursas + aktyvumai; intensyvus kursas; su teniso specializacija; su jojimo specializacija.
Apgyvendinimas: vienviečiai ir dviviečiai kambariai su bendra vonios erdve.
Išvykos: Kembridžas (lankyti objektai + ekskursija laivu), „Alton Towers“ pramogų parkas, „Jorvik“ vikingų centras, apsilankymas „Warwick“ pilyje su nakvyne.

„Box Hill School“ Surėjuje
Įspūdinga 1883 metais pastatyta mokykla yra įsikūrusi gražiojoje Anglijos Surėjaus grafystėje, visai netoli Londono.
Anglų kalbos programos: įprastas kursas + aktyvumai; intensyvus kursas; su jojimo specializacija; speciali Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolo akademijos programa.
Apgyvendinimas: nuo vienviečių iki keturviečių kambarių; galimas apgyvendinimas ir kambaryje su privačia vonia.
Išvykos: Londono kruizas upe ir apsilankymas „Westfield“ prekybos centre, „Thorpe“ pramogų parkas, Braitono apžvalgos bokštas, apsilankymas „Warwick“ pilyje su nakvyne.

„Wells Cathedral School“ Somersete
Ši daugiau nei 1 000 metų skaičiuojanti Velse įsikūrusi mokykla yra viena seniausių pasaulyje. Šiandien ji garsėja ne tik puikiu auklėtiniu paruošimu, bet ir 350 vietų muzikos reginių sale.
Anglų kalbos programos: įprastas kursas + aktyvumai; intensyvus kursas; su scenos menų specializacija; su golfo specializacija.
Apgyvendinimas: nuo vienviečių iki keturviečių kambarių; galimas apgyvendinimas ir kambaryje su privačia vonia.
Išvykos: SPA miestu tituluojamas Batas, Kotsvoldo vandens parkas, kelionė į Londoną su nakvyne, Velso katedra ir muziejus.

Susisiekite su „Study Plan“ jau dabar ir sužinokite daugiau detalių. Atsakysime į visus klausimus ir padėsime suorganizuoti nepamirštamas vasaros atostogas.