Atskleisk savo talentus NABA menų akademijoje Italijoje!!!!

Degi aistra menams? Nori studijuoti dizainą, madą, o gal vizualiuosius menus? Tuomet rinkis įkvėpimu pulsuojančią menų akademiją „Nuova Accademia di Belle Arti“ (NABA) Italijoje. Tai prestižinė ir didžiausia privati menų akademija visoje šalyje. Garsių menininkų įkurta 1980 metais, NABA siūlo paruošiamąsias (dar „nulinėmis“ vadinamas) studijas, taip pat bakalauro ir magistro studijų programas.

Svajoji atsidurti elegancijos ir mados sostinėje Milane? O gal tave įkvepia kultūra ir istorija dvelkianti Roma? Gera žinia ta, kad NABA turi padalinius abiejuose miestuose. Be ypač menams tinkamos šių žavingų miestų atmosferos, NABA savo studentams suteikia puikias galimybes atlikti profesines praktikas didžiausiose Italijos ir pasaulio įmonėse. „Armani“, „Versace“, „Trussardi“ – tai ikoniški mados namų prekės ženklai, su kuriais tau gali pasisekti bendradarbiauti dar studijuojant.

Išsirink savo svajonių studijas iš mados, vizualiųjų menų, įvairių dizaino tipų ir komunikacijos krypčių programų ir semkis žinių iš pasaulyje pripažintų šių sričių profesionalų. Akademijos dėstytojai siekia laužyti nelanksčias aukštojo mokslo taisykles ir taiko šiuolaikiškus, įvairialypius ir eksperimentais paremtus mokymo metodus. Daug dėmesio skiriama praktiniams užsiėmimas ir projektams. Studijų metu ne tik įgausi žinių ir įgūdžių, bet ir turėsi galimybę išlaisvinti savo kūrybiškumą bei atrasti savitą profesinį stilių.

NABA antrus metus iš eilės yra geriausia Italijos akademija ir patenka į 100 geriausių meno ir dizaino srities universitetų sąrašą pagal „QS World University Rankings®“. Akademijoje įgyta aukštojo mokslo kvalifikacija yra oficialiai pripažįstama tiek Italijos, tiek tarptautinių švietimo institucijų.

Kiekvienas metais į šią aukštojo mokslo įstaigą „Study Plan“ išsiunčia grupę studentų iš Lietuvos. Turime sukaupę didelę patirtį ir galime suteikti tau visą reikalingą informaciją. Nieko nelauk ir kreipkis į mus – papasakosime daugiau!