Studijuok romantiškojoje Venecijoje!

Nuodėmingai puiki itališka virtuvė, karštas vietinių temperamentas ir ne ką šaltesnis klimatas – šiems Italijos atributams abejingų lieka mažai. O kur dar neišsemiamas kultūros paveldas, aukštoji mada bei nuostabi gamta! Visgi Italija, nors ir garsėjanti savo atpalaiduojančia atmosfera bei ore tvyrančiu gyvenimo džiaugsmu, gali pasigirti ir puikia aukštojo mokslo kokybe. Ne išimtis ir romantiškojoje Venecijoje įsikūręs  Ca’ Foscari University of Venice.

Dar 1869-aisiais įkurtas kaip pirmoji Italijoje verslo mokykla, Ca’ Foscari University of Venice dabar siūlo platų spektrą studijų programų: nuo ekonomikos, vadybos iki užsienio kalbų, filosofijos bei gamtos mokslų. Kryptingas darbas, moksliniai pasiekimai bei didelis dėmesys kokybei leido šiam valstybiniam universitetui tapti viena geriausiai vertinamų šalies aukštųjų mokyklų. Pasaulinis universitetų reitingas „QS World University Rankings by subject“ šio universiteto ekonomikos, ekonometrijos ir moderniųjų kalbų studijų krytis įtraukė tarp 200 geriausiai vertinamų pasaulyje.

Universitetas, kuriame šiuo metu mokosi apie 19 tūkstančių studentų, nemažai studijų programų siūlo mokytis anglų kalba. Negana to, studijų kaina yra tikrai labai patraukli studentams iš kitų Europos šalių, tarp jų – ir jaunuoliams iš Lietuvos. Bakalauro studijų metai Ca’ Foscari University of Venice kainuoja 1900 eurų, o magistro – 2100 eurų.

Nori tapti vienu iš valstybinio Ca’ Foscari University of Venice studentų? Jau dabar kreipkis į „Study Plan International“ ir mes padėsime be rūpesčių pradėti mokslus kultūros sostinėje vadinamojoje Venecijoje. Negana to, suteiksime informacijos apie stipendijų galimybes. Taip pat galėsime pasiūlyti ir daug kitų užsienio universitetų, labiausiai atitinkančių asmeninius poreikius, gebėjimus bei finansines galimybes.