Rinkis University of Sydney ir gauk Nobelio premijos vertą išsilavinimą!

Viskas, kas susiję su Australija, skamba egzotiškai, o ją aplankyti – ne vieno svajonė. Visgi negalima pamiršti, jog būtent ji yra neabejotinas pietinio pusrutulio aukštojo mokslo lyderis. Australijoje įsikūrę daug aukščiausius tarptautinius standartus atitinkančių universitetų, didelė dalis jų pakliūva į pirmąjį geriausių pasaulio universitetų šimtuką. Vienas iš geriausių pasirinkimų – University of Sydney, galinti pasiūlyti platų spektrą studijų programų.

University of Sydney puikiai įvertintas tarptautiniame universitetų reitinge „QS World University Rankings 2021” ir pakliūva į geriausiųjų penkiasdešimtuką, o daugelis jo fakultetų puikuojasi pirmajame dešimtuke. Nenuostabu, nes Australijos vyriausybė gausiai investuoja į aukštąjį mokslą ir sukuria aukščiausius standartus atitinkančias mokymosi sąlygas.

University of Sydney labai aukštai vertinamas ne tik pagal studijų kokybę, bet ir pagal tai, kaip sėkmingai jam pavyksta paruošti savo studentus darbo rinkai. Naujausiame absolventų įsidarbinimą vertinančiame tarptautiniame reitinge „QS Graduate Employability Rankings 2020” jis užimą 4-ąją vietą ir savo auklėtinių karjeros pasiekimais lenkia tokius grandus kaip Kembridžo universitetas, Oksfordo universitetas, Kolumbijos universitetas, Princentono universitetas ir kt. Tarp University of Sydney absolventų – ne vienas Nobelio premijos laureatas, aukščiausias pareigas užimantis politikas ir žinomas visuomenės veikėjas.

Vis dėlto, University of Sydney, kaip ir keletas kitų Australijos universitetų, nepriima brandos atestatą turinčių studentų iš Lietuvos. Tačiau šis universitetas studentams iš Lietuvos siūlo specialiai sukurtus pagreitintus 4-8 mėnesius trunkančius paruošiamuosius kursus. Po sėkmingo jų baigimo garantuojama vieta pirmame bakalauro studijų kurse. Net 91 proc. paruošiamosios programos studentų sėkmingai baigia paruošiamuosius kursus ir gauna teisę studijuoti Sidnėjaus universitete. Tarp jų yra ir studentų iš Lietuvos.

Reikia paminėti, kad Australijos ekonomikos bei pragyvenimo rodikliai yra tiesiog pavydėtinai puikūs. Visgi, augant ekonomikai,  nuolat trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Dėl to Australijos vyriausybė į savo universitetus bando pritraukti kuo daugiau studentų iš viso pasaulio bei suteikia galimybę studentams po studijų baigimo likti šalyje darbuotis pagal specialybę nuo 2 iki 4 metų. Po šių kelerių metų, priklausomai nuo įvairių faktorių, šalies vyriausybė dažnai siūlo studentams gauti nuolatinį leidimą gyventi šalyje. Studijų metu taip pat leidžiama darbuotis 20 valandų per savaitę, o atostogų metu – neribotai. Australijoje studentiški atlyginimai – patys aukščiausi pasaulyje.

Nori ir tu studijuoti šioje egzotiškoje šalyje ir įsilieti į sėkmingai karjeros laiptais kylančių University of Sydney absolventų būrį? Jau dabar kreipkis į „Study Plan International“ ir mes ne tik tau padėsime be rūpesčių pradėti studijas bet ir suteiksime informacijos apie stipendijų galimybes. Tik išskirtinai pas mus gali sužinoti, kaip studijoms gauti iki 10 tūkst. Australijos dolerių siekiančią stipendiją padengsiančią dalį metinės studijų kainos. Taip pat galėsime pasiūlyti ir daug kitų užsienio universitetų, labiausiai atitinkančių asmeninius poreikius, gebėjimus bei finansines galimybes.