Rinkis kokybiškas tarptautines studijas Vokietijos International University of Applied Sciences Bad Honnef – Bonn!

Vokietija neabejotinai yra viena iš ekonomiškai pažangiausių Europos Sąjungos šalių, siūlanti platų spektrą kokybiškų bakalauro bei magistro studijų programų. Lietuviams kliūtimi įgyti kokybišką išsilavinimą šioje šalyje dažnai tampa tik dažnai pasitaikantis puikių vokiečių kalbos žinių reikalavimas. Visgi, egzistuoja keletas mūsų rekomenduojamų aukštojo mokslo variantų, kurie siūlo studijas anglų kalba – būtent toks yra International University of Applied Sciences Bad Honnef – Bonn (IUBH).

Tarptautinė aplinka, didelis dėmesys praktikai ir puikios karjeros perspektyvos – visa tai gali pasiūlyti IUBH, turintis savo padalinius ne tik Berlyne, Bad-Honnefe, Hamburge, Miunchene, Frankfurte, Erfurte, bet ir Airijoje. Šiame privačiame verslo ir vadybos universitete galima sutikti studentų ir dėstytojų iš daugiau nei šimto pasaulio šalių, taip pat pasirinkti antrąją studijų kalbą, išvažiuoti atlikti tarptautinės praktikos ir netgi dalį laiko studijuoti partnerių universitete bei įgyti dvigubą studijų diplomą. Netgi 75% IUBH absolventų dirba tarptautinėse kompanijose.

Šis universitetas yra puikiai vertinamas ne tik studentų bei partnerių – aukšta jo mokslo kokybė visuomet atsispindi ir reitinguose. Geriausius įvertinimus IUBH gauna už studijų kokybę, tarptautinę ir praktinę orientaciją, taip pat profesionalius, visuomet pasirengusius padėti dėstytojus.

Greta puikios mokslo kokybės, IUBH stengiasi, kad iš svetur atvykę studijuoti jaunuoliai jaustųsi kaip namuose, čia sukurta puiki studijų infrastruktūra ir maloni aplinka: modernūs pastatai ir mokslo auditorijos, paskaitos vyksta mažose grupėse, tad skiriama daug individualaus dėmesio kiekvienam studentui, veikia jaukios kavinės, restoranai, jaunuoliams siūloma daug laisvalaikio veiklų, būrelių.

Nori tapti vienu iš tarptautinio privataus IUBH studentų? Jau dabar kreipkis į „Study Plan International“ ir mes padėsime be rūpesčių pradėti mokslus puikia gyvenimo kokybe garsėjančioje Vokietijoje. Negana to, galėsime suteikti informacijos apie stipendijas, kurios gali siekti net iki 50 procentų studijų kainos! Taip pat galėsime pasiūlyti ir daug kitų užsienio universitetų, labiausiai atitinkančių asmeninius poreikius bei galimybes.