Rinkis kokybiškas studijas prestižiniame Jacobs University Bremen Vokietijoje!

Vokietija – viena iš ekonomiškai pažangiausių Europos Sąjungos šalių, siūlanti platų spektrą kokybiškų bakalauro bei magistro studijų programų. Neretai šiose šalyse savo fakultetus įkuria prestižiniai Šveicarijos bei JAV universitetai, kurie suteikia galimybę gauti jų šalių diplomus už gerokai patrauklesnę kainą negu jų kilmės šalyse. Vienas iš patraukliausių pasirinkimų – Jacobs University Bremen.

Ši privati aukštojo mokslo įstaiga yra labai gerai vertinama tarptautiniuose reitinguose ir laikoma viena pažangiausių vokiškai kalbančiose šalyse. Ir, priešingai nei daugelis kitų universitetų šiame regione, siūlo įgyti aukštąjį išsilavinimą anglų kalba, tad geros vokiečių kalbos žinios nėra privalomos. Prestižinis Jacobs University Bremen puikiai suderina vokišką ir amerikietišką mokslo sistemas bei siūlo tikrai kokybišką, tarptautiniu lygiu pripažįstamą išsilavinimą.

Greta puikios mokslo kokybės, šis universitetas studentams siūlo ir turiningą laisvalaikį. Daugybė būrelių, studentų klubų, sporto centras, kino teatras, modernios bibliotekos, laisvalaikio erdvės, jaukios kavinukės – visa tai ir dar daugiau rasite Jacobs University Bremen.

Nori tapti vienu iš prestižinio privataus Jacobs University Bremen studentų? Jau dabar kreipkis į „Study Plan International“ ir mes padėsime be rūpesčių pradėti mokslus puikia gyvenimo kokybe garsėjančioje Vokietijoje. Negana to, tik išskirtinai mes tau galėsime suteikti informacijos apie stipendijas, kurios gali siekti net iki 75 procentų studijų kainos! Taip pat galėsime pasiūlyti ir daug kitų užsienio universitetų, labiausiai atitinkančių asmeninius poreikius bei galimybes.