Rinkis kokybiškas bakalauro studijas geriausiuose Australijos universitetuose ir pretenduok į 10 tūkst. Australijos dolerių stipendiją

Jau nuo artėjančio pavasario ar rudens gali pradėti studijuoti prestižiniuose universitetuose saulėtoje Australijoje. Čia įsikūrę Australijos nacionalinis universitetas (Australian National University) ir Sidnėjaus universitetas (University of Sydney) puikiai įvertinti tarptautiniame universitetų reitinge „QS World University Rankings 2018” ir atitinkamai užima 24-ą bei 42-ą vietas.

Šie universitetai labai aukštai vertinami ne tik pagal studijų kokybę, bet ir pagal tai, kaip sėkmingai jiems pavyksta paruošti savo studentus darbo rinkai. Naujausiame absolventų įsidarbinimą vertinančiame tarptautiniame reitinge „QS Graduate Employability Rankings 2018” Sidnėjaus universitetas užimą 4-ąją vietą ir savo auklėtinių karjeros pasiekimais lenkia tokius grandus kaip Kembridžo universitetas, Oksfordo universitetas, Kolumbijos universitetas, Princentono universitetas ir kt. Vis dėlto, jis, kaip ir keletas kitų Australijos universitetų, nepriima brandos atestatą turinčių studentų iš Lietuvos. Tačiau šis universitetas studentams iš Lietuvos siūlo specialiai sukurtus pagreitintus 4-8 mėnesius trunkančius paruošiamuosius kursus. Po sėkmingo jų baigimo garantuojama vieta pirmame bakalauro studijų kurse. Net 91 proc. paruošiamosios programos studentų sėkmingai baigia paruošiamuosius kursus ir gauna teisę studijuoti Sidnėjaus universitete. Tarp jų yra ir studentų iš Lietuvos.

Panašią paruošiamąją programą siūlo Australijos nacionalinis universitetas, pakliūvantis į geriausių pasaulio universitetų TOP 25.

Šios programos – lengviausias būdas pakliūti į vienus iš geriausių universitetų pasaulyje. „Study Plan International“ suteiks visą informaciją apie šių programų ypatumus, pasirūpins visais stojimo formalumais ir tik išskirtinai pas mus gali sužinoti, kaip joms gauti iki 10 tūkst. Australijos dolerių siekiančią stipendiją padengsiančią dalį metinės studijų kainos.

Jau dabar registruokis „Study Plan“ studijų konsultacijai ir sužinok daugiau apie galimybes studijuoti geriausiuose Australijos bei kitų šalių universitetuose!