Pradėk žvaigždės karjerą prestižiniame BIMM modernios muzikos institute!!!

„BIMM Institute” – tai viena didžiausių muzikos mokyklų Jungtinėje Karalystėje ir Europoje, turinti net 8 nepriklausomas kolegijas šiuose miestuose: Londone, Braitone, Mančesteryje, Bristolyje, Birmingeme, Dubline, Berlyne ir Hamburge. Visi instituto studentų miesteliai jau išaugino daugybę talentų ir nuolat trykšta gyvybinga muzikos pasaulio energija.

Daugiau nei 35 metus gyvuojantis institutas siūlo platų bakalauro ir magistro studijų anglų kalba pasirinkimą. Rinkis būgnų, gitaros, bosinės gitaros, vokalo, dainų kūrimo, elektroninės muzikos kūrimo, muzikos renginių vadybos, muzikos rinkodaros ir panašias studijų programas. BIMM institutas turi ir savo garso įrašų studiją, kuria galėsi naudotis ir tu! Joje rasi tik naujausią aukštos kokybės įrangą.

BIMM glaudžiai bendradarbiauja su šiuolaikine muzikos industrija ir palaiko artimus ryšius su garsiausias pasaulio atlikėjais. Čia lankosi sėkmingiausi pasaulyje muzikos prodiuseriai ir kas savaitę vyksta specialūs meistriškumo kursai studentams. Juos veda ne kas kitas, o legendiniai kviestiniai svečiai. Pavyzdžiui, tokių grupių kaip Guns N’ Roses,  Metallica, Radiohead ir Pink Floyd nariai. Visuose studentų miesteliuose nuolat vyksta gyvos muzikos koncertai ir daugybė kitų renginių.

 Apklausos rodo, kad net 83 % šio instituto absolventų įsidarbina muzikos industrijoje jau per pirmą pusmetį po studijų baigimo. Ar žinojai, kad garsieji atlikėjai James Bay ir George Ezra, įvertinti prestižiniais Britų muzikos apdovanojimais (The BRIT Awards), taip pat čia mokėsi? Beje, BIMM Londono studentų miestelyje bakalauro studijas baigė ir žinoma mūsų atlikėja Monika Linkytė.

Nieko nelauk ir prisijunk prie šių talentų. Pradėk savo svajonių karjerą ir įsiliek į tarptautinių BIMM instituto studentų gretas. Kreipkis į „Study Plan“ jau dabar ir papasakosime tau daugiau!  Esame sukaupę daug patirties, todėl galėsime atsakyti į visus tau rūpimus klausimus.