Paskubėk ir jau rugsėjį pradėk studijas kūrybiškajame Goldsmiths, University of London!

Jungtinės Karalystės aukštojo mokslo sistema pasižymi aukšta mokymosi kokybe bei reitinguojama 2-oje vietoje pasaulyje, daug jos universitetų pakliūva į įtakingiausių reitingų pirmąjį šimtuką, tad nenuostabu, jog studijos čia išlieka vienos populiariausių tarp Lietuvos jaunimo. Jeigu nori tapti vienu iš 1500 kasmet į Jungtinę Karalystę išvykstančių studijuoti jaunuolių, dar gali suspėti užpildyti paraišką ir pradėti studijas viename iš puikią studijų kokybę siūlančių universitetų. Vienas iš mūsų rekomenduojamų – Goldsmiths, University of London.

Goldsmiths, garsėjantis savo inovatyvumu ir kūrybiškumu, yra neatskiriama University of London dalis. Įsikūręs Pietryčių Londone, šis universitetas turi daugiau nei 9000 studentų, kurie gilinasi į meno, socialinių, humanitarinių ir kompiuterių mokslų sritis. Norintys čia studijuoti svetimšaliai, gali tikrai nebijoti čia jaustis „baltomis varnomis“ – daugiau nei penktadalis Goldsmiths, University of London studijuojančių jaunuolių yra iš užsienio šalių. Ši puikia bei draugiška atmosfera pasižyminti aukštojo mokslo įstaiga tampa itin dažnu pasirinkimu ne tik bakalauro, bet ir magistro studijoms – trečdalis jos studentų mokosi antrojoje studijų pakopoje.

Goldsmiths, University of London orientaciją į kūrybiškumą puikiai atspindi ir jo absolventai, tarp kurių tokie žymūs kūrėjai kaip skulptorius Antony Gormley, komikas Julian Clary, šiuolaikinio meno atstovas Damien Hirst, mados dizainerė Vivienne Westwood, kino režisierius, Oskaro už geriausią 2013 metų filmą laureatas Steve McQueen ir daugelis kitų ryškių bei kūrybiškų asmenybių.

Goldsmiths, University of London puikiai vertinamas ne tik jo studentų bei absolventų, tačiau užima ir aukštas vietas universitetų reitinguose – QS Global World Ranking jam skyrė net 396 vietą tarp visų pasaulio universitetų, jo medijų krypties studijos pakliūva tarp dešimties, o meno ir dizaino – tarp dvylikos geriausiųjų pasaulyje.

Studentai, įgiję aukštąjį išsilavinimą Goldsmiths, University of London ar kituose Jungtinės Karalystės aukštojo mokslo įstaigose, turi plačias galimybes darbo rinkoje visame pasaulyje. Diplomas pripažįstamas bei vertinamas tiek sugrįžus ir siekiant karjeros Lietuvoje, tiek Europos Sąjungos bei kitų žemynų šalyse.

Jei suskubsi ir jau dabar kreipsiesi į „Study Plan International“, mes padėsime be rūpesčių jau nuo šio rudens pradėti mokslus Goldsmiths, University of London. Taip pat galėsime pasiūlyti ir daug kitų užsienio universitetų, labiausiai atitinkančių asmeninius poreikius, gebėjimus bei finansines galimybes.