Nepraleisk gyvenimo šanso – mokykis viename geriausių mados universitetų pasaulyje!

Nedvejodamas gali išvardinti visas šio sezono mados naujoves, o garsių dizainerių vardai tavo atmintyje įsirėžę stipriau nei daugybos lentelė? Tuomet tikriausiai žinai, kad mados kūrėjais dažnai gimstama, tačiau vien talento tam neužtenka – ryškiam karjeros startui reikalingos ir aukštos kokybės studijos.

Būtent tai gali pasiūlyti vienas geriausių mados institutų pasaulyje Istituto Marangoni, turintis savo padalinius Milane, Londone, Paryžiuje, Florencijoje, Majamyje, Mumbajuje, Šanchajuje, Šenženyje bei, kaip ir priklauso mados mokykloms, įsikūręs gražiausiose šių mega mados miestų vietose.

Fashionista.com sudarytame geriausių mados mokslo įstaigų reitinge Istituto Marangoni užėmė aukštą ketvirtąją vietą, kas neabejotinai byloja apie puikią studijų kokybę bei teikiamas galimybes. Jei dar turite abejonių dėl šio universiteto, jas puikiai gali išsklaidyti žymių absolventų vardai, tarp kurių tokie pasauliniai grandai kaip Franco Moschino, Alessandra Facchinetti, Rahul Mishra, Alessandro Sartori.

Kreipkis į „Study Plan“ – suteiksime visą informaciją, kaip pradėti mokslus šiame prestižiniame mados universitete ir padėsime užpildyti reikiamus dokumentus. Taip pat atsižvelgsime į stojančiojo poreikius, gebėjimus, finansines galimybes ir galėsime pasiūlyti kitų labiausiai tinkančių, optimaliausių mados mokyklų variantų.