Nepraleisk gyvenimo šanso – ateik į nemokamą seminarą ir mokykis viename geriausių mados universitetų pasaulyje!

Nedvejodamas gali išvardinti visas šio sezono mados naujoves, o garsių dizainerių vardai tavo atmintyje įsirėžę stipriau nei daugybos lentelė? Tuomet tikriausiai žinai, kad mados kūrėjais dažnai gimstama, tačiau vien talento tam neužtenka – ryškiam karjeros startui reikalingos ir aukštos kokybės studijos.

Būtent tai gali pasiūlyti vienas geriausių mados institutų pasaulyje Istituto Marangoni, turintis savo padalinius Milane, Londone, Paryžiuje, Florencijoje, Majamyje, Mumbajuje, Šanchajuje, Šenženyje bei, kaip ir priklauso mados mokykloms, įsikūręs gražiausiose šių mega mados miestų vietose.

„Study Plan“ tau turi gerą naujieną – norint iš arčiau susipažinti su šiuo prestižiniu institutu, tau nereikės važiuoti į kurį nors iš minėtųjų didmiesčių. Jau vasario 11 dieną į „Study Plan“ biurą Vilniuje (Konstitucijos pr. 21A) atvyksta Istituto Marangoni atstovas Davide Forloni, kuris seminaro dalyviams pristatys universitetą, jo bakalauro bei magistro studijas, papasakos apie galimybę gauti stipendijas.

Istituto Marangoni siūlo platų spektrą specialybių: nuo mados verslo, mados komunikacijos, stilistikos iki interjero, produktų bei baldų dizaino bakalauro ir magistro studijų. Norintiems trumpesnių studijų, siūlomi įvairūs kvalifikaciniai kursai nuo 3 savaičių iki 1 metų. Geros žinios ir mados verslo ekspertams bei vadovams – universitetas siūlo aukščiausio rango mados kursus vadovams.

Jei dar turi abejonių, ar verta dalyvauti, jas puikiai gali išsklaidyti žymių Istituto Marangoni absolventų vardai, tarp kurių tokie pasauliniai grandai kaip Franco Moschino, Alessandra Facchinetti, Rahul Mishra, Alessandro Sartori. Negana to, Fashionista.com sudarytame geriausių mados mokslo įstaigų reitinge Istituto Marangoni užėmė aukštą ketvirtąją vietą, kas neabejotinai byloja apie puikią studijų kokybę bei teikiamas galimybes.

Taigi, nepraleiski savo šanso ir jau dabar registruokis į galbūt tavo ateitį pakeisiantį seminarą!

Atkreipiame dėmesį, kad vyks net trys seminarai, tad pasirinki tinkamesnį laiką. Registracija yra privaloma, vietų skaičius ribotas.

Kada?

Vasario 11 dieną

10.30 val. – papildomas seminaras

12.00 val. – laisvų vietų nėra

14.00 val. – laisvų vietų nėra

Trukmė – 90 min.

Kur?

„Study Plan“ biuras Vilniuje, Konstitucijos pr. 21A, 6-as aukštas

Registruokis online!

Jei turi klausimų, drąsiai rašyki el. paštu: aleksandras@studyplan.lt.salamandra.serveriai.lt