Nelauk, kol baigsi mokyklą – mokykis Didžiojoje Britanijoje jau dabar!

Norintiems mokytis užsienyje nebūtina laukti vidurinės mokyklos baigimo. Trokštantys įgyti tarptautinės patirties, savarankiškumo ir dėti tvirtus pagrindus ateities karjerai, gali vidurinę mokyklą lankyti įvairiose užsienio šalyse, pavyzdžiui, aukšta ugdymo kokybe garsėjančioje Jungtinėje Karalystėje.

Niekam ne paslaptis, jog baigus prestižinę vidurinę mokyklą užsienio šalyje, atveriamas kelias stoti į geriausius pasaulio universitetus. Vidurinis mokslas užsienyje ne tik skatina savarankiškumą, nuo jaunų dienų ugdo kosmopolitiškumą, bet ir lavina užsienio kalbos gebėjimus, suteikia galimybę susipažinti su užsienio šalies kultūra, įgyti naujų draugų, pakloja pamatus tolesniam sėkmingam jauno žmogaus vystymuisi.

Vienas patraukliausių vidurinio mokslo pasirinkimų Didžiojoje Britanijoje – savo moksleivių pasiekimais garsėjanti Hereford Cathedral mokykla, įkurta dar XIV amžiuje. Ilgas mokymo tradicijas turinti vidurinio mokslo įstaiga iš kitų mokyklų išsiskiria itin britiška aplinka – joje absoliučiai didžioji dalis moksleivių yra Didžiosios Britanijos piliečiai (apie 740 britų ir apie 10 – jaunuolių iš Kinijos). Visgi, nors ir suteikdama galimybę pajusti šalies dvasią, ji yra atvira gabiems moksleiviams iš Lietuvos. Šios mokyklos auklėtiniai gyvena jos bendrabučiuose, taip pat turi galimybę rinktis iš gausybės meno bei sporto būrelių, tad susirasti naujų draugų bei kartu leisti laiką ne tik mokantis, bet ir po pamokų naujokui tikrai nebus sunku.

Hereford Cathedral mokyklos mokiniai jau daugelį metų demonstruoja puikius mokslo pasiekimus: praėjusiais metais net 25% visų įvertinimų buvo patys aukščiausi (A*), o trečdalis paskutiniųjų klasių moksleivių metus baigė turėdami tik A* ir A įvertinimus (lietuviškas atitikmuo 10 ir 9). Taigi, nenuostabu, jog Hereford Cathedral mokyklos absolventai yra itin laukiami geriausiose aukštojo mokslo įstaigose ir įstoja į prestižinius universitetus.

Nori būti vienas iš jų? Jau dabar kreiptis į „Study Plan“ – suteiksime visą informaciją, kaip pradėti mokslus bei gauti stipendiją šioje mokykloje, padėsime užpildyti reikiamus dokumentus.  Taip pat atsižvelgsime į  moksleivio poreikius, gebėjimus, šeimos finansines galimybes ir galėsime pasiūlyti kitų labiausiai tinkančių, optimaliausių vidurinio mokslo variantų.