Mokykis viešbučių ir turizmo vadybos paslapčių Šveicarijos Alpėse!!!

Ar viešbučiuose jautiesi geriau nei namuose? Norėtum patirti garsiausių pasaulio restoranų „virtuvę“ iš arčiau? O galbūt svajoji apie savo verslą svetingumo srityje? Tuomet tavo karjeros pradžia – „HTMi (Hotel and Tourism Management Institute) Switzerland“. Tai  pasaulyje lyderiaujanti aukštojo mokslo įstaiga viešbučių ir turizmo vadybos srityje.

„HTMi Switzerland“, įkopusi į 13 vietą geriausių svetingumo srities universitetų „QS Rankings“ sąraše, siūlo itin platų bakalauro ir magistro studijų pasirinkimą. Ši privati mokykla žada savo studentus paversti geriausiais įvairių svetingumo sričių vadybos specialistais: pavyzdžiui, tarptautinės viešbučių ir turizmo vadybos, kulinarijos vadybos, verslo administravimo, svetingumo renginių organizavimo ir daugelio kitų. Taip pat čia galima mokytis kulinarijos meno specialiose viešbučių ir turizmo sričiai pritaikytose programose.

Pagrindinė „HTMi Switzerland“ būstinė yra įsikūrusi pačiame Šveicarijos centre – gamtos draustinyje Alpių papėdėje Siorenbergo mieste. Tai vienas gražiausių šalies kurortų, kurį turistai mėgsta tiek vasarą, tiek žiemą – slidinėjimo sezono metu. Mokykla turi savo padalinius Singapūre, Australijoje, Dubajuje ir daugiau kaip 20 partnerysčių su kitais studentų miesteliais visame pasaulyje. HTMi itin didžiuojasi savo bendradarbiavimu su dviem puikiai pasaulyje žinomais Jungtinės Karalystės universitetais. Tai „Edinburgh Napier University“ Škotijoje ir „Ulster University“ Anglijoje. Dėka šių partnerysčių, baigę tam tikras studijų programas, studentai gauna dvigubą diplomą – šveicarišką ir britišką.

Akademinis dėstymas mokykloje glaudžiai siejamas su praktiniais įgūdžiais. Visų programų pabaigoje studentai atlieka apmokamas profesines praktikas geriausiuose 4 ar 5 žvaigždučių viešbučiuose. Beje, ši svetingumo specializacijos aukštoji mokykla yra pirmoji pasaulyje sukūrusi savo viešbučių tinklą „Swisstouches“.

Dar vienas „HTMi Switzerland“ išskirtinumas – šiuolaikinių informacinių technologijų integracija. Čia veikia svetingumo srities mokslinių tyrimų centras, kuriame naudojamos „Apple“ informacinės sistemos. Be to, HTMi yra pirmoji mokslo įstaiga įdiegusi savo paskyrą „iTunes“. Šiuolaikinės technologijos naudojamos ne tik studijų kokybei pagerinti, tačiau ir padėti absolventams įsidarbinti. Tam pasitelkiama internetinė platforma „Hosco“, skirta turizmo ir viešbučių universitetams užmegzti glaudesnį ryšį su šios industrijos įmonėmis. Net 94 % „HTMi Switzerland“ absolventų įsidarbina jau per pirmus dvejus mėnesius po studijų baigimo.

Prisijunk prie „HTMi Switzerland“ studentų iš daugiau nei trisdešimt pasaulio šalių! Kiekvienais metais į šią aukštojo mokslo įstaigą išsiunčiame grupę studentų ir iš Lietuvos. Turime sukaupę didelę patirtį ir galime suteikti tau visą reikalingą informaciją. Nieko nelauk ir kreipkis į „Study Plan“ – papasakosime daugiau!