Mokykis veterinarijos paslapčių spalvingajame Budapešte!

Labai myli gyvūnus ir svajoji gilintis į veterinarijos mokslus? Tuomet tau siūlome tikrai vieną geriausių studijų variantų mūsų žemyne – University of Veterinary Medicine Budapest, kuris įsikūręs vienu gražiausių Europos miestų laikomoje Vengrijos sostinėje.

Didinga architektūra, pramogomis, turtingu kultūriniu gyvenimu bei kulinariniu paveldu garsėjantis Budapeštas yra tikrai itin patrauklus miestas ne tik turistams, bet ir studentams iš viso pasaulio. Taigi, ne veltui vaizdingos istorinės aplinkos apsuptas University of Veterinary Medicine Budapest turi jau trijų dešimtmečių patirtį rengiant tarptautinius studentus. Puikiai vertinama aukštojo mokslo įstaiga, įkurta dar 1787 metais, yra viena seniausių veterinarijos mokyklų pasaulyje ir patenka tarp savo srities lyderių Europoje.

Ruošdamas plataus profilio ir aukščiausios kvalifikacijos veterinarijos specialistus, University of Veterinary Medicine Budapest gali pasigirti glaudžia ir draugiška bendruomene bei studentais iš daugiau nei penkiasdešimties pasaulio šalių. Mokslus čia krimsti galima ne tik vengrų, bet ir anglų bei vokiečių kalbomis.

Nors gyvenimas Budapešte yra tikrai margas bei turtingas, šis Romėnų palikimu garsėjantis miestas gali pasiūlyti tikrai nebrangų pragyvenimą. Čia visuomet su džiaugsmu laukiami ir jaunuoliai iš Lietuvos, savo ateitį siejantys su veterinarijos sritimi.

Nori tapti vienu iš University of Veterinary Medicine Budapest studentų? Jau dabar kreipkis į „Study Plan International“ ir mes padėsime be rūpesčių pradėti mokslus spalvingojoje Vengrijos sostinėje. Taip pat galėsime pasiūlyti ir daug kitų užsienio universitetų, labiausiai atitinkančių asmeninius poreikius, gebėjimus bei finansines galimybes.