Mokykis verslo paslapčių turtingojoje Norvegijoje!

Svajoji apie sėkmingą karjerą verslo srityje? Tuomet greičiausiai žinai, jog tiesiausias kelias į klestintį nuosavą verslą – studijos prestižinėje verslo mokykloje. Juk, tik turėdamas tvirtus žinių pagrindus ir mokydamasis iš geriausiųjų, gali pasiekti tikrai stulbinančios sėkmės. Vienas geriausių pasirinkimų – BI Norwegian Business School, įsukūrusi Norvegijos sostinėje Osle.

BI Norwegian Business School – didžiausia verslo mokykla šioje Skandinavijos šalyje ir antra pagal dydį visame žemyne. Ši, visus modernios ir aukšto lygio verslo mokyklos standartus atitinkanti įstaiga, turi beveik 19 tūkstančių studentų, o jos beveik 200 tūkstančių absolventų sėkmingai darbuojasi Norvegijos bei kitų šalių ekonomikos rinkose.

Aukšta pragyvenimo kokybe garsėjančioje Norvegijoje įsikūrusi BI Norwegian Business School yra puikiai vertinama tarptautiniuose reitinguose. „QS University Rankings“ ji pakliūva į geriausiųjų šimtuką, „Financial Times“ jai skyrė 36-iąją vietą Europoje, o čia vykdomos magistro studijų programos yra tarp TOP 100 geriausiųjų pasaulyje. BI Norwegian Business School taip pat turi trigubą akreditaciją, kurią suteikia trys įtakingiausios verslo asociacijos pasaulyje. Verta pastebėti, kad iš daugiau nei 13 tūkstančių visų verslo mokyklų pasaulyje, trigubą akreditaciją turi tik 90 jų.

Studijuodamas viename turtingiausių ir demokratiškiausių miestų, turėsi galimybę džiaugtis ne tik išskirtine gyvenimo kokybe, puikiu maistu, turtinga kultūra, bet ir nepakartojamu kraštovaizdžiu – Norvegijos gamta tikrai yra tiesiog užburianti!

Kreipkis į „Study Plan“ – suteiksime visą informaciją, kaip pradėti mokslus BI Norwegian Business School ir padėsime itin kokybiškai užpildyti reikiamus dokumentus. Taip pat atsižvelgsime į stojančiojo poreikius, gebėjimus, finansines galimybes ir galėsime pasiūlyti kitų labiausiai tinkančių, optimaliausių verslo mokyklų variantų.