Mokykis Hult International Business School ir gauk stipendiją su „Study Plan“

Ar svajoji mokytis visame pasaulyje puikiai žinomoje verslo mokykloje? Jei taip, Hult International Business School, turinti savo padalinius San Franciske, Bostone, Londone, Niujorke, Dubajuje ir Šanchajuje, gali tapti puikiu pasirinkimu.

Ši verslo mokykla puikiai vertinama „Bloomberg“, „The Financial Times“, „Forbes“ ir „The Economist“ verslo mokyklų reitinguose. „Bloomberg“ jai skiria aukštą 17-ąją vietą pasaulyje tarp visų verslo mokyklų, „The Economist“ 13-ją vietą pasaulyje skiria už magistro studijas tarptautinio verslo rinkodaros srityje, 23-ioji vieta „The Financial Times“ atiteko už vadovų ruošimą, o „Forbes“ 15-ąją vietą pasaulyje skyrė už 1-erių metų magistro studijas.

Negana to, Hult International Business School glaudžiai bendradarbiauja su buvusiu JAV prezidentu Billu Clintonu ir turi įsteigę savo piniginę premiją geriausiems studentų verslo projektams – ji dažnai įvardijama kaip „Studentų Nobelio premija“.

Kreipkis į „Study Plan“ ir sužinok stipendijų dydį, jos gavimo sąlygas bei pradėk studijas vienoje geriausių pasaulio verslo mokyklų!