Mokykis aukšta mokslo kokybe garsėjančioje Austrijoje!

Austrija – viena iš pažangiausių Europos Sąjungos šalių, siūlantį platų spektrą kokybiškų bakalauro bei magistro studijų programų. Čia veikia ne vienas prestižinis privatus universitetų, teikiantis aukštos kokybės išsilavinimą daugelyje sričių. Jei turizmo, svetingumo ir verslo studijos yra vienas iš tavo prioritetų, tikrai verta pagalvoti apie studijas Modul University Vienna Austrijos sostinėje.

Įkurtas 2007-aiais, Modul University Vienna yra dar gana jaunas universitetas, bet jau spėjęs užsitarnauti tiek studentų, tiek darbdavių pasitikėjimą ir siūlo tikrai kokybišką socialinių mokslų srities išsilavinimą. Prieš porą metų šis universitetas įsteigė savo filialą ir egzotiškame Dubajuje.

Studijuodamas šiame privačiame universitete ne tik įgysi tvirtą žinių pagrindą norimoje srityje, galėsi mėgautis gražiais Vienos vaizdais ir žavia miesto atmosfera, bet ir pasinersi į internacionalinę aplinką – net apie 71 procentus Modul University Vienna studentų yra atvykę iš 70 skirtingų užsienio šalių!

Nori tapti vienu iš privataus Modul University Vienna studentų? Jau dabar kreipkis į „Study Plan International“ ir mes padėsime be rūpesčių pradėti mokslus puikia gyvenimo kokybe garsėjančioje Austrijoje. Negana to, mes tau galėsime suteikti informacijos apie stipendijas, kurios gali siekti net iki 3000 eurų bakalauro ir 1500 eurų magistro pakopos studijoms nuo studijų kainos. Taip pat galėsime pasiūlyti ir daug kitų užsienio universitetų, labiausiai atitinkančių asmeninius poreikius bei galimybes.