Mąstyk plačiau – rinkis egzotiškas kokybiškų studijų galimybes!

Išvykimas siekti mokslo aukštumų į, sakykime, Didžiosios Britanijos universitetus turbūt jau nieko nestebina. Visgi kokybišką išsilavinimą galima įgyti ne tik įprastu pasirinkimu tapusiose šalyse ir populiariausiose aukštosiose mokyklose, bet galima apsvarstyti ir kiek mažiau tradicinius variantus. Nuo šiol „Study Plan” interneto puslapyje tokius pasirinkimus pristatysime naujienų cikle, kuriame plačiau papasakosime apie tokias galimybes.

Vienas tokių gana egzotiškų, bet labai rekomenduotinų pasirinkumų – Tel Aviv University turtingą istoriją turinčiame Izraelyje. Šis universitetas, siūlantis tikrai nemažai bakalauro bei magistro studijų programų anglų kalba, visuomet laukia gabių studentų iš Lietuvos. Tel Aviv University gali pasigirti ir tikrai stipriomis pozicijomis pasauliniuose reitinguose – jis užima aukštą 205-ąją vietą tarp visų universitetų. Siūlydamas platų studijų krypčių spektrą, šis Izraelio universitetas gali pasigirti labai įvairių sričių garsiais alumnais: nuo žymių fizikų, matematikų, istorikų iki Oskaru opdovanotų filmų režisierių.

Greta tikrai kokybiškų studijų, Izraelis pasižymi itin gera ekonomine situacija, technologijų pažanga, gali pasiūlyti aukštą gyvenimo kokybę, malonų klimatą ir skanų maistą.

Nori tapti vienu iš Tel Aviv University studentų? Jau dabar kreipkis į „Study Plan International“ ir mes padėsime be rūpesčių pradėti mokslus egzotiškame Izraelyje. Taip pat galėsime pasiūlyti ir daug kitų užsienio universitetų, labiausiai atitinkančių asmeninius poreikius bei galimybes.