Kurk savo ateitį dabar – stok į vieną geriausių universitetų pasaulyje – University College London!

Sakoma, jog gera pradžia – pusė darbo. Mes manome, kad studijos prestižiniame universitete yra gerokai daugiau nei pusiaukelė į sėkmingą karjerą. Taigi, itin rekomenduojame rinktis aukščiausios kokybės studijas viename geriausių universitetų pasaulyje University College London (UCL).

Tai – universitetas, pasauliniuose reitinguose patenkantis į geriausiųjų dešimtuką, ir visuomet laukiantis gabių studentų iš Lietuvos. Beveik visos jame siūlomos studijų programos patenka į TOP dvidešimtuką, tad, kad ir kokią sritį planuojate rinkis, UCL tikrai nenuvils. Gilias mokymo tradicijas turintis universitetas buvo įsteigtas dar 1826 metais kaip London University, ir tapo pirmąją universitetine institucija šiame mega mieste, į kurį mokytis važiuoja studentai iš viso pasaulio.

Norint pradėti studijas UCL, geri mokyklos baigimo rezultatai yra tiesiog privalomi. Ir visgi, vien to neužtenka – reikia pateikti išskirtinai kokybišką stojimo formą ir taip išsiskirti iš gausybės konkurentų.

Jei nori padidinti savo galimybes mokytis šiame universitete, jau dabar kreipkis į „Study Plan“ – suteiksime visą informaciją, kaip pradėti mokslus UCL ir padėsime itin kokybiškai užpildyti reikiamus dokumentus. Tik labai nedelski – stojimo dokumentus reikia pateikti iki sausio 15 dienos. Taip pat atsižvelgsime į stojančiojo poreikius, gebėjimus, finansines galimybes ir galėsime pasiūlyti kitų labiausiai tinkančių, optimaliausių aukštojo mokslo variantų.