Jeigu Tavyje gyvena menininkas – rinkis Florence University of the Arts!

Svajoji apie nestandartinį išsilavinimą, kuriame būtų kūrybos, meno, verslo, istorijos, gyvenimo džiaugsmo, bet kartu nori išskirtinės kokybės? „Study Plan“ siūlo tau pasinaudoti proga ir įgyti išsilavinimą viename geriausių meno universitetų Italijoje – Florence University of the Arts. Ši aukštoji mokykla siūlo išskirtines bakalauro bei magistro programas, tokias kaip: taikomieji menai, menų kultūra ir istorija, skaitmeninė ir vizualinė komunikacija, viešbučių vadyba, gurmanų ir vynų studijos.

Vargu ar tokioms studijoms pasaulyje yra geresnė vieta negu saulėtoji Florencija, kuri nuo seno yra žinoma kaip menininkų kalvė. Įspūdinga architektūra, garsiausi renesanso laiku istoriniai paminklai bei meno kūriniai, vaizdingi Toskanos peizažai, nuteikia kūrybingai ir pažadina studentuose miegančią mūzą.

Išskirtinis šios aukštosios mokyklos privalumas – galimybė studijuoti anglų kalba bei įgyti Jungtinių Valstijų akredituotą išsilavinimą, neišvykstant už Italijos ribų. Florence University of the Arts yra viena iš tų aukštųjų mokyklų, kuri glaudžiai bendradarbiauja su kokybiškais JAV universitetais – University of South Florida ir Fairfield University bei siūlo dvigubo diplomo galimybes.

Kiekvienas metais į šią aukštojo mokslo įstaigą išsiunčiame grupę studentų iš Lietuvos, todėl „Study Plan“ turi didelę patirtį ir gali suteikti visą reikalingą informaciją apie studijas šioje įstaigoje. Kreipkis į mus ir papasakosime daugiau!