Išskirtiniai kursai suagusiems: mokykis anglų kalbos prestižinėje ETI kalbos mokykloje Maltoje!

Šiais laikais jau neabejojama, jog geras užsienio kalbų mokėjimas yra tiesiog privaloma sąlyga siekti sėkmingos karjeros. Globalėjant pasaulio rinkoms, galima net neabejoti, jog, jei tau dar neprireikė kalbos žinių šiandien, jų tikrai gali prireikti rytoj – šios tendencijos tiesiog nepaneigiamos.

„Study Plan International“ bendradarbiauja su geriausiomis užsienio kalbų mokyklomis, priklausančiomis International Association of Language Centres (IALC) organizacijai. Įvairios kalbinės programos siūlomos ne tik jaunimui, bet ir suaugusiems žmonėms. Pastariesiems kaip vieną geriausių pasirinkimų rekomenduojame ETI kalbų mokyklą saulėtoje Maltoje, įsikūrusią užsienio turistų itin mėgiamoje St Julian’s salos dalyje.

ETI kalbų mokykla, priklausydama minėtajai IALC organizacijai, jau spėjo užsitarnauti prestižinės kalbų mokyklos vardą. Ir ne veltui – būtent čia organizuojami išskirtiniai anglų kalbos kursai suaugusiems žmonėms, vadovams. Tai reiškia, jog šioje modernioje mokykloje gausi daug asmeninio dėmesio, bus itin atsižvelgiama į tavo gabumus bei poreikius, galėsi rinktis individualius mokymus arba pamokas mažose studentų grupėse, taip pat specializuotis verslo kalboje. Čia dirbantys profesionalūs dėstytojai padės išmokti, patobulinti užsienio kalbą ir ištaisyti turimas spragas.

Nereikėtų pamiršti, jog Malta – buvusi britų kolonija, taigi anglų kalba yra viena iš dviejų oficialių šalies kalbų. Gyvenant ir mokantis Maltoje, anglų kalba jus sups visur: pradedant pokalbiais su vietiniais, baigiant televizija, laikraščiais, radiju ir žurnalais. Nuostabi gamta, puikus klimatas ir profesionalūs išskirtiniai anglų kalbos kursai žada tikrai nepaprastą bei svarbiausia – naudingai praleistą laiką.

Nori būti tapti vienu iš ETI  kalbų mokyklos studentų? Jau dabar kreipkis į „Study Plan International“ ir mes padėsime be rūpesčių pradėti mokytis anglų kalbos Maltoje. Taip pat galėsime pasiūlyti ir daug kitų užsienio kalbos kursų, labiausiai atitinkančių asmeninius poreikius bei galimybes.