Įgyk visame pasaulyje vertinamą išsilavinimą Newcastle University Didžiojoje Britanijoje

Studijos Didžiojoje Britanijoje jau seniai yra itin populiarios užsienio studentų tarpe, tarp jų – ir Lietuvos jaunuolių. Ir tikrai ne veltui – šios šalies aukštojo mokslo sistema pasižymi aukšta mokymosi kokybe bei reitinguojama 2-oje vietoje pasaulyje. Studentai, įgiję aukštąjį išsilavinimą Didžiojoje Britanijoje, turi plačias galimybes darbo rinkoje visame pasaulyje, nes šis diplomas pripažįstamas bei vertinamas siekiant karjeros tiek Lietuvoje, tiek Europos Sąjungos bei kitų žemynų šalyse. Jeigu dairaisi studijų Didžiojoje Britanijoje, vienas iš tikrai puikių variantų – valstybinis Newcastle University.

Ši aukštojo mokslo įstaiga aukštai vertinama tarptautiniuose reitinguose – pagal „QS World University Rankings“ jis užima 141 vietą tarp visų pasaulio universitetų, o daugelis čia dėstomų studijų programų patenka į geriausiųjų šimtuką. Newcastle University taip pat priklauso prestižinei asociacijai The Russell Group, kurios universitetai nariai itin daug dėmesio skiria moksliniams tyrimams. Būtent The Russell Group asociacijos nariams skiriama net du trečdaliai gaunamų stipendijų bei paramos moksliniams tyrimams Didžiojoje Britanijoje.

Šiaurės rytų Anglijoje įsikūręs Newcastle University, kurio istorija siekia 1834-uosius metus, siūlo itin platų spektrą bakalauro ir magistro studijų programų: nuo menų, socialinių mokslų iki inžinerijos ir medicinos. Šis universitetas taip pat turi savo verslo fakultetą Londone.

Jei nori mokytis šiame universitete, jau dabar kreipkis į „Study Plan“ – suteiksime visą informaciją, kaip pradėti mokslus Newcastle University ir padėsime itin kokybiškai užpildyti reikiamus dokumentus. Negana to, tik išskirtinai mes tau galėsime suteikti informacijos apie stipendijas, kurios gali siekti net iki 2000 Didžiosios Britanijos svarų sterlingų grynais. Taip pat atsižvelgsime į stojančiojo poreikius, gebėjimus, finansines galimybes ir galėsime pasiūlyti kitų labiausiai tinkančių, optimaliausių aukštojo mokslo variantų.