Du viename – JK universiteto diplomas ir studijos Vokietijoje!

Ar sutinki, kad du geriau nei vienas? Studijuodamas Lankasterio universiteto padalinyje Leipcige nušausi du zuikius vienu šūviu. Ne tik turėsi galimybę studijuoti pačioje Vokietijos širdyje, bet ir gausi pasaulyje gerai vertinamo Jungtinės Karalystės universiteto diplomą.

Leipcige įsikūręs Jungtinės Karalystės Lankasterio universiteto padalinys („Lancaster University Leipzig“) kviečia studijuoti įvairias informacinių technologijų ir vadybos bakalauro studijų programas. Taip pat čia siūlomos ir magistro studijos logistikos ir tiekimo grandinės vadybos srityje. Sėkmingai baigę šias programas, absolventai gauna britišką „University of Lancaster“ diplomą. Jis atveria puikias galimybes toliau tobulintis ir Vokietijoje, ir Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje. Beje, mokantis bakalauro studijų programose, antruosius mokslo metus galima praleisti Lankasterio universiteto studentų miestelyje, šiaurės vakarų Anglijoje.

Lankasterio universitetas yra aukštai reitinguojamas ir užima 132 vietą „QS World Rankings” 2022 metų sąraše. Jungtinės Karalystės universitetų reitinguose, organizuojamuose garsiųjų „The Times“ ir „The Guardian“ leidinių, jis patenka netgi į geriausiųjų penkioliktuką. Šio universiteto diplomas yra vertinamas visame pasaulyje tiek mokslų institucijų, tiek darbdavių.

Nors Leipcigo padalinyje paskaitos vyksta anglų kalba, studentams čia sudaromos puikios galimybės mokytis vokiečių kalbos. Universitetas dovanoja nemokamas vokiečių kalbos pamokas A1 lygiu, kurias vėliau galima tęsti savarankiškai vietinėje kalbų mokykloje. Vokiečių kalbos pagrindai ne tik papuoštų tavo CV, bet ir atvertų daugiau įsidarbinimo galimybių – ypač, jei po studijų svarstytum įgauti darbo patirties Vokietijoje. Beje, Leipcigas yra vienas greičiausiai augančių Vokietijos miestų, pritraukiantis vis daugiau verslo įmonių ir jaunų specialistų.

Ar žinojai, kad Leipcigas yra puikiai pritaikytas studentiškam gyvenimo būdui? Šiame jaunatviška energija pulsuojančiame mieste gyvena daugiau nei 40 000 studentų, o vidutinis gyventojų amžius – 42 metai. Ne veltui „The New York Times“ įvardino Leipcigą idealiu madingo jaunimėlio miestu. Šurmulingas naktinis gyvenimas, gausybė muzikos ir kultūros renginių ir patrauklios pragyvenimo kainos – viskas, kas svarbiausia be aukštos mokslo kokybės!

Nieko nelauk ir pradėk savo tarptautinę karjerą mieste, kuriame studijavo ir garsioji Vokietijos politikė Angela Merkel. Kreipkis į „Study Plan“ jau dabar ir papasakosime tau daugiau. Esame sukaupę daug patirties, todėl galėsime atsakyti į visus tau rūpimus klausimus!