Domima politikos mokslai ar diplomato karjera? Rinkis The Paris Institute of Political Studies!

Sciences Po įkurtas 1872 m. ir iki šių dienų laikomas vienu geriausių, 2020 m. pagal QS reitingą universitetas užima 2-ąją vietą politikos ir tarptautinių santykių srityje, socialinių mokslų fakultetas jau ilgą laiką rikiuojasi pirmame šimtuke.

Universiteto alumni yra net 28 valstybių valdovai, keturi iš jų Prancūzijos prezidentai (tame tarpe ir Emanuelis Makronas), net 13 Prancūzijos ministrų yra baigę šią aukštąją mokyklą. Tokie politinės arenos grandai kaip buvęs Jungtinių Tautų generalinis sekretorius Boutros Boutros-Ghali bei buvęs Europos Centrinio banko prezidentas Jean-Claude Trichet taip pat yra mokyklos alumni. O tai patvirtina faktą, kad čia gali gauti ne tik aukščiausios kokybės išsilavinimą, bet ir užtikrinsi sau puikią karjerą. Aukščiausią mokslų kokybę patvirtina ir tas faktas, kad universitetas turi Grand École statusą. O tai reiškia, kad jis papuola į prestiziškiausių aukštųjų mokyklų tarpą Prancūzijoje.

Ši aukštoji mokykla siūlo dvi bakalauro bei daug magistro studijų programų anglų kalba. Studijos čia, taip pat puiki galimybė pabūti tarpkultūrinėje aplinkoje, net 49 procentai studentų yra atvykę iš 150 pasaulio šalių. Pats universitetas yra įsikūręs Paryžiuje, tačiau padalinius turi net 7-iuose Prancūzijos miestuose. Taip pat jis glaudžiai bendradarbiauja su geriausiais pasaulio universitetais (turi 478 partnerius) ir yra numatęs privalomą metų trukmės mainų programą. Universitetas atsižvelgia į studentų finansinę padėtį ir teikia reikalingą paramą, net 36 procentai studentų gauna finansavimą.

„Study Plan“ komandos dėka į universitetą išvyko ne vienas studentas iš Lietuvos, todėl žinome visus niuansus ir galime Tau padėti!