Ateik į nemokamą seminarą ir sužinok apie bakalauro studijas Australijos TOP universitetuose!

Kviečiame ateiti į nemokamą „Study Plan“ seminarą ir sužinoti daugiau apie bakalauro studijas geriausiuose Australijos universitetuose: University of Sydney, Australian National University, University of Western Australia.

Kengūros ir Sidnėjaus operos rūmai – tai bene dažniausiai kylančios asociacijos, pagalvojus apie egzotiškąją Australiją. Visgi reikėtų nepamiršti, jog ši šalis – neabejotinas pietinio pusrutulio aukštojo mokslo lyderis. Australijoje įsikūrę daug aukščiausius tarptautinius standartus atitinkančių universitetų, didelė dalis jų pakliūva į pirmąjį geriausių pasaulio universitetų šimtuką. Australijos vyriausybė gausiai investuoja į aukštąjį mokslą ir sukuria aukščiausius standartus atitinkančias mokymosi sąlygas.

Šios šalies universitetai labai aukštai vertinami ne tik pagal studijų kokybę, bet ir pagal tai, kaip sėkmingai jiems pavyksta paruošti savo studentus darbo rinkai. Čia įsikūręs University of Sydney ne tik patenka į geriausių pasaulio universitetų penkiasdešimtuką, daugelis jo fakultetų puikuojasi pirmąjame dešimtuke, bet ir stebina savo absolventų karjeros sėkme. Naujausiame absolventų įsidarbinimą vertinančiame tarptautiniame reitinge „QS Graduate Employability Rankings 2018” jis užimą 4-ąją vietą ir savo auklėtinių karjeros pasiekimais lenkia tokius grandus kaip Kembridžo universitetas, Oksfordo universitetas, Kolumbijos universitetas, Princentono universitetas ir kt.

Pagal šį rodiklį University of Sydney mažai nusileidžia ir Australijos sostinėje Kanberoje įsikūrusiam Australian National University. Ši aukštojo mokslo įstaiga pagal „QS World University Rankings 2018” užima dvidešimt ketvirtąją vietą pasaulyje ir yra aukščiausiai reitinguojamas šalies universitetas. Puikiai vertinamas ir gilias tradicijas turintis University of Western Australia, įsikūręs Perto mieste. Universitetas, tarp kurio absolventų yra ir aukščiausius valstybės postus užimančių alumnų, patenka į geriausiųjų pasaulio aukštojo mokslo įstaigų šimtuką.

Australijos ekonomikos bei pragyvenimo rodikliai yra vieni aukščiausių pasaulyje, tačiau, augant ekonomikai, nuolat trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Dėl to Australijos vyriausybė į savo universitetus bando pritraukti kuo daugiau studentų iš viso pasaulio bei suteikia galimybę studentams po studijų baigimo likti šalyje darbuotis pagal specialybę nuo 2 iki 4 metų.

Reikia paminėti, kad atlyginimai Australijoje – vieni aukščiausių pasaulyje. Po šių kelerių metų, priklausomai nuo įvairių faktorių, Australijos vyriausybė dažnai siūlo studentams gauti nuolatinį leidimą gyventi šalyje. Šalies vyriausybė leidžia studentams darbuotis ir studijų metu, 20 val. per savaitę, o atostogų metu – neribotai. Australijoje studentiški atlyginimai – patys aukščiausi pasaulyje.

Nori būti vienas iš jų? „Study Plan“ tau turi gerą naujieną – norint daugiau sužinoti apie bakalauro studijų galimybes Australijos universitetuose, tau nereikės skristi į šį tolimą žemyną. Ateik į nemokamą „Study Plan“ seminarą, kurio metu ne tik geriau susipažinsi su minėtaisiais univesitetais, stipendijų ir darbo galimybėmis, šalies kultūriniais ypatumais, galimybe pasilikti gyventi Australijoje po studijų bei dar daugeliu kitų įdomių bei naudingų dalykų.

Taigi, nepraleiski savo šanso ir jau dabar registruokis į galbūt tavo ateitį pakeisiantį seminarą!
Registracija yra privaloma, vietų skaičius ribotas.

Kada?

Kovo 28d, 17.30
Trukmė – 90 min.

Kur?

„Study Plan“ biuras Vilniuje, Konstitucijos pr. 21A, 6-as aukštas
Pirmo aukšto informacijoje paprašykite, kad jums iškviestų liftą į 6-ą aukštą.

Registruokis online!