­Jei domiesi kokybiškomis studijomis bei rūpiniesi savo ateities karjera, atvyk į „Study Plan 2019“ parodą Vilniuje ir Kaune – čia galėsi susitikti su daugybe pasaulio geriausių universitetų atstovų iš Didžiosios Britanijos, Australijos, JAV, Šveicarijos, Olandijos, Norvegijos, Ispanijos, Italijos ir kitų šalių.

  Tik šioje parodoje iš pirmų lūpų galėsi išgirsti apie universitetų siūlomas paruošiamąsias, bakalauro, magistro bei vadovų magistrantūros (MBA) studijų programas, stojimo reikalavimus, aplikacijos procesą, finansavimo galimybes, bei išgirsti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Parodoje laukiami visi, besidominantys studijų galimybėmis, jų šeimos nariai, profesionalai, kuriems įdomi vadovų magistrantūra, mokyklų pedagogai ir karjeros konsultantai, siekiantys pagilinti savo profesines žinias.

  Visi dalyvaujantys renginyje turės unikalią galimybę klausytis įdomių paskaitų, kurias ves ir naudingos informacijos suteiks užsienio universitetų atstovai, taip pat kiti renginio pranešėjai.

  Didysis parodos prizas

  Apsilankyk specializuotoje aukštojo mokslo užsienyje parodoje „Study Plan 2019“ ir laimėk lėktuvo bilietą į žavingąjį San Franciską. Po bilietą gaus net du laimingieji parodos lankytojai!

  San Franciskas – tikras JAV Vakarų pakrantės perlas. Plotu nedidelis miestas turi pačių įvairiausių veiklų ir daugybę lankytinų vietų, todėl spėsi daug ką pamatyti tiek trumpos viešnagės metu, tiek ir turėsi ką veikti čia besisvečiuodamas kelias savaites.

  San Franciske bei jo apylinkėse įsikūrusios tokios įmonės kaip Facebook, Google ir kt.; net 51 iš Fortune 500 sąrašo įmonių turi savo būstines šiame regione. Taip pat San Franciskas garsėja savo siūlomu kokybišku išsilavinimu: įlankoje veikia vieni geriausių pasaulio universitetai – Stanfordas, Berklis, privati Hult verslo mokykla.

  Konkurso laimėtojų lauks ekskursija po San Franciske veikiančią Hult International Business School, tad turėsi galimybę susipažinti su šia prestižine aukštąja mokykla, aplankyti jos modernius pastatus bei sužinoti viską apie studijas užsienyje!

  Konkurso „Laimėk lėktuvo bilietą į San Franciską ir apsilankyk Hult International Business School“ taisyklės.

  Parodos partnerių prizai

  Parodos lankytojų taip pat laukia ir daugiau šaunių prizų. Renginio partneris kalbų centras „Language Coaching“ – nedidelė, į individualius poreikius orientuota užsienio kalbų mokykla, suteikianti aukščiausios kokybės edukacines paslaugas, išskirtinai tik „Study Plan 2019“ parodos lankytojams organizuojamoje loterijoje padovanos 200 eurų vertės kuponą įsigyti IELTS ar bet kuriuos kitus anglų kalbos užsiėmimus jų mokykloje. Loterija vyks tiek Vilniuje, tiek Kaune, tad puikia dovana galės džiaugtis net du laimingieji.

  Parodos draugas

  „StudyUK“ projektas sukurtas padėti išsirinkti tinkamiausią universitetą Didžiojoje Britanijoje ir pagelbėti sutvarkyti visus stojimo dokumentus norintiems studijuoti šioje Lietuvos jaunimo itin mėgstamoje šalyje.

  Pranešėjai

  Arnoldas Remeika

  Arnoldas Remeika

  Maloni staigmena lauks ir besidominčių mados studijomis –  mados analitikas, edukacinio projekto „Suprasti madą“ įkūrėjas ir prodiuseris, Vilniaus dailės akademijos dėstytojas, mados tinklaraščio „Bomberis“ autorius Arnoldas Remeika papasakos, ką būtina suprasti apie šiuolaikinę mados pramonę, kaip ji gali atrodyti ateityje, kaip galbūt madą kursime ir kaip jau visai netrukus ją vartosime.

  Ugnė Marija Andrijauskaitė

  Ugnė Marija Andrijauskaitė

  „StudyUK“ studijų užsienyje ekspertė, humanitarinių mokslų daktarė Ugnė Marija Andrijauskaitė papasakos apie bakalauro ir magistrantūros studijas Didžiojoje Britanijoje ir pasidalins savo žiniomis kodėl, kur ir ką verta studijuoti užsienyje.

  Dalyvaujantys universitetai Kaune 

  Istituto Marangoni (Italija, Prancūzija, Didžioji Britanija) – viena geriausių pasaulyje mados mokyklų; 2019 m. CEOWORLD žurnalas mados mokyklų reitinguose jai skyrė itin aukštą 10-ąją vietą. Istituto Marangoni turi savo padalinius pasaulinėse mados sostinėse: Milane, Londone, Paryžiuje, Florencijoje, Majamyje, Mumbajuje, Šanchajuje, Šenženyje. Istituto Marangoni siūlo platų spektrą specialybių: nuo mados verslo, mados komunikacijos, stilistikos iki interjero, produktų bei baldų dizaino bakalauro ir magistro studijų, taip pat čia yra ir galimybė rinktis įvairius kvalifikacinius kursus ar aukščiausio rango mados kursus vadovams. Šioje mados mokykloje mokėsi tokie pasauliniai grandai kaip Franco Moschino, Alessandra Facchinetti, Rahul Mishra, Alessandro Sartori, kas neabejotinai byloja apie puikią studijų kokybę bei teikiamas galimybes.
  Geneva Business School (Šveicarija, Ispanija) – išskirtinis, butiko stiliaus, geriausias verslo universitetas Šveicarijoje. Ši mokslo įstaiga pakliūva tarp 65-ių stipriausių pasaulyje ir taiko unikalias dėstymo metodikas. Taip pat siūlo įgyti išsilavinimą už patrauklesnę kainą Ispanijos miestuose.
  Hult International Business School (JAV, Didžioji Britanija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kinija) – tarptautinė privati verslo mokykla, siūlanti įgyti aukščiausio lygio išsilavinimą įvairiose pasaulio šalyse. Turėdama padalinius San Franciske, Bostone, Niujorke, Londone, Šanchajuje ir Dubajuje ji leidžia gilinti verslo srities žinias bakalauro, magistro studijų pakopose bei vadovų magistrantūroje ir vienija daugiau nei 120 tautybių studentų. Hult International Business School teikiamas išsilavinimas puikiai įvertintas „Financial Times“, „Economist“ bei „Forbes“. Taip pat verslo mokykla rūpinasi prestižiniu Hult apdovanojimu. Nuo 2010-ųjų kasmet rengiamo konkurso metu studentai mėgina rasti geriausius sprendimus įvairiems globaliems iššūkiams. Konkurso temą kasmet siūlo buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas. Laimėjusiai studentų komandai įteikiamas 1 milijono JAV dolerių prizas, skirtas įgyvendinti pasiūlytą idėją.
  BI Norwegian Business School (Norvegija) – didžiausia verslo mokykla Norvegijoje ir antra pagal dydį visame žemyne. Ši, visus modernios ir aukšto lygio verslo mokyklos standartus atitinkanti įstaiga, turi beveik 19 tūkstančių studentų, o jos beveik 200 tūkstančių absolventų sėkmingai darbuojasi Norvegijos bei kitų šalių ekonomikos rinkose. „QS World University Rankings“ ji pakliūva į geriausiųjų šimtuką, „Financial Times“ jai skyrė 37-iąją vietą Europoje.
  Newcastle University (Didžioji Britanija) – vienas stipriausių ir profesionaliausių Didžiosios Britanijos universitetų, itin daug dėmesio skiriantis technologijų pažangai bei mokslo ir jo infrastruktūros gerinimui. Newcastle University patenka tarp 20-ies geriausių Didžiojoje Britanijoje bei priklauso geriausiųjų pasaulio aukštojo mokslo įstaigų 150-ukui. Universitetas turi fakultetą ir Londone. Newcastle University Londono filialas, įsikūręs centrinėje Londono dalyje, siūlo platų pasirinkimą verslo, finansų sričių studijų programų. Kai kurios jų patenka tarp 25-ių ar net 10-ies geriausiųjų pasaulyje.
  University of Essex (Didžioji Britanija) – aukšta mokslo kokybe garsėjantis universitetas, įsikūręs Rytų Anglijoje. Siūlantis gausų pasirinkimą studijų programų, šis universitetas patenka tarp Didžiosios Britanijos TOP universitetų mokslo srityje, jo socialinių mokslų ir teisės studijų programos patenka tarp penkiasdešimties geriausių pasaulyje.
  Goldsmiths, University of London (Didžioji Britanija) – savo inovatyvumu ir kūrybiškumu garsėjanti mokslo įstaiga, kuri yra neatskiriama University of London dalis. Šis universitetas turi daugiau nei 9000 studentų, kurie gilinasi į meno, socialinių, humanitarinių ir kompiuterių mokslų sritis. Pasauliniuose reitinguose jis pakliūva tarp 400 geriausių pasaulio universitetų, jo medijų krypties studijos yra tarp dešimties, o meno ir dizaino – tarp dvylikos geriausiųjų pasaulyje.
  The University of Western Australia (Australia) – įkurtas dar 1911 metais, University of Western Australia yra šeštas pagal amžių saulėtoje Australijoje ir pats pirmasis universitetas vakarinėje šalies dalyje. Pakliūvantis tarp 100 geriausiųjų pasaulio universitetų, jis turi gilias mokymo tradicijas, siūlo platų spektrą studijų programų, taip pat pasižymi puikiai sutvarkyta infrastruktūra.
  Falmouth University (Didžioji Britanija) – itin puiki aukštojo mokslo įstaiga siekiantiems įgyti išsilavinimą meno srityje, čia gausu tiek bakalauro, tiek magistro meno krypties studijų pasirinkimų. Šio universiteto absolventai gauna ne tik itin įdomių bei naudingų žinių, bet ir puikiai sugeba jas pritaikyti praktikoje – įsidarbinimas po studijų yra bene šimtaprocentinis. Falmouth University pasižymi itin patogia infrastruktūra, bendradarbiauja su žymiausiomis pasaulio kompanijomis.
  University of the West of England, Bristol (Didžioji Britanija) – Bristolyje ir aplink jį įsikūręs universitetas, savo skirtinguose padaliniuose siūlo įgyti žinių įvairiose srityse: nuo kūrybos ir kultūros industrijų iki sporto ar verslo vadybos. University of the West of England, Bristol patenka tarp 25 geriausių aukštojo mokslo įstaigų Anglijoje pagal absolventų įsidarbinimą, taip pat yra vienas iš pirmaujančių pagal studentų pasitenkinimą savo studijomis universitete.
  Brunel University London (Didžioji Britanija) – įsikūręs vakariniame Londone, šis universitetas turi tris fakultetus bei tris pagrindinius mokslo centrus. Brunel University London vienija beveik 13 tūkstančių studentų ir pustrečio tūkstančio darbuotojų. Pagrindinės specializavimosi sritys – technologijos ir inžinerija.

  Seminarų tvarkaraštis Kaune 

  11.05 – 11.25

  Newcastle University (Didžioji Britanija)

  Seminaro metu sužinosi daugiau apie studijų galimybes viename iš geriausių Didžiosios Britanijos universitetų, įeinančiame į TOP 150 pasaulyje. Bus pristatomi bakalauro bei magistro studijų programų ypatumai, aptarti stojimo reikalavimai, aplikavimo procesas ir finansavimo galimybės. (Anglų kalba)

  11.30 – 11.50

  BI Norwegian Business School (Norvegija)


  Seminaro metu turėsi progą susipažinti su nepriklausoma BI verslo mokykla – verslo ir vadybos studijų lydere Norvegijoje ir visoje Europoje. Pagrindinis šios aukštosios mokyklos tikslas – rengti žmones ir verslą tarptautiškai, skaitmeninei ir tvariai ateičiai. BI teikiamas išsilavinimas puikiai įvertintas „Financial Times“ ir „Economist“. Čia itin didelis dėmesys skiriamas tam, jog studijas baigę absolventai pasiektų kuo didesnių karjeros aukštumų, praktikoje pritaikę studijų metu įgytas įvairiapuses žinias apie verslininkystę, inovacijas bei atsakingo verslo ypatybes. (Anglų kalba)

  11.55 – 12.20

  „StudyUK“ seminaras „Studijos Didžiojoje Britanijoje“


  „StudyUK“ studijų užsienyje ekspertė dr. Ugnė Marija Andrijauskaitė pristatys studijų galimybes ir studentiško gyvenimo ypatybes Didžiojoje Britanijoje. Didžioji Britanija – tikra europinio aukštojo mokslo lyderė: joje veikia net 18 universitetų, patenkančių į geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų šimtuką. Seminare bus pasakojama apie perspektyviausias studijų programas bei jas siūlančius geriausius universitetus, supažindinama su stojimo procesu, studijų finansais, absolventų karjeros galimybėmis ir kitais būsimiesiems studentams aktualiais klausimais. (Lietuvių kalba)

  12.25 – 12.45

  Hult International Business School (JAV, Didžioji Britanija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kinija)


  Seminare gausi daug vertingos informacijos apie itin aukšto lygio verslo studijų programas, studijavimo daugiakultūrinėje aplinkoje ypatumus, aukščiausio lygio išsilavinimą skirtingose pasaulio šalyse. Taip pat sužinosi, kokias galimybes bei karjeros perspektyvas atveria tarptautinis verslo srities išsilavinimas. (Anglų kalba)

  12.50 – 13.10

  Goldsmiths, University of London (Didžioji Britanija)

  Londono New Cross rajone įsikūręs Goldsmiths, University of London tarptautiniu mastu žinomas už savo kūrybiškumą ir inovacijas. Jis nuolat gerai pasirodo įvairiuose aukštųjų mokyklų reitinguose. Geriausiai vertinamos šio universiteto studijų kryptys – komunikacija ir medijos, menai ir dizainas bei scenos menas; čia Goldsmiths yra pasaulinio lygio žaidėjas. 2020 m. „QS World University Rankings“ šio universiteto medijų ir komunikacijų programoms skirta net 7-oji vieta, o menų ir dizaino programoms – 12-oji vieta tarp visų pasaulio aukštųjų mokyklų. Seminare Goldsmiths, University of London atstovas išsamiau papasakos apie studijų programas ir įtraukią bei draugišką universiteto aplinką. (Anglų kalba)

  13.15 – 13.55

  Arnoldo Remeikos praktinis seminaras „Šiuolaikinė mados pramonė: ką apie ją būtina suprasti ir ko iš jos laukti ateityje?“

  
Paskaitą veda mados analitikas Arnoldas Remeika, turintis ne tik įvairią patirtį mados versle (strategija, pardavimai, komunikacija, žurnalų verslas), bet ir komunikacijos magistro laipsnį. Šiuo metu Arnoldas vysto savo edukacinį projektą „Suprasti madą“, taip pat yra Mados verslo instituto vienas įkūrėjų. Jis dėsto Vilniaus dailės akademijos Kostiumo dizaino katedroje, rašo jau legendiniu vadinamą mados tinklaraštį „Bomberis“, konsultuoja vietos mados verslininkus, yra dirbęs vykdomuoju redaktoriumi vieninteliame Lietuvoje mados žurnale „L'Officiel Lithuania“, rašęs apie madą tokiems leidiniams kaip „Moteris“ ir „Laimė“, taip pat portalui DELFI.lt.
Mados pramonės pažanga sparti kaip niekada: perbraižomas mados sostinių žemėlapis, neatpažįstamai keičiasi pirkėjų įpročiai, kuriama iš revoliucinių medžiagų, tendencijas prognozuoja dirbtinis intelektas, dizaineriams talkina fizikai ir architektai, o apsipirkimo patirtis tuoj taps tikru nuotykiu. 40 minučių apžvalginės paskaitos metu sužinosi, kokie esminiai pokyčiai vyksta šiuolaikinėje madoje – kaip šiandien kuriamas, parduodamas ir vartojamas mados produktas, kaip šie procesai keisis ateityje ir su kokiais iššūkiais bei neįtikėtinomis galimybėmis mes kaip mados kūrėjai, pardavėjai ir vartotojai susiduriame jau šiandien ir vis dažniau susidursime rytoj. (Lietuvių kalba)

  14.00 – 14.20

  Istituto Marangoni (Italija, Prancūzija, Didžioji Britanija)

  
Jei gali išvardinti visas šio sezono mados naujoves, o garsių dizainerių vardai tavo atmintyje įsirėžę stipriau nei daugybos lentelė? Tuomet tikriausiai žinai, kad mados kūrėjais dažnai gimstama, tačiau vien talento tam neužtenka – ryškiam karjeros startui reikalingos ir aukštos kokybės studijos. Būtent tokį puikų išsilavinimą gali gauti tarptautinėje mados mokykloje Istituto Marangoni, turinčioje padalinius pasaulinėse mados sostinėse. Tad jei nori iš arčiau susipažinti su Istituto Marangoni, kviečiame sudalyvauti jos atstovų rengiamame seminare, kurio dalyviams bus pristatytas šis universitetas, jo siūlomos bakalauro bei magistro studijų programos. (Anglų kalba)

  14.25 – 14.45

  Geneva Business School (Šveicarija, Ispanija)


  Seminare galėsi plačiau sužinoti apie studijų galimybes išskirtiniame, butiko stiliaus, geriausiame verslo universitete Šveicarijoje, pakliūvančiame tarp 65 stipriausių pasaulyje, taikančiame unikalias dėstymo metodikas. Bus pristatytos bakalauro, magistro, vadovų magistrantūros studijų galimybės, sužinosi, kaip galima įgyti Šveicarišką išsilavinimą už daug patrauklesnę kainą Ispanijoje, besimokant universiteto Barselonos arba Madrido miestų fakultetuose. Taip pat sužinosi kaip galima gauti dvigubą – šio Šveicarijos universiteto ir Didžiosios Britanijos valstybinio universiteto – bakalauro arba magistro studijų diplomą, mokantis tik vienoje šalyje. (Anglų kalba)

  14.50 – 15.10

  The University of Western Australia, (Australija)


  Rinkis studijas universitete, užimančiame net 86-ąją vietą pasauliniame QS reitinge. Bus pristatytos visų pakopų studijų programos, stojimo procesas bei aptarti Australijos aukšto lygio gyvenimo ypatumai. (Anglų kalba)

  15.15 – 15.35

  Falmouth University (Didžioji Britanija)


  Pietų Anglijoje įsikūręs kūrybinių industrijų studijose besispecializuojantis universitetas. Jo tikslas - teikti aukštos kokybės pasaulinio lygio išsilavinimą bei ruošti darbo rinkoje paklausius kūrybinių specialybių atstovus. Nemažai būsimųjų studentų, besidomintys scenos menų, muzikos, dizaino ar kompiuterinių žaidimų kūrimo studijomis, renkasi būtent Falmouth. Seminaro metu sužinok viską apie šį puikų universitetą, kviečiantį studentus iš Lietuvos savo kūrybiškumą pritaikyti ateities darbo rinkai. (Anglų kalba)

  15.40 – 16.00

  Brunel University London (Didžioji Britanija)

  
Iš Londone įsikūrusio Brunel universiteto atvykę atstovai papasakos kaip praeito amžiaus viduryje įsteigtas universitetas per savo sąlyginai trumpą gyvavimo laiką sėkmingai įsitvirtino tarp kitų aukštąjį mokslą siūlančių institucijų (2020 QS pasauliniuose reitinguose – 359 vieta) bei sukūrė tvirtus ir vertingus ryšius su verslu ir pramone. Brunel Universiteto studentai mokosi pritaikyti teorines žinias praktikoje ir spręsti realias problemas realiame pasaulyje. Baigę studijas Brunel universitete, absolventai yra puikiai pasiruošę darbo rinkai, todėl nesunkiai įsidarbina; The Sunday Times Good University Guide 2016-aisiais metais įtraukė Brunel į 25-ių Didžiosios Britanijos universitetų, kurių absolventai gauna geriausią pradinį atlyginimą, sąrašą. (Anglų kalba)

  Atsisiųsti parodos plakatą (.pdf)

  Daugiau informacijos

  Dėl detalesnės informacijos apie parodą kreipkitės į parodos koordinatorių Aleksandrą Feldmaną.

  Skambinkite:
  +370 (614) 20 630

  Rašykite:
  aleksandras@studyplan.lt.salamandra.serveriai.lt