Jei domiesi kokybiškomis studijomis bei rūpiniesi savo ateities karjera, atvyk į „Study Plan 2019“ parodą Vilniuje ir Kaune – čia galėsi susitikti su daugybe pasaulio geriausių universitetų atstovų iš Didžiosios Britanijos, Australijos, JAV, Šveicarijos, Olandijos, Norvegijos, Ispanijos, Italijos ir kitų šalių.

    Tik šioje parodoje iš pirmų lūpų galėsi išgirsti apie universitetų siūlomas paruošiamąsias, bakalauro, magistro bei vadovų magistrantūros (MBA) studijų programas, stojimo reikalavimus, aplikacijos procesą, finansavimo galimybes, bei išgirsti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Parodoje laukiami visi, besidominantys studijų galimybėmis, jų šeimos nariai, profesionalai, kuriems įdomi vadovų magistrantūra, mokyklų pedagogai ir karjeros konsultantai, siekiantys pagilinti savo profesines žinias.

    Visi dalyvaujantys renginyje turės unikalią galimybę klausytis įdomių paskaitų, kurias ves ir naudingos informacijos suteiks užsienio universitetų atstovai, taip pat kiti renginio pranešėjai.

    Didysis parodos prizas

    Apsilankyk specializuotoje aukštojo mokslo užsienyje parodoje „Study Plan 2019“ ir laimėk lėktuvo bilietą į žavingąjį San Franciską. Po bilietą gaus net du laimingieji parodos lankytojai!

    San Franciskas – tikras JAV Vakarų pakrantės perlas. Plotu nedidelis miestas turi pačių įvairiausių veiklų ir daugybę lankytinų vietų, todėl spėsi daug ką pamatyti tiek trumpos viešnagės metu, tiek ir turėsi ką veikti čia besisvečiuodamas kelias savaites.

    San Franciske bei jo apylinkėse įsikūrusios tokios įmonės kaip Facebook, Google ir kt.; net 51 iš Fortune 500 sąrašo įmonių turi savo būstines šiame regione. Taip pat San Franciskas garsėja savo siūlomu kokybišku išsilavinimu: įlankoje veikia vieni geriausių pasaulio universitetai – Stanfordas, Berklis, privati Hult verslo mokykla.

    Konkurso laimėtojų lauks ekskursija po San Franciske veikiančią Hult International Business School, tad turėsi galimybę susipažinti su šia prestižine aukštąja mokykla, aplankyti jos modernius pastatus bei sužinoti viską apie studijas užsienyje!

    Konkurso „Laimėk lėktuvo bilietą į San Franciską ir apsilankyk Hult International Business School“ taisyklės.

    Parodos partnerių prizai

    Parodos lankytojų taip pat laukia ir daugiau šaunių prizų. Renginio partneris kalbų centras „Language Coaching“ – nedidelė, į individualius poreikius orientuota užsienio kalbų mokykla, suteikianti aukščiausios kokybės edukacines paslaugas, išskirtinai tik „Study Plan 2019“ parodos lankytojams organizuojamoje loterijoje padovanos 200 eurų vertės kuponą įsigyti IELTS ar bet kuriuos kitus anglų kalbos užsiėmimus jų mokykloje. Loterija vyks tiek Vilniuje, tiek Kaune, tad puikia dovana galės džiaugtis net du laimingieji.

    Parodos draugas

    „StudyUK“ projektas sukurtas padėti išsirinkti tinkamiausią universitetą Didžiojoje Britanijoje ir pagelbėti sutvarkyti visus stojimo dokumentus norintiems studijuoti šioje Lietuvos jaunimo itin mėgstamoje šalyje.

    Pranešėjai

    Arnoldas Remeika

    Arnoldas Remeika

    Maloni staigmena lauks ir besidominčių mados studijomis –  mados analitikas, edukacinio projekto „Suprasti madą“ įkūrėjas ir prodiuseris, Vilniaus dailės akademijos dėstytojas, mados tinklaraščio „Bomberis“ autorius Arnoldas Remeika papasakos, ką būtina suprasti apie šiuolaikinę mados pramonę, kaip ji gali atrodyti ateityje, kaip galbūt madą kursime ir kaip jau visai netrukus ją vartosime.

    Ugnė Marija Andrijauskaitė

    Ugnė Marija Andrijauskaitė

    „StudyUK“ studijų užsienyje ekspertė, humanitarinių mokslų daktarė Ugnė Marija Andrijauskaitė papasakos apie bakalauro ir magistrantūros studijas Didžiojoje Britanijoje ir pasidalins savo žiniomis kodėl, kur ir ką verta studijuoti užsienyje.

    Dalyvaujantys universitetai Vilniuje 

    Istituto Marangoni (Italija, Prancūzija, Didžioji Britanija) – viena geriausių pasaulyje mados mokyklų; 2019 m. CEOWORLD žurnalas mados mokyklų reitinguose jai skyrė itin aukštą 10-ąją vietą. Istituto Marangoni turi savo padalinius pasaulinėse mados sostinėse: Milane, Londone, Paryžiuje, Florencijoje, Majamyje, Mumbajuje, Šanchajuje, Šenženyje. Istituto Marangoni siūlo platų spektrą specialybių: nuo mados verslo, mados komunikacijos, stilistikos iki interjero, produktų bei baldų dizaino bakalauro ir magistro studijų, taip pat čia yra ir galimybė rinktis įvairius kvalifikacinius kursus ar aukščiausio rango mados kursus vadovams. Šioje mados mokykloje mokėsi tokie pasauliniai grandai kaip Franco Moschino, Alessandra Facchinetti, Rahul Mishra, Alessandro Sartori, kas neabejotinai byloja apie puikią studijų kokybę bei teikiamas galimybes.
    Geneva Business School (Šveicarija, Ispanija) – išskirtinis, butiko stiliaus, geriausias verslo universitetas Šveicarijoje. Ši mokslo įstaiga pakliūva tarp 65-ių stipriausių pasaulyje ir taiko unikalias dėstymo metodikas. Taip pat siūlo įgyti išsilavinimą už patrauklesnę kainą Ispanijos miestuose.
    Hult International Business School (JAV, Didžioji Britanija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kinija) – tarptautinė privati verslo mokykla, siūlanti įgyti aukščiausio lygio išsilavinimą įvairiose pasaulio šalyse. Turėdama padalinius San Franciske, Bostone, Niujorke, Londone, Šanchajuje ir Dubajuje, ji leidžia gilinti verslo srities žinias bakalauro, magistro studijų pakopose bei vadovų magistrantūroje ir vienija daugiau nei 120 tautybių studentų. Hult International Business School teikiamas išsilavinimas puikiai įvertintas „Financial Times“, „Economist“ bei „Forbes“. Taip pat verslo mokykla rūpinasi prestižiniu Hult apdovanojimu. Nuo 2010-ųjų kasmet rengiamo konkurso metu studentai mėgina rasti geriausius sprendimus įvairiems globaliems iššūkiams. Konkurso temą kasmet siūlo buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas. Laimėjusiai studentų komandai įteikiamas 1 milijono JAV dolerių prizas, skirtas įgyvendinti pasiūlytą idėją.
    NHL Stenden University of Applied Sciences (Olandija) – profesionalumu pasižymintis valstybinis universitetas, įsikūręs šiaurinėje Olandijos dalyje. Šis gana nedidelis universitetas turi apie 11 tūkstančių studentų, siūlo apie 30 įvairių pakopų programų.
    Les Roches International School of Hotel Management (Šveicarija, Ispanija, Kinija) – Šveicarijoje, įsikūrusi ir svetingumo vadybos srityje besispecializuojanti privati mokykla. Ji yra puikiai vertinama ne tik savo studentų bei absolventų, bet ir aukštai reitinguojama pasauliniame kontekste: „QS World University Rankings“ ji užima 3-ąją vietą pasaulyje. Čia galima įgyti bakalauro, magistro, vadovų magistrantūros (MBA) studijų diplomus. Taip pat mokykla puikiai įprasmina gana retą reiškinį, kai šveicarišką mokslo kokybę už patrauklesnę kainą galima gauti net besimokant jos įsteigtuose filialuose Ispanijoje ar Kinijoje.
    BI Norwegian Business School (Norvegija) – didžiausia verslo mokykla Norvegijoje ir antra pagal dydį visame žemyne. Ši, visus modernios ir aukšto lygio verslo mokyklos standartus atitinkanti įstaiga, turi beveik 19 tūkstančių studentų, o jos beveik 200 tūkstančių absolventų sėkmingai darbuojasi Norvegijos bei kitų šalių ekonomikos rinkose. „QS World University Rankings“ ji pakliūva į geriausiųjų šimtuką, „Financial Times“ jai skyrė 37-ąją vietą Europoje.
    HZ University of Applied Sciences (Olandija) – į kokybę besiorientuojantis nedidelis universitetas, kuriame kiekvienas studentas gauna daug individualaus dėmesio. Nedidelės grupės, visos reikiamos priemonės bei technologijos ir tamprus bendradarbiavimas su potencialiais darbdaviais – visa tai puikiai atspindi šį ramiame pakrantės mieste įsikūrusį universitetą.
    INTO University Partnerships (JAV) – partnerystės centras, mezgantis tvarius ryšius tarp universitetų ir studentų. INTO University Partnerships organizuoja tiesioginį priėmimą bei koncentruojasi į tarptautinių studentų aprūpinimą įvairiais paruošiamaisiais kursais į geriausius JAV universitetus. Ši institucija bendradarbiauja su 12 JAV universitetų: Colorado State University, Drew University, George Mason University, Hofstra University, Illinois State University, Marshall University, Oregon State University, Saint Louis University, Suffolk University, The University of Alabama at Birmingham, University of South Florida, Washington State University. Kai kurios šių universitetų siūlomos akademinės studijų programos patenka tarp 100-o ar net 10-ies geriausiųjų pasaulyje.
    University of Westminster (Didžioji Britanija) – gilias mokslo tradicijas puoselėjantis universitetas buvo įkurtas dar 1832 metais kaip Royal Polytechnic Institution, vėliau įgijo universiteto statusą. Puikiai reitinguose vertinamas universitetas turi daugybę fakultetų ir mokslo centrų. Kai kurių iš jų pasiekimai patenka į geriausiųjų pasaulyje 50-uką ar 100-uką. Studentams siūlomas platus pasirinkimas studijų programų ir popamokinių veiklų.
    Newcastle University (Didžioji Britanija) – vienas stipriausių ir profesionaliausių Didžiosios Britanijos universitetų, itin daug dėmesio skiriantis technologijų pažangai bei mokslo ir jo infrastruktūros gerinimui. Newcastle University patenka tarp 20-ies geriausių Didžiojoje Britanijoje bei priklauso geriausiųjų pasaulio aukštojo mokslo įstaigų 150-ukui. Universitetas turi fakultetą ir Londone. Newcastle University Londono filialas, įsikūręs centrinėje Londono dalyje, siūlo platų pasirinkimą verslo, finansų sričių studijų programų. Kai kurios jų patenka tarp 25-ių ar net 10-ies geriausiųjų pasaulyje.
    University of Essex (Didžioji Britanija) – aukšta mokslo kokybe garsėjantis universitetas, įsikūręs Rytų Anglijoje. Siūlantis gausų pasirinkimą studijų programų, šis universitetas patenka tarp Didžiosios Britanijos TOP universitetų mokslo srityje, jo socialinių mokslų ir teisės studijų programos patenka tarp penkiasdešimties geriausių pasaulyje.
    City, University of London (Didžioji Britanija) – įkurtas dar 1894-aisiais kaip the Northampton Institute, 1966 metais jis įgijo universiteto statusą. Londone įsikūręs universitetas puikiai vertinamas tarptautiniuose reitinguose, turi didelę tarptautinę studentų bendruomenę ir platų studijų pasirinkimą. City, University of London turi keletą savo padalinių, tarp jų – ir CASS Business School. Pastaroji visuose verslo mokyklų reitinguose pakliūva bent jau į geriausiųjų 50-uką, neabejotinai yra viena geriausių verslo mokyklų pasaulyje.
    Glion Institute of Higher Education (Šveicarija, Didžioji Britanija) – svetingumo vadybos srityje besispecializuojanti mokykla, įsikūrusi aukšta gyvenimo bei mokslo kokybe garsėjančioje Šveicarijoje. Įkurta dar 1962-aisiais, ji yra itin puikiai vertinama tarptautiniuose reitinguose: „QS World University Rankings“ srityje jai skiria net 4-ąją vietą pasaulyje, o pagal darbdavių vertinimą ji lyderiauja – užima antrąją vietą iš visų svetingumo srities aukštojo mokslo įstaigų. Glion Institute of Higher Education vadovaujasi šūkiu, jog jie suteikia ne tik išsilavinimą, bet ir sėkmingą karjerą.
    Goldsmiths, University of London (Didžioji Britanija) – savo inovatyvumu ir kūrybiškumu garsėjanti mokslo įstaiga, kuri yra neatskiriama University of London dalis. Šis universitetas turi daugiau nei 9000 studentų, kurie gilinasi į meno, socialinių, humanitarinių ir kompiuterių mokslų sritis. Pasauliniuose reitinguose jis pakliūva tarp 400 geriausių pasaulio universitetų, jo medijų krypties studijos yra tarp dešimties, o meno ir dizaino – tarp dvylikos geriausiųjų pasaulyje.
    The University of Western Australia (Australija) – įkurtas dar 1911 metais, University of Western Australia yra šeštas pagal amžių saulėtoje Australijoje ir pats pirmasis universitetas vakarinėje šalies dalyje. Pakliūvantis tarp 100 geriausiųjų pasaulio universitetų, jis turi gilias mokymo tradicijas, siūlo platų spektrą studijų programų, taip pat pasižymi puikiai sutvarkyta infrastruktūra.
    Falmouth University (Didžioji Britanija) – itin puiki aukštojo mokslo įstaiga siekiantiems įgyti išsilavinimą meno srityje, čia gausu tiek bakalauro, tiek magistro meno krypties studijų pasirinkimų. Šio universiteto absolventai gauna ne tik itin įdomių bei naudingų žinių, bet ir puikiai sugeba jas pritaikyti praktikoje – įsidarbinimas po studijų yra bene šimtaprocentinis. Falmouth University pasižymi itin patogia infrastruktūra, bendradarbiauja su žymiausiomis pasaulio kompanijomis.
    University of East Anglia (Didžioji Britanija) – universitetas, įsikūręs rytinėje Anglijos dalyje, skirtinguose šalies reitinguose užima 12–18 vietą tarp aukšta mokslo kokybe garsėjančių Didžiosios Britanijos universitetų. Šiame itin žalią ir gražų studentų miestelį turinčiame universitete mokosi penkiolika tūkstančių studentų, beveik penktadalis jų – užsieniečiai. University of East Anglia taip pat pasižymi itin aukšta mokslinių tyrimų kokybe.
    University of the West of England, Bristol (Didžioji Britanija) – Bristolyje ir aplink jį įsikūręs universitetas, savo skirtinguose padaliniuose siūlo įgyti žinių įvairiose srityse: nuo kūrybos ir kultūros industrijų iki sporto ar verslo vadybos. University of the West of England, Bristol patenka tarp 25 geriausių aukštojo mokslo įstaigų Anglijoje pagal absolventų įsidarbinimą, taip pat yra vienas iš pirmaujančių pagal studentų pasitenkinimą savo studijomis universitete.
    Brunel University London (Didžioji Britanija) – įsikūręs vakariniame Londone, šis universitetas turi tris fakultetus bei tris pagrindinius mokslo centrus. Brunel University London vienija beveik 13 tūkstančių studentų ir pustrečio tūkstančio darbuotojų. Pagrindinės specializavimosi sritys – technologijos ir inžinerija.
    Culinary Arts Academy Switzerland (Šveicarija) – kulinarijos mokykla, turinti po vieną padalinį prancūziškai ir vokiškai kalbančioje šalies dalyje. Šveicarija garsėja savo šokoladu bei kepiniais, todėl šios mokyklos studentai turi nuostabią galimybę šių žinių semtis iš pačių geriausių specialistų. Aukšto lygio maisto kultūra besidomintys studentai čia gali įgyti tiek bakalauro diplomą, tiek ir baigti trumpus specializuotus konditerijos kursus.
    Swiss Hotel Management School (Šveicarija) – didžiausia Šveicarijos svetingumo studijų mokykla, kurioje dėstoma anglų kalba. Kasmet studentai iš daugiau nei 80 pasaulio valstybių čia siekia bakalauro ar magistro diplomo. Mokslas SHMS grįstas „mokymus per praktiką“: studentai mokosi besidarbuodami viešbučiuose, restoranuose ir SPA centruose, todėl baigę mokslus būna pilnai pasirengę savarankiškai dirbti pas aukšto lygio svetingumo paslaugų teikėjus.
    Hotel Institute Montreux (Šveicarija) – 1984-aisiais įsteigta privati viešbučių mokykla. Šveicarijoje Montreux mieste veikianti mokykla kviečia mokytis viešbučių verslo ir siūlo įvairias programas studentams, svajojantiems apie darbą svetingumo srityje. HIM absolventai nesunkiai įsidarbina geriausiuose pasaulio viešbučiuose; apie 70% Hotel Institute Montreux absolventų per du metus nuo studijų baigimo dirba vadovaujančiose pozicijose.
    Cesar Ritz Colleges (Šveicarija) – nuo pat 1982-ųjų César Ritz Colleges siūlo tarptautines viešbučių ir turizmo vadybos studijas Šveicarijoje. Didelis dėmesys čia teikiamas praktikai bei užsienio kalboms, o taip pat nepamirštama ugdyti verslumo bei lyderystės įgūdžius. César Ritz Colleges yra užmezgęs partnerystę su Washington State University (JAV), todėl jo studentai turi puikią galimybę įgyti dvigubą ir dar plačiau pasaulyje pripažįstamą diplomą.
    International Hotel and Tourism Training Institute (Šveicarija) – Neuchâtel miestelyje veikiančioje privačioje IHTTI mokykloje galima įgyti bakalauro laipsnį svetingumo srityje. Mokslas IHTTI derina preciziškas šveicariško svetingumo tradicijas su kūrybiškumu. IHTTI studentai gali ne tik džiaugtis aukšto lygio studijomis, bet ir itin gražioje vietovėje įsikūrusios mokyklos aplinka.
    University of Greenwich (Didžioji Britanija) – valstybinis universitetas, veikiantis Londone ir Kente. Universiteto gimimo data – 1891-ieji metai, kai Woolwiche buvo atidaryta politechnikos mokykla, antra pagal amžių visoje Didžiojoje Britanijoje. QS reitinguose šis universitetas užima 701-750-ąją vietą, o dėstymo kokybė TEF 2017 m. buvo įvertinta sidabro medaliu. Greenwich’o universitete studentai gali gilintis į architektūros, verslo, programavimo, matematikos, edukologijos, inžinerijos, farmacijos žinias, studijuoti humanitarinius, gamtos ar socialinius mokslus.

    Seminarų tvarkaraštis Vilniuje 

    11.05 – 11.25

    HZ University of Applied Sciences (Olandija)

    Seminaro metu išgirsi apie aukšta kokybe garsėjančio olandiško aukštojo mokslo ypatumus bei išskirtines savybes, daugiau sužinosi apie siūlomas universiteto programas ir tai, kokias karjeros perspektyvas suteikia praktinio pobūdžio išsilavinimas. (Anglų kalba)

    11.30 – 11.50

    Hult International Business School (JAV, Didžioji Britanija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kinija)

    Seminare gausi daug vertingos informacijos apie itin aukšto lygio verslo studijų programas, studijavimo daugiakultūrinėje aplinkoje ypatumus, aukščiausio lygio išsilavinimą skirtingose pasaulio šalyse. Taip pat sužinosi, kokias galimybes bei karjeros perspektyvas atveria tarptautinis verslo srities išsilavinimas. (Anglų kalba)

    11.55 – 12.20

    „StudyUK“ seminaras „Studijos Didžiojoje Britanijoje“

    „StudyUK“ studijų užsienyje ekspertė dr. Ugnė Marija Andrijauskaitė pristatys studijų galimybes ir studentiško gyvenimo ypatybes Didžiojoje Britanijoje. Didžioji Britanija – tikra europinio aukštojo mokslo lyderė: joje veikia net 18 universitetų, patenkančių į geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų šimtuką. Seminare bus pasakojama apie perspektyviausias studijų programas bei jas siūlančius geriausius universitetus, supažindinama su stojimo procesu, studijų finansais, absolventų karjeros galimybėmis ir kitais būsimiesiems studentams aktualiais klausimais. (Lietuvių kalba)

    12.25 – 12.45

    BI Norwegian Business School (Norvegija)
    
Seminaro metu turėsi progą susipažinti su nepriklausoma BI verslo mokykla – verslo ir vadybos studijų lydere Norvegijoje ir visoje Europoje. Pagrindinis šios aukštosios mokyklos tikslas – rengti žmones ir verslą tarptautiškai, skaitmeninei ir tvariai ateičiai. BI teikiamas išsilavinimas puikiai įvertintas „Financial Times“ ir „Economist“. Čia itin didelis dėmesys skiriamas tam, jog studijas baigę absolventai pasiektų kuo didesnių karjeros aukštumų, praktikoje pritaikę studijų metu įgytas įvairiapuses žinias apie verslininkystę, inovacijas bei atsakingo verslo ypatybes. (Anglų kalba)

    12.50 – 13.10

    Goldsmiths, University of London (Didžioji Britanija) 

    Londono New Cross rajone įsikūręs Goldsmiths, University of London tarptautiniu mastu žinomas už savo kūrybiškumą ir inovacijas. Jis nuolat gerai pasirodo įvairiuose aukštųjų mokyklų reitinguose. Geriausiai vertinamos šio universiteto studijų kryptys – komunikacija ir medijos, menai ir dizainas bei scenos menas; čia Goldsmiths yra pasaulinio lygio žaidėjas. 2020 m. „QS World University Rankings“ šio universiteto medijų ir komunikacijų programoms skirta net 7-oji vieta, o menų ir dizaino programoms – 12-oji vieta tarp visų pasaulio aukštųjų mokyklų. Seminare Goldsmiths, University of London atstovas išsamiau papasakos apie studijų programas ir įtraukią bei draugišką universiteto aplinką. (Anglų kalba)

    13.15 – 13.55

    Arnoldo Remeikos praktinis seminaras „Šiuolaikinė mados pramonė: ką apie ją būtina suprasti ir ko iš jos laukti ateityje?“
    
Paskaitą veda mados analitikas Arnoldas Remeika, turintis ne tik įvairią patirtį mados versle (strategija, pardavimai, komunikacija, žurnalų verslas), bet ir komunikacijos magistro laipsnį. Šiuo metu Arnoldas vysto savo edukacinį projektą „Suprasti madą“, taip pat yra Mados verslo instituto vienas įkūrėjų. Jis dėsto Vilniaus dailės akademijos Kostiumo dizaino katedroje, rašo jau legendiniu vadinamą mados tinklaraštį „Bomberis“, konsultuoja vietos mados verslininkus, yra dirbęs vykdomuoju redaktoriumi vieninteliame Lietuvoje mados žurnale „L'Officiel Lithuania“, rašęs apie madą tokiems leidiniams kaip „Moteris“ ir „Laimė“, taip pat portalui DELFI.lt.
Mados pramonės pažanga sparti kaip niekada: perbraižomas mados sostinių žemėlapis, neatpažįstamai keičiasi pirkėjų įpročiai, kuriama iš revoliucinių medžiagų, tendencijas prognozuoja dirbtinis intelektas, dizaineriams talkina fizikai ir architektai, o apsipirkimo patirtis tuoj taps tikru nuotykiu. 40 minučių apžvalginės paskaitos metu sužinosi, kokie esminiai pokyčiai vyksta šiuolaikinėje madoje – kaip šiandien kuriamas, parduodamas ir vartojamas mados produktas, kaip šie procesai keisis ateityje ir su kokiais iššūkiais bei neįtikėtinomis galimybėmis mes kaip mados kūrėjai, pardavėjai ir vartotojai susiduriame jau šiandien ir vis dažniau susidursime rytoj. (Lietuvių kalba)

    14.00 – 14.20

    Istituto Marangoni (Italija, Prancūzija, Didžioji Britanija)
    Jei gali išvardinti visas šio sezono mados naujoves, o garsių dizainerių vardai tavo atmintyje įsirėžę stipriau nei daugybos lentelė? Tuomet tikriausiai žinai, kad mados kūrėjais dažnai gimstama, tačiau vien talento tam neužtenka – ryškiam karjeros startui reikalingos ir aukštos kokybės studijos. Būtent tokį puikų išsilavinimą gali gauti tarptautinėje mados mokykloje Istituto Marangoni, turinčioje padalinius pasaulinėse mados sostinėse. Tad jei nori iš arčiau susipažinti su Istituto Marangoni, kviečiame sudalyvauti jos atstovų rengiamame seminare, kurio dalyviams bus pristatytas šis universitetas, jo siūlomos bakalauro bei magistro studijų programos. (Anglų kalba)

    14.25 – 14.45

    Newcastle University (Didžioji Britanija)

    Seminaro metu sužinosi daugiau apie studijų galimybes viename iš geriausių Didžiosios Britanijos universitetų, įeinančiame į TOP 150 pasaulyje. Bus pristatomi bakalauro bei magistro studijų programų ypatumai, aptarti stojimo reikalavimai, aplikavimo procesas ir finansavimo galimybės. (Anglų kalba)

    14.50 – 15.10

    Geneva Business School (Šveicarija, Ispanija)
    
Seminare galėsi plačiau sužinoti apie studijų galimybes išskirtiniame, butiko stiliaus, geriausiame verslo universitete Šveicarijoje, pakliūvančiame tarp 65 stipriausių pasaulyje, taikančiame unikalias dėstymo metodikas. Bus pristatytos bakalauro, magistro, vadovų magistrantūros studijų galimybės, sužinosi, kaip galima įgyti Šveicarišką išsilavinimą už daug patrauklesnę kainą Ispanijoje, besimokant universiteto Barselonos arba Madrido miestų fakultetuose. Taip pat sužinosi kaip galima gauti dvigubą – šio Šveicarijos universiteto ir Didžiosios Britanijos valstybinio universiteto – bakalauro arba magistro studijų diplomą, mokantis tik vienoje šalyje. (Anglų kalba)

    15.15 – 15.35

    City, University of London (Didžioji Britanija)
    125-ąjį gimtadienį švenčiančio City, University of London atstovai pristatys šią aukštąją mokyklą, pasižyminčią ne tik kokybiškomis studijomis, bet ir dideliu dėmesiu aplinkosaugai ir ekologijai. City universitetas palaiko glaudžius ryšius su Londono miestu, ir universiteto rektoriaus pareigas užima Londono Sičio meras. Pagrindinis universiteto kompleksas įsikūręs centriniame Londone, taip pat jo padaliniai veikia ir kitose miesto dalyse. Universitetui priklausanti Cass Business School Didžiosios Britanijos verslo mokyklų reitinguose užima 5-ąją vietą, o pasaulyje – 40-ąją vietą. (Anglų kalba)

    15.40 – 16.00

    The University of Western Australia, (Australija)

    Rinkis studijas universitete, užimančiame net 86-ąją vietą pasauliniame QS reitinge. Bus pristatytos visų pakopų studijų programos, stojimo procesas bei aptarti Australijos aukšto lygio gyvenimo ypatumai. (Anglų kalba)

    Atsisiųsti parodos plakatą (.pdf)

    Daugiau informacijos

    Dėl detalesnės informacijos apie parodą kreipkitės į parodos koordinatorių Aleksandrą Feldmaną.

    Skambinkite:
    +370 (614) 20 630

    Rašykite:
    aleksandras@studyplan.lt.salamandra.serveriai.lt