Jei domiesi kokybiškomis studijomis bei rūpiniesi savo ateities karjera, atvyk į „Study Plan 2019“ parodą Vilniuje ir Kaune – čia galėsi susitikti su daugybe pasaulio geriausių universitetų atstovų iš Didžiosios Britanijos, JAV, Kanados, Šveicarijos, Olandijos, Austrijos, Norvegijos, Ispanijos ir kitų šalių.

  Tik šioje parodoje iš pirmų lūpų galėsi išgirsti apie universitetų siūlomas paruošiamąsias, bakalauro, magistro bei vadovų magistrantūros (MBA) studijų programas, stojimo reikalavimus, aplikacijos procesą, finansavimo galimybes bei išgirsti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Parodoje laukiami visi, besidominantys studijų galimybėmis, jų šeimos nariai, profesionalai, kuriems įdomi vadovų magistrantūra, mokyklų pedagogai ir karjeros konsultantai, siekiantys pagilinti savo profesines žinias.

  Visi dalyvaujantys renginyje turės unikalią galimybę klausytis įdomių paskaitų, kuriose naudingos informacijos suteiks užsienio universitetų atstovai, taip pat kiti renginio pranešėjai.

  Parodos koordinatorius

  Aleksandr Feldmanas

  „Study Plan International“ vadovas, ICEF (International Consultants for Education & Fairs) sertifikuotas studijų užsienyje konsultantas papasakos apie studijų galimybes tolimojoje Australijoje.

  Parodos draugas

  „StudyUK“ projektas sukurtas padėti išsirinkti tinkamiausią universitetą Didžiojoje Britanijoje ir pagelbėti sutvarkyti visus stojimo dokumentus norintiems studijuoti šioje Lietuvos jaunimo itin mėgstamoje šalyje.

  Parodos partnerių prizai

  Parodos lankytojų taip pat laukia šaunūs prizai. Renginio partneris kalbų centras „Language Coaching“ – nedidelė, į individualius poreikius orientuota užsienio kalbų mokykla, suteikianti aukščiausios kokybės edukacines paslaugas, išskirtinai tik „Study Plan 2019“ parodos lankytojams organizuojamoje loterijoje padovanos 200 eurų vertės kuponą įsigyti IELTS ar bet kuriuos kitus anglų kalbos užsiėmimus jų mokykloje. Loterija vyks tiek Vilniuje, tiek Kaune, tad puikia dovana galės džiaugtis net du laimingieji.

  Seminarų tvarkaraštis (Vilnius) 

  11.15—11.45

  „StudyUK“ seminaras "Studijos Didžiojoje Britanijoje"
  „StudyUK“ studijų užsienyje ekspertė dr. Ugnė Marija Andrijauskaitė pristatys studijų galimybes ir studentiško gyvenimo ypatybes Didžiojoje Britanijoje. Didžioji Britanija - neginčijama europinio aukštojo mokslo lyderė: joje veikia net 18 universitetų, patenkančių į geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų šimtuką. Seminare bus pasakojama apie perspektyviausias studijų programas bei jas siūlančius geriausius universitetus, supažindinama su stojimo procesu, studijų finansais, absolventų karjeros galimybėmis ir kitais būsimiesiems studentams aktualiais klausimais. (Lietuvių kalba)

  11.50—12.15

  HZ University of Applied Sciences (Olandija)
  Seminaro metu išgirsite apie aukšta kokybe garsėjančio olandiško aukštojo mokslo ypatumus bei išskirtines savybes, daugiau sužinosite apie siūlomas universiteto programas ir tai, kokias karjeros perspektyvas suteikia praktinio pobūdžio išsilavinimas. (Anglų kalba)

  12.20—12.45

  Newcastle University (Didžioji Britanija)
  Seminaro metu sužinosite daugiau apie studijų galimybes viename iš geriausių Didžiosios Britanijos universitetų, įeinančiame į TOP 150 pasaulyje. Bus pristatomi bakalauro bei magistro studijų programų ypatumai, aptarti stojimo reikalavimai, aplikavimo procesas ir finansavimo galimybės. (Anglų kalba)

  12.50—13.15

  Hult International Business School (JAV, Didžioji Britanija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kinija)
  Seminare gausite daug vertingos informacijos apie itin aukšto lygio verslo studijų programas, studijavimo daugiakultūrinėje aplinkoje ypatumus, aukščiausio lygio išsilavinimą skirtingose pasaulio šalyse. Taip pat sužinosite, kokias galimybes bei karjeros perspektyvas atveria tarptautinis verslo srities išsilavinimas. (Anglų kalba)

  13.20—13.45

  Geneva Business School, Šveicarija/Ispanija.
  Seminare galėsite plačiau sužinoti apie studijų galimybes išskirtiniame, butiko stiliaus, geriausiame verslo universitete Šveicarijoje, pakliūvančiame tarp 75 stipriausių pasaulyje, taikančiame unikalias dėstymo metodikas. Bus pristatytos bakalauro, magistro, vadovų magistrantūros studijų galimybės, sužinosite, kaip galima įgyti Šveicarišką išsilavinimą už daug patrauklesnę kainą Ispanijoje, besimokant universiteto Barselonos arba Madrido miestų fakultetuose. Taip pat sužinosite kaip galima gauti dvigubą – šio Šveicarijos universiteto ir Didžiosios Britanijos valstybinio universiteto – bakalauro arba magistro studijų diplomą, mokantis tik vienoje šalyje. (Anglų kalba)

  13.50—14.15

  Centennial College (Kanada)
  Seminare išgirsite apie tolimosios Kanados aukštojo mokslo ypatumus bei galimybes mokytis viename geriausių šios šalies koledžų. Tai – itin tarptautine aplinka pasižyminti ir mokslinių tyrimų srityje stipri mokslo įstaiga, kuri visuomet laukia studentų iš Lietuvos. (Anglų kalba)

  14.20—14.45

  Webster Vienna Private University (Austrija)
  Seminare galėsite iš arčiau susipažinti su vieno geriausių JAV universitetų Webster University padaliniu Austrijos sostinėje – Webster Vienna Private University. Gausite naudingų žinių apie tai, kaip įgyti aukščiausius JAV standartus atitinkantį išsilavinimą, nepaliekant savo žemyno, taip pat išgirsite svarbios informacijos apie studijų programas ir stojimo procesą. (Anglų kalba)

  14.50—15.15

  Newcastle University London (Didžioji Britanija)
  Seminaro metu sužinosite apie itin aukšto lygio verslo, finansų srities studijas Newcastle University Londono filiale, studijų programų ypatumus, stojimo reikalavimus, aplikavimo procesą, finansavimo galimybės. Kai kurios šio universiteto programos patenka į geriausiųjų pasaulyje 10-uką, tad galima drąsiai teikti, jog jis yra savo srities vienas iš lyderių. (Anglų kalba)

  15.20—16.00

  „Study Plan International“ vadovo bei ICEF (International Consultants for Education & Fairs) sertifikuoto studijų užsienyje konsultanto Aleksandro Feldmano praktinis seminaras „Studijuok ir kurk savo ateitį Australijoje!“
  Seminaro metu susipažinsite su puikiai vertinamais Australijoje universitetais, pakliūvančiais į geriausių pasaulio universitetų penkiasdešimtuką, gausite vertingos informacijos apie stipendijų ir darbo galimybes, šalies kultūrinius ypatumus, galimybę pasilikti gyventi Australijoje po studijų bei išgirsite dar daugelį kitų įdomių ir naudingų dalykų. (Lietuvių kalba)

  Dalyvaujantys universitetai (Vilnius) 

  Hult International Business School (JAV, Didžioji Britanija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kinija) – tarptautinė privati verslo mokykla, siūlanti įgyti aukščiausio lygio išsilavinimą įvairiose pasaulio šalyse. Turėdama padalinių visame pasaulyje, ji leidžia gilinti verslo srities žinias bakalauro, magistro studijų pakopose bei vadovų magistrantūroje ir vienija daugiau nei 120 tautybių studentų. Taip pat verslo mokykla rūpinasi prestižiniu Hult apdovanojimu. Nuo 2010-ųjų kasmet rengiamo konkurso metu studentai mėgina rasti geriausius sprendimus įvairiems globaliems iššūkiams. Konkurso temą kasmet siūlo buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas. Laimėjusiai studentų komandai įteikiamas 1 milijono JAV dolerių prizas, skirtas įgyvendinti pasiūlytą idėją.
  Geneva Business School (Šveicarija, Ispanija) – išskirtinis, butiko stiliaus, geriausias verslo universitetas Šveicarijoje. Ši mokslo įstaiga pakliūva tarp 75-ių stipriausių pasaulyje ir taiko unikalias dėstymo metodikas. Taip pat siūlo įgyti išsilavinimą už patrauklesnę kainą Ispanijos miestuose.
  Newcastle University (Didžioji Britanija) – vienas stipriausių ir profesionaliausių Didžiosios Britanijos universitetų, itin daug dėmesio skiriantis technologijų pažangai bei mokslo ir jo infrastruktūros gerinimui. Newcastle University patenka tarp 20-ies geriausių Didžiojoje Britanijoje bei priklauso geriausiųjų pasaulio aukštojo mokslo įstaigų 150-ukui.
  University of the West of England, Bristol (Didžioji Britanija) – Bristolyje ir aplink jį įsikūręs universitetas, savo skirtinguose padaliniuose siūlo įgyti žinių įvairiose srityse: nuo kūrybos ir kultūros industrijų iki sporto ar verslo vadybos. University of the West of England, Bristol patenka tarp 25 geriausių aukštojo mokslo įstaigų Anglijoje pagal absolventų įsidarbinimą, taip pat yra vienas iš pirmaujančių pagal studentų pasitenkinimą savo studijomis universitete.
  Falmouth University (Didžioji Britanija) – itin puiki aukštojo mokslo įstaiga siekiantiems įgyti išsilavinimą meno srityje, čia gausu tiek bakalauro, tiek magistro meno krypties studijų pasirinkimų. Šio universiteto absolventai gauna ne tik itin įdomių bei naudingų žinių, bet ir puikiai sugeba jas pritaikyti praktikoje – įsidarbinimas po studijų yra bene šimtaprocentinis. Falmouth University pasižymi itin patogia infrastruktūra, bendradarbiauja su žymiausiomis pasaulio kompanijomis.
  HZ University of Applied Sciences (Olandija) – į kokybę besiorientuojantis nedidelis universitetas, kuriame kiekvienas studentas gauna daug individualaus dėmesio. Nedidelės grupės, visos reikiamos priemonės bei technologijos ir tamprus bendradarbiavimas su potencialiais darbdaviais – visa tai puikiai atspindi šį ramiame pakrantės mieste įsikūrusį universitetą.
  Glion Institute of Higher Education (Šveicarija, Didžioji Britanija) – svetingumo vadybos srityje besispecializuojanti mokykla, įsikūrusi aukšta gyvenimo bei mokslo kokybe garsėjančioje Šveicarijoje. Įkurta dar 1962-aisiais, ji yra itin puikiai vertinama tarptautiniuose reitinguose: „QS World University Rankings“ srityje jai skiria net 5-ąją vietą pasaulyje, o pagal darbdavių vertinimą ji lyderiauja – užima pirmąją vietą iš visų svetingumo srities aukštojo mokslo įstaigų. Glion Institute of Higher Education vadovaujasi šūkiu, jog jie suteikia ne tik išsilavinimą, bet ir sėkmingą karjerą.
  Centennial College (Kanada) – tolimosios Kanados verslo ir finansų sostinėje Toronte įsikūręs koledžas, pasižymintis itin tarptautine aplinka. Universiteto miestelyje kalbama net 80 kalbų! Centennial College, besispecializuojantis taikomųjų ir technologijos mokslų srityje, yra itin gerai vertinamas dėl savo mokslinių tyrimų – pagal šį kriterijų patenka į šalies geriausiųjų dešimtuką.
  Goldsmiths, University of London (Didžioji Britanija) – savo inovatyvumu ir kūrybiškumu garsėjanti mokslo įstaiga, kuri yra neatskiriama University of London dalis. Šis universitetas turi daugiau nei 9000 studentų, kurie gilinasi į meno, socialinių, humanitarinių ir kompiuterių mokslų sritis. Pasauliniuose reitinguose jis pakliūva tarp 400 geriausių pasaulio universitetų, jo medijų krypties studijos yra tarp dešimties, o meno ir dizaino – tarp dvylikos geriausiųjų pasaulyje.
  BI Norwegian Business School (Norvegija) – didžiausia verslo mokykla Norvegijoje ir antra pagal dydį visame žemyne. Ši, visus modernios ir aukšto lygio verslo mokyklos standartus atitinkanti įstaiga, turi beveik 19 tūkstančių studentų, o jos beveik 200 tūkstančių absolventų sėkmingai darbuojasi Norvegijos bei kitų šalių ekonomikos rinkose. „QS World University Rankings“ ji pakliūva į geriausiųjų šimtuką, „Financial Times“ jai skyrė 33-iąją vietą Europoje.
  Newcastle University London (Didžioji Britanija) – vienas iš prestižinės Didžiosios Britanijos universitetų Russel grupės steigėjų, patenkantis tarp 150 geriausiųjų pasaulio universitetų. Newcastle University Londono filialas, įsikūręs centrinėje Londono dalyje, siūlo platų pasirinkimą verslo, finansų sričių studijų programų. Kai kurios jų patenka tarp 25-ių ar net 10-ies geriausiųjų pasaulyje.
  Webster Vienna Private University (Austrija) – vienas patraukliausių studijų pasirinkimų siekiantiems tikrai aukštos kokybės išsilavinimo, įsikūręs pribloškiančio grožio Austrijos sostinėje. Visus JAV Webster University padalinius vienija aukšta mokslo kokybė, profesionalus ir lankstus požiūris į aukštąjį mokslą, dėmesys kiekvienam studentui bei maloni, puikių darbo rezultatų leidžianti pasiekti atmosfera. Padalinys Vienoje ne tik suteikia visus šiuos privalumus, bet ir, studijuojant glaudžioje universiteto bendruomenėje, leidžia pasinaudoti plataus Webster University tinklo teikiamomis galimybėmis.
  Les Roches International School of Hotel Management (Šveicarija) – Šveicarijoje, įsikūrusi ir svetingumo vadybos srityje besispecializuojanti privati mokykla. Ji yra puikiai vertinama ne tik savo studentų bei absolventų, bet ir aukštai reitinguojama pasauliniame kontekste: „QS World University Rankings“ ji užima 6-ąją vietą pasaulyje, o pagal darbdavių vertinimą pakliūva į geriausiųjų trejetuką. Čia galima įgyti bakalauro, magistro, vadovų magistrantūros (MBA) studijų diplomus. Taip pat mokykla puikiai įprasmina gana retą reiškinį, kai šveicarišką mokslo kokybę už patrauklesnę kainą galima gauti net besimokant jos įsteigtuose filialuose Ispanijoje ar Kinijoje.
  University of Gloucestershire (Didžioji Britanija) – puikiai vertinamas universitetas, įsikūręs aukšta mokslo kokybe garsėjančioje Didžiojoje Britanijoje. Savo veiklą pradėjęs dar 1847-aiais, University of Gloucestershire dabar gali pasigirti net 10 tūkstančių studentų iš daugiau nei 60-ies šalių. Ši mokymo įstaiga pakliūva į penketuką geriausiųjų universitetų užsienio studentams Didžiojoje Britanijoje.

  Atsisiųsti parodos plakatą (.pdf)

  Daugiau informacijos

  Dėl detalesnės informacijos apie parodą kreipkitės į parodos koordinatorių Aleksandrą Feldmaną.

  Skambinkite:
  +370 (614) 20 630

  Rašykite:
  aleksandras@studyplan.lt.salamandra.serveriai.lt