Jei domiesi kokybiškomis studijomis bei rūpiniesi savo ateities karjera, atvyk į „Study Plan 2020“ parodą Vilniuje – čia galėsi susitikti su daugybe pasaulio geriausių universitetų atstovų iš Didžiosios Britanijos, JAV, Šveicarijos, Ispanijos, Vengrijos, Vokietijos ir kitų šalių.

Tik šioje parodoje iš pirmų lūpų galėsi išgirsti apie universitetų siūlomas paruošiamąsias, bakalauro, magistro bei vadovų magistrantūros (MBA) studijų programas, stojimo reikalavimus, aplikacijos procesą, finansavimo galimybes, bei išgirsti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Parodoje laukiami visi, besidominantys studijų galimybėmis, jų šeimos nariai, profesionalai, kuriems įdomi vadovų magistrantūra, mokyklų pedagogai ir karjeros konsultantai, siekiantys pagilinti savo profesines žinias.

Visi dalyvaujantys renginyje turės unikalią galimybę klausytis įdomių paskaitų, kurias ves ir naudingos informacijos suteiks užsienio universitetų atstovai, taip pat kiti renginio pranešėjai.

Pranešėjai

Aleksandras Feldmanas

Aleksandr Feldmanas

„Study Plan International“ vadovas, ICEF (International Consultants for Education & Fairs) sertifikuotas studijų užsienyje konsultantas papasakos apie studijų galimybes tolimojoje Australijoje.

Ugnė Marija Andrijauskaitė

Ugnė Marija Andrijauskaitė

„StudyUK“ studijų užsienyje ekspertė, humanitarinių mokslų daktarė Ugnė Marija Andrijauskaitė papasakos apie bakalauro ir magistrantūros studijas Didžiojoje Britanijoje ir pasidalins savo žiniomis kodėl, kur ir ką verta studijuoti užsienyje.

Dalyvaujantys universitetai 

Technical University of Dortmund, Faculty of Mechanical Engineering (Vokietija) – vienas rimčiausių Vokietijos universitetų, kurio Mechanikos inžinerijos programa visada atsiduria aukštose šios krypties studijų reitingų vietose. Tai nenuostabu, nes vienos stipriausių pasaulio ekonomikų – Vokietijos ūkio galia visada priklausė nuo puikiai išvystytos sunkiosios ir lengvosios pramonės, ypač automobilių, kitos technikos gamybos sektoriaus. Todėl mechanikos inžinerija, nagrinėjanti visų judančių mechaninių objektų dizaino ir gamybos klausimus, yra viena seniausių ir labiausiai gerbiamų mokslo šakų vietos universitetuose. Gili šios disciplinos tradicija Vokietijos pramonėje harmoningai balansuoja su inovacijomis, eksperimentais ir tyrimais, kuriais taip pat garsėja ir Dortmundo technologijos universitetas. Šią aukštąją mokyklą ne tik Vestfalijoje, bet ir visoje Vokietijoje žino ir dėl modernaus universitetinio miestelio, kuriame šiandien studijuoja per 35 000 studentų, ir ypač dėl 15-kos metrų aukštyje kursuojančių vagonų, kuriais galima greitai ir patogiai keliauti tarp skirtingų universiteto pastatų.
Toulouse Business School (Prancūzija, Ispanija) – prestižinio leidinio „The Financial Times“ kasmet skelbiame geriausių Europos aukštųjų verslo mokyklų reitinge TBS reguliariai atsiduria aukščiausiuose dešimtukuose, o vienas seniausių Prancūzijos verslo leidinių „Le MOCI“ TBS bakalauro vadybos programai tarp visų šioje kategorijoje vertintų programų 2019 m. skyrė net pirmąją vietą. Įkurta prieš daugiau nei šimtą metų, šiandien TBS orientuojasi į verslo vadybos studijas, tačiau pastaraisiais metais ypatingo tarptautinio dėmesio sulaukė TBS civilinės ir kosmoso aviacijos vadybos programos, taip pat dirbtinio intelekto tyrimai ir jų pritaikomumas verslo vadyboje. Universitete yra visų pakopų studijų programų – nuo bakalauro iki doktorantūros, įkurta ir verslo mokykla vadovams. Šiandien be pagrindinės būstinės Tulūzoje (Prancūzija) TBS taip pat turi filialus kituose dinamiškuose didmiesčiuose – sostinėje Paryžiuje, Londone (Didžioji Britanija), Barselonoje (Ispanija) ir Kasablankoje (Marokas), o prieš kelerius metus patvirtintoje TBS strategijoje ypatingas dėmesys skiriamas universiteto tarptautiškumui didinti, taigi, jame sudaromos itin palankios sąlygos studijuoti jaunimui iš viso pasaulio.
Cambridge School of Visual and Performing Arts (Didžioji Britanija) – tai turbūt tinkamiausia vieta studijuoti vizualinius ir scenos menus, nes ši aukštoji mokykla įsikūrusi pačioje istorinėje Kembridžo širdyje, kur nuo seno klestėjo ne tik mokslas, bet ir įvairiausi menai, kurie čia studijuoti anksčiau nei bet kur kitur Europoje. Bakalauro ir magistro studijos organizuojamos vaizduojamojo meno, dizaino, taip pat ir mados dizaino, dramos, muzikos katedrose. CSVPA savo karjerą pradėjo daugelis atlikėjų, menininkų ir dizaino specialistų, universiteto absolventai išsibarstę po visą pasaulį – nuo Niujorko iki Honkongo, kur jie dirba garsiausioms dizaino kompanijoms. Mokykla garsėja savo ypatingu dėmesiu kontaktiniam darbui su studentais – paskaitos vyksta penkias dienas per savaitę mažose grupėse (ne daugiau 15 asmenų vienoje grupėje), daug dirbama individualiai, studentai aprūpinami visa reikalinga įranga, priemonėmis, taip pat asmenine erdve kūrybinėse dirbtuvėse. CSVPA yra vienintelis universitetas Didžiojoje Britanijoje, turintis partnerystės sutartį su prestižine leidybos kompanija „Hearst magazines“, kuri leidžia tokius žurnalus kaip „Elle“, „Harper's Bazaar“, „Esquire“ ir kt. Ši partnerystė atveria duris susijusių specialybių studentams atlikti praktikas šioje kompanijoje, kartu su „Hearst magazines“ įkurta ir jungtinė magistro programa. Be to, CSVPA stipendijų programa kriterijus atitinkantiems studentams numato iki 40 proc. mažesnes studijų įmokas.
Geneva Business School (Šveicarija, Ispanija) – išskirtinis, butiko stiliaus, geriausias verslo universitetas Šveicarijoje. Ši mokslo įstaiga pakliūva tarp 65-ių stipriausių pasaulyje ir taiko unikalias dėstymo metodikas. Taip pat siūlo įgyti išsilavinimą už patrauklesnę kainą Ispanijos miestuose.
University of Veterinary Medicine Budapest (Vengrija) – tai universitetas, išaugęs iš 1787-aisiais Budapešte įkurtos vienos pirmųjų pasaulyje veterinarijos mokyklų. Šiandien UVMB yra tarptautiniu mastu akredituota aukštoji mokykla, kurioje studijuoja apie 1000 studentų, iš kurių 120 kasmet įstoja į anglų kalba vykdomą penkerių su puse metų studijų programą. Patyrę dėstytojai, pažangiausios metodikos ir naujausia diagnostikos, gydymo ir reabilitacijos įranga – tai universitetas garantuoja ne tik studijų, bet ir privalomos praktikos, atliekamos per paskutinį studijų semestrą. Universitetas įsikūręs pačiame Budapešto centre, šalia 2006 m. atidaryta ir gyvūnų klinika, kurioje studentams suteikiama galimybė stebėti patyrusių kolegų darbą, taip pat patiems atlikti praktikas, naudojantis visomis XXI a. technologinius ir medicininius reikalavimus atitinkančiomis sąlygomis. Tarptautiniai studentai į UVMB atvyksta iš viso pasaulio, daugiausiai iš Skandinavijos regiono (Norvegija ir Švedija), Airijos, Izraelio, Didžiosios Britanijos, Graikijos, Kanados, t.t.
University of Sunderland (Didžioji Britanija, Honkongas) – įkurtas 1901 m., šiandien universitetas išaugęs iki 19 000 studentų bendruomenės, kuri studijuoja keturiuose padaliniuose. Du iš jų įsikūrę turtingą istoriją turinčiame, dar 647-aisiais įkurtame Sunderlando mieste, vienas 2012 m. atidarytas Londone, dar vienas – prieš dvejus metus Honkonge. Kadaise koncentravęsis tik į technologines studijų programas, pastaraisiais metais universitetas žinomas ir dėl stiprių humanitarinių ir socialinių mokslų programų. Čia studentai iš viso pasaulio studijuoja ne tik inžineriją, bet ir informacines technologijas, žurnalistiką ir viešuosius ryšius, kiną, naująsias medijas, kūrybines industrijas, verslo vadybą, teisę, turizmą, sveikatos mokslus, istoriją, fotografiją ir net keramiką. Šiemet duris atvėrė ir Medicinos fakultetas, kuriame jau studijuoja ir pirmoji magistrantų grupė. Garsus leidinys „The Times“ šį universitetą yra paskelbęs vienu iš geriausių universitetų Didžiojoje Britanijoje ir nominavęs tarp šešių aukštųjų mokyklų, kurios 2012 m. varžėsi dėl „Metų universiteto“ titulo. Universitetas aukštai vertinamas ir dėl ypatingo rūpesčio studentų laisvalaikiu, jų užimtumo organizavimu po paskaitų, universiteto bendruomenės telkimo. Studijų kokybę ir visokeriopą patirtį puikiai vertina ir apklausiami tarptautiniai studentai, kurių čia atvyksta iš 143 pasaulio valstybių, – jie sudaro net 37 proc. nuo visų studentų.
Hult International Business School (JAV, Didžioji Britanija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kinija) – tarptautinė privati verslo mokykla, siūlanti įgyti aukščiausio lygio išsilavinimą įvairio(JAV, Didžioji Britanija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kinija) – tarptautinė privati verslo mokykla, siūlanti įgyti aukščiausio lygio išsilavinimą įvairiose pasaulio šalyse. Turėdama padalinius San Franciske, Bostone, Niujorke, Londone, Šanchajuje ir Dubajuje, ji leidžia gilinti verslo srities žinias bakalauro, magistro studijų pakopose bei vadovų magistrantūroje ir vienija daugiau nei 120 tautybių studentų. Hult International Business School teikiamas išsilavinimas puikiai įvertintas „Financial Times“, „Economist“ bei „Forbes“. Taip pat verslo mokykla rūpinasi prestižiniu Hult apdovanojimu. Nuo 2010-ųjų kasmet rengiamo konkurso metu studentai mėgina rasti geriausius sprendimus įvairiems globaliems iššūkiams. Konkurso temą kasmet siūlo buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas. Laimėjusiai studentų komandai įteikiamas 1 milijono JAV dolerių prizas, skirtas įgyvendinti pasiūlytą idėją.
EU Business School (Šveicarija, Ispanija, Vokietija) – aukštai reitinguojama šveicariškos kilmės tarptautinė verslo mokykla, turinti padalinius Ženevoje, Montreaux, Barselonoje bei Miunchene. Viena geriausių verslo mokyklų pasaulyje EU Business School dėstyti kviečia geriausius specialistus, kurie neretai yra dirbantys profesionalai, jos absolventai dažnai gali pasigirti itin sėkminga karjera.
Berlin School of Business and Innovation (BSBI) (Vokietija)  – Vokietijos sostinės širdyje įsikūrusi aukštoji mokykla padeda savo studentams tapti išskirtiniais lyderiais ir savo srities specialistais. Pagrindinės BSBI vertybės - verslumas, lyderystė ir sėkmė; būtent jais ir remiasi kiekviena čia vykdoma studijų programa. Visų dalykų žinių studentai įgyja mokydamiesi per praktiką: atlieka atvejo tyrimus, lankosi parodose ir verslo įmonėse, klausosi kviestinių lektorių paskaitų bei dalyvauja seminaruose ir diskutuoja su bendramoksliais bei dėstytojais.
Lancaster University Leipzig (Vokietija) – Leipcige įsikūręs siūlo puikią galimybę įgyti aukštai reitinguojamo (#128 2020 m. QS Global World Ranking) Didžiosios Britanijos universiteto diplomą besimokant Vokietijoje. Čia siūlomos informacinių technologijų ir vadybos bakalauro studijų programos, kurias dėsto geriausi šių dalykų specialistai. Studentams sudaromos galimybės mokytis vokiečių kalbos bei metus studijuoti Lancasterio universitete Didžiojoje Britanijoje, todėl studijos yra itin tarptautiškos bei paruošiančios absolventus sėkmingai karjerai.
IUBH University of Applied Sciences (Vokietija) – Vokietijoje įsikūręs IUBH University of Applied Sciences kviečia rinktis bakalauro ir magistro studijas anglų kalba. Universitetas ypatingą dėmesį skiria studijų kokybei, todėl stengiasi nuolat ją kelti tam, kad studentai galėtų mokytis aplinkoje, kuri augintų jų motyvaciją, inovatyvumą bei profesines žinias. Studijų tarptautiškumą užtikrina studentų, atvykusių iš skirtingų pasaulio šalių įvairovė, stažuotės bei mainų programos, vykdomos su Šiaurės ir Pietų Amerikos, Azijos, Australijos ir Europos universitetais.

Parodos draugai

„StudyUK“ projektas sukurtas padėti išsirinkti tinkamiausią universitetą Didžiojoje Britanijoje ir pagelbėti sutvarkyti visus stojimo dokumentus norintiems studijuoti šioje Lietuvos jaunimo itin mėgstamoje šalyje.
„English Perfect“ siūlo įvairaus spektro anglų kalbos mokymosi metodus, tinkančius skirtingus poreikius turinčiam klientui. Parodos metu itin aukštos kvalifikacijos dėstytoja ir „English Perfect“ įkūrėja Indrė Mikalauskaitė suteiks išsamią informaciją jums rūpimais anglų kalbos tarptautinių egzaminų klausimais.

Kada?

Sausio 25 d.
11—16 val.

Kur?

Radisson Blu Lietuva
Konstitucijos pr. 20, Vilnius
Žemėlapis

Daugiau informacijos

Dėl detalesnės informacijos apie parodą kreipkitės į parodos koordinatorių Aleksandrą Feldmaną.

Atsisiųsti parodos plakatą (.jpg)

Skambinkite:
+370 (614) 20 630

Rašykite:
aleksandras@studyplan.lt.salamandra.serveriai.lt