Jei domiesi kokybiškomis studijomis bei rūpiniesi savo ateities karjera, atvyk į „Study Plan 2019“ parodą Vilniuje ir Kaune – čia galėsi susitikti su daugybe pasaulio geriausių universitetų atstovų iš Didžiosios Britanijos, JAV, Kanados, Šveicarijos, Olandijos, Austrijos, Norvegijos, Ispanijos ir kitų šalių.

Tik šioje parodoje iš pirmų lūpų galėsi išgirsti apie universitetų siūlomas paruošiamąsias, bakalauro, magistro bei vadovų magistrantūros (MBA) studijų programas, stojimo reikalavimus, aplikacijos procesą, finansavimo galimybes bei išgirsti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Parodoje laukiami visi, besidominantys studijų galimybėmis, jų šeimos nariai, profesionalai, kuriems įdomi vadovų magistrantūra, mokyklų pedagogai ir karjeros konsultantai, siekiantys pagilinti savo profesines žinias.

Visi dalyvaujantys renginyje turės unikalią galimybę klausytis įdomių paskaitų, kuriose naudingos informacijos suteiks užsienio universitetų atstovai

Parodos vedėjas

Aleksandr Feldmanas

„Study Plan International“ vadovas, vienintelis Lietuvoje ICEF (International Consultants for Education & Fairs) sertifikuotas studijų užsienyje konsultantas, papasakos apie naujausias studijų užsienyje tendencijas bei pristatys studijų galimybes geriausiuose pasaulio universitetuose.

Parodos draugas

„StudyUK“ projektas sukurtas padėti išsirinkti tinkamiausią universitetą Didžiojoje Britanijoje ir pagelbėti sutvarkyti visus stojimo dokumentus norintiems studijuoti šioje Lietuvos jaunimo itin mėgstamoje šalyje.

Parodos partnerių prizai

Parodos lankytojų taip pat laukia šaunūs prizai. Renginio partneris kalbų centras „Language Coaching“ – nedidelė, į individualius poreikius orientuota užsienio kalbų mokykla, suteikianti aukščiausios kokybės edukacines paslaugas, išskirtinai tik „Study Plan 2019“ parodos lankytojams organizuojamoje loterijoje padovanos 200 eurų vertės kuponą įsigyti IELTS ar bet kuriuos kitus anglų kalbos užsiėmimus jų mokykloje. Loterija vyks tiek Vilniuje, tiek Kaune, tad puikia dovana galės džiaugtis net du laimingieji.

Daugiau informacijos

Dėl detalesnės informacijos apie parodą kreipkitės į parodos koordinatorių Aleksandrą Feldmaną.

Atsisiųsti parodos plakatą