Studijuok CASS Business School – vienoje geriausių verslo mokyklų pasaulyje!

Svajoji apie sėkmingą nuosavą verslą ir užtikrintą ateitį? Tiesiausias kelias į tai – studijos visame pasaulyje puikiai žinomoje verslo mokykloje. Vienas iš geriausių pasirinkimų – CASS Business School, kuri yra City, University of London verslo mokykla.

CASS Business School, puikiai vertinama „Bloomberg“, „The Financial Times“, „Forbes“, „The Economist“ bei kituose verslo mokyklų reitinguose ir visuose pakliūdama bent jau į geriausiųjų 50-uką, neabejotinai yra viena geriausių verslo mokyklų pasaulyje.

Negana to, ši verslo mokykla turi trigubą akreditaciją. Tik 77 verslo universitetai pasaulyje yra akredituoti ir atitinka trijų įtakingų verslo universitetų ar fakultetų akreditacinių bendrovių standartus: AACSB (JAV), AMBA (Didžioji Britanija), EQUIS (Europa). Jei verslo universitetas ar fakultetas turi bent vieną akreditaciją, jis jau atitinka itin aukštus standartus. Taigi, šie faktai kalba patys už save.

Kaip ir tai, kad tarp CASS Business School absolventų yra ne tik galybė sėkmingų verslininkų, bet ir tokie žymūs vardai kaip dabartinis kompanijos „Coca-Cola“ CEO Muhtar Kent.

Kreipkis į „Study Plan“ – suteiksime visą informaciją, kaip pradėti mokslus šioje verslo mokykloje, kaip gauti net 1000 svarų dydžio stipendiją grynais ir padėsime užpildyti reikiamus dokumentus. Taip pat atsižvelgsime į stojančiojo poreikius, gebėjimus, finansines galimybes ir galėsime pasiūlyti kitų labiausiai tinkančių, optimaliausių verslo mokyklų variantų.