Priėmimas į geriausias aukštąsias mokyklas – Glion Institute of Higher Education ir  Les Roches Global Hospitality Education tęsiasi!

Turizmas ir svetingumas Tavo aistra ir sena svajonė? Turime Tau džiugių naujienų, priėmimas į geriausias aukštąsias mokyklas – Glion Institute of Higher Education ir  Les Roches Global Hospitality Education tęsiasi. Tad turite galimybę studijas pradėti nuo šių metų rudens!

Glion Institute of Higher Education  ir Les Roches Global Hospitality Education yra geriausias pasirinkimas tiems, kas siekia karjeros turizmo ir svetingumo srityje. Remiantis „QS Top Universities“ reitingu jie pasidalina net 3-ąją vietą. O tai reiškia, kad baigę šias studijas turėsite ne tik kokybišką žinių bagažą, bet ir papulsite į geidžiamiausių specialistų sąrašą.

Glion Institute of Higher Education viena seniausių mokyklų turizmo ir svetingumo srityje, veikianti net nuo 1962 m. Ši mokykla įsikūrusi Šveicarijos alpių papėdėse, nuostabiuose Montreux bei Bulle miesteliuose.

Les Roches Global Hospitality Education įsikūręs net trijuose  miestuose: vaizdingoje Crans Montanoje (Šveicarija), saulėtoje Marbeljoje (Ispanija), bei didingame Shanghajuje (Kinija).

Studijuodami šiose mokyklose galėsite ne tik gauti aukščiausios kokybės bakalauro ar magistro laipsnį, bet ir įgysite patirties. Jau pirmais studijų metais teorija derinama kartu su praktika geriausiuose pasaulio viešbučiuose. O kaip mes visi žinome, geriausiai mokomės, kai žinias taikome praktikoje.

UAB „Study Plan International“ yra įgaliotas šių aukštųjų mokyklų atstovas Baltijos šalyse ir gali suteikti visą reikiamą informaciją apie studijas. Tad nieko nelaukdamas, kreipkis į mus ir gauk daugiau informacijos!

 

Les Roches trumpas vaizdo pristatymas:

Glion Institute of Higher Education trumpas vaizdo pristatymas: