Moksleiviai jau nuo rudens gali pradėti mokslus CCSS vidurinėje mokykloje Kembridže, gaudami stipendiją!

Norintys įgyti kokybišką išsilavinimą užsienio šalyje, tai gali pradėti daryti dar besimokydami vidurinėje mokykloje. Trokštantys įgyti tarptautinės patirties, savarankiškumo ir dėti tvirtus pagrindus ateities karjerai, gali vidurinę mokyklą lankyti įvairiose užsienio šalyse, pavyzdžiui, aukšta ugdymo kokybe garsėjančioje Jungtinėje Karalystėje.

Niekam ne paslaptis, jog baigus prestižinę vidurinę mokyklą užsienio šalyje, atveriamas kelias stoti į geriausius pasaulio universitetus. Vidurinis mokslas užsienyje ne tik skatina savarankiškumą, nuo jaunų dienų ugdo kosmopolitiškumą, bet ir lavina užsienio kalbos gebėjimus, suteikia galimybę susipažinti su užsienio šalies kultūra, įgyti naujų draugų, pakloja pamatus tolesniam sėkmingam jauno žmogaus vystymuisi.

Vienas patraukliausių vidurinio mokslo pasirinkimų Didžiojoje Britanijoje – Cambridge Centre for Sixth-form Studies (CCSS). Jei paskubėsi, mokytis ten gali pradėti jau nuo ateinančio rudens!

CCSS yra nepriklausomas koledžas, visuomet laukiantis ambicingų jaunų žmonių ne tik iš Didžiosios Britanijos, bet ir iš viso pasaulio. Jo absolventai mokslus dažnai tęsia tokiose aukštojo mokslo įstaigose kaip University of Cambridge University of Oxford.

CCSS koledže kiekvienas mokinys gauna daug asmeninio dėmesio, individualių užduočių, pamokos vyksta itin mažose grupėse (6-8 žmonės). Mokydamasis Kembridže įsikūrusiame CCSS galėsi džiaugtis ne tik aukšta mokslo kokybe, vaizdingu kraštovaizdžiu, bet ir puikiai integruotis tiek į britišką, tiek į tarptautinę koledžo bendruomenę, pasisemti naujų patirčių, susirasti naujų draugų.

Taip pat koledže veikia Leonardo Scholars Program, skirta 14-15 metų jaunuoliams.. Ši programa – itin unikalus reiškinys, jos dalyviai lavinasi ne tik pamokų metu, bet ir po jų. Veikianti tik Kembridže, ji moksleivius įtraukia į institutų, muziejų veiklas, renginius. Smalsioms asmenybėms tai atneša daug naudos ir skatina tobulėti mokslo, kultūros, ekonomikos, politikos ir meno srityse. Daugiau apie šia programą ieškokite čia.

Nori būti vienu iš CCSS moksleivių? Jau dabar kreipkis į „Study Plan“ – suteiksime visą informaciją, kaip pradėti mokslus šiame koledže bei gauti net 50% nuo mokslų ir gyvenimo kainos siekiančią stipendiją Leonardo Scholars Programai, padėsime tinkamai užpildyti reikiamus dokumentus. Taip pat atsižvelgsime į  moksleivio poreikius, gebėjimus, šeimos finansines galimybes ir galėsime pasiūlyti kitų labiausiai tinkančių, optimaliausių vidurinio mokslo variantų.