Įgyk aukščiausio lygio išsilavinimą Webster Vienna Private University!

Žaviesi Amerikos universitetų mokslo kokybe, bet nenori palikti senojo žemyno? Turime puikių žinių – JAV Webster University siūlo studijų programas keturiolikoje skirtingų vietų Europoje, Azijoje ir Afrikoje. Vienas patraukliausių studijų pasirinkimų siekiantiems tikrai aukštos kokybės išsilavinimo – Webster Vienna Private University, įsikūręs pribloškiančio grožio Austrijos sostinėje.

Visus Webster University padalinius vienija aukšta mokslo kokybė, profesionalus ir lankstus požiūris į aukštąjį mokslą, dėmesys kiekvienam studentui bei maloni, puikių darbo rezultatų leidžianti pasiekti atmosfera. Padalinys Vienoje ne tik suteikia visus šiuos privalumus, bet ir, studijuojant glaudžioje universiteto bendruomenėje, leidžia pasinaudoti plataus Webster University tinklo teikiamomis galimybėmis. Be to, čia mokslas kainuos gerokai mažiau nei pasirinkus studijas JAV padalinyje.

Webster Vienna Private University, kuriame visos studijos vykdomos anglų kalba, siūlo gilintis į įvairias sritis: pradedant psichologijos, komunikacijos mokslais, baigiant rinkodaros, tarptautinių santykių, finansų studijomis. Studijuodamas šiame privačiame universitete ne tik įgysi tvirtą žinių pagrindą norimoje srityje, galėsi mėgautis gražiais Vienos vaizdais ir žavia miesto atmosfera, bet ir pasinersi į internacionalinę aplinką – Webster Vienna Private University mokosi studentai net iš 70 pasaulio šalių!

Baigęs studijas, įgysi visame pasaulyje pripažįstamą dvigubą JAV ir Austrijos diplomą. Taip pat galėsi dalį studijų praleisti kitame Webster University padalinyje. Taigi, studijos šiame universitete taps neabejotinu tramplynu į sėkmingą tarptautinę karjerą bei suteiks itin aukštos kokybės, asmeninius poreikius atitinkantį išsilavinimą.

Nori tapti vienu iš Webster Vienna Private University studentų? Jau dabar kreipkis į „Study Plan International“ ir mes padėsime be rūpesčių pradėti mokslus viename iš jo padalinių. Negana to, suteiksime informacijos apie galimybę gauti stipendiją, padengsiančią iki 50 procentų studijų kainos. Taip pat galėsime pasiūlyti ir daug kitų užsienio universitetų, labiausiai atitinkančių asmeninius poreikius, gebėjimus bei finansines galimybes.