Vertink šveicarišką kokybę – studijuok išskirtinėje Geneva Business School

Sėkmingas nuosavas verslas – tavo svajonė? Nedelsk jos paversti realybe, o tiesiausias kelias į tai – studijos prestižinėje verslo mokykloje. Juk, tik turėdamas tvirtus žinių pagrindus ir mokydamasis iš geriausiųjų, gali pasiekti tikrai stulbinančios sėkmės. Vienas geriausių pasirinkimų – Geneva Business School puikia gyvenimo bei aukštojo mokslo kokybe garsėjančioje Šveicarijoje.

Ši prestižinė privati verslo mokykla yra puikiai vertinama tarptautiniuose reitinguose – CEO World Magazine Geneva Business School skyrė 75-ąją vietą tarp verslo universitetų pasaulyje bei 2-ąją vietą Šveicarijoje. Tuo tarpu įtakingasis „Global Brands Magazine“ paskelbė, kad Geneva Business School yra geriausia verslo mokykla aukšta mokslo kokybe garsėjančioje šalyje. Negana to, ši mokykla siūlo daugybę įvairių bakalauro, magistro bei doktorantūros studijų variantų, tad tereikia pasirinkti labiausiai tinkantį. Mėgstantiems šiltą klimatą, ši verslo mokykla gali pasiūlyti mokytis savo filiale saulėtoje Barselonoje arba Madride už daug patrauklesnę kainą nei Šveicarijoje. Taip pat galima gauti dvigubą – šio Šveicarijos universiteto ir Didžiosios Britanijos valstybinio universiteto – kaip bakalauro taip ir magistro diplomą, mokantis tik vienoje šalyje. Aukščiausius mokymo standartus Geneva Business School siūlo ne tik Ženevoje, bet ir savo padaliniuose saulėtoje Ispanijoje.

Ši išskirtinė verslo mokykla savo studentams skiria itin daug individualaus dėmesio, siūlo ekskliuzyvinį išsilavinimą, paskaitos vyksta mažose grupėse, tad itin atidžiai vertina stojančiųjų kandidatūras.

Kreipkis į „Study Plan“ – suteiksime visą informaciją, kaip pradėti mokslus šioje verslo mokykloje, kaip gauti net 3000 eurų dydžio stipendiją nuo studijų kainos ir padėsime itin kokybiškai užpildyti reikiamus dokumentus. Taip pat atsižvelgsime į stojančiojo poreikius, gebėjimus, finansines galimybes ir galėsime pasiūlyti kitų labiausiai tinkančių, optimaliausių verslo mokyklų variantų.