Vasaros atostogos – angliškos mokyklos dvare Jorkšyre!!!

Viena geriausių Jungtinės Karalystės mokyklų „Queen Ethelburga’s Collegiate“ kviečia tarptautinius moksleivius į vasaros atostogų nuotykį Šiaurės Jorkšyre. Tai puiki galimybė patobulinti anglų kalbos įgūdžius, susirasti draugų iš viso pasaulio ir patirti, kaip gyvena prestižinių britiškų mokyklų-pensionų auklėtiniai. Žinoma, be anglų kalbos pamokų stovyklautojų laukia gausybė linksmų pramogų!

Kada: 2023 m. Liepos 2 d. iki Liepos 29 d.!!! Minimalus buvimo vasaros stovykloje laikas – 2 savaitės.

Kas gali dalyvauti stovykloje
Šioje tarptautinėje vasaros stovykloje laukiami 8-12 metų ir 13-17 metų moksleiviai. Jaunėliams skiriama 15 valandų anglų kalbos pamokų per savaitę, o vyresniems jaunuoliams – 10 valandų per savaitę. Esant norui, galima rinktis ir intensyvesnį anglų kalbos kursą.

Papildomos stovyklos veiklos
Be linksmų ir kūrybiškumą skatinančių pramogų bei išvykų, vyresni moksleiviai kas savaitę gali pasirinkti po papildomą dalyką. Siūloma susipažinti su įvairiomis mokslo temomis, išbandyti programavimą ar įgauti su verslumu susijusių įgūdžių.

Apgyvendinimas ir maitinimas
Stovyklos dalyviai turės unikalią galimybę pagyventi tradicinėje angliškoje pensiono tipo mokykloje. Visi kambariai ir bendros erdvės yra šiuolaikiškai įrengti ir pritaikyti patogiam gyvenimui bei aktyvumams. Mokyklos valgykloje tiekiamas tik gardus ir visavertis maistas, kuriuo rūpinasi apdovanojimais įvertinta virtuvės komanda.

Susisiekite su „Study Plan“ jau dabar ir sužinokite daugiau detalių apie šią stovyklą. Atsakysime į visus klausimus ir padėsime vaiko atostogas paversti įsimintina ir naudinga patirtimi.