Studijuok International College of Economics and Finance įdomiojoje ir puošniojoje Maskvoje!

Kremlius, Raudonoji aikštė, Lenino mauzoliejus – tai tik keletas itin garsių vietų, kurios iš karto asocijuojasi su Rusijos sostine Maskva. Didžiuliu eismu, ekstravagancija ir puošnumo stebinantis miestas taip pat gali pasigirti ir aukšta mokslo kokybe. Vienas iš geriausių to įrodymų – Maskvoje įsikūręs HSE universiteto padalinys International College of Economics and Finance.

Puikiai vertinamas tarptautiniuose reitinguose, jis pagal „QS World University Rankings by Subject 2018“ patenka į šimtuką geriausiųjų socialinių mokslų ir vadybos srityse. Užsienio studentams itin patraukli galimybė mokytis ne tik rusų, bet ir anglų kalba – čia ja galima studijuoti verslo ir ekonomikos mokslus bei įgyti tiek bakalauro, tiek magistro mokslinį laipsnį. Negana to, International College of Economics and Finance bendadarbiauja su University of London padaliniu London School of Economics ir studijuojantiems siūlo įgyti dvigubą šių mokslo įstaigų diplomą.

1997-aisiais įkurtas International College of Economics and Finance gali pasigirti daugiau nei tūkstančiu studentų ne tik iš Rusijos, bet ir iš Uzbekistano, Pietų Korėjos, Didžiosios Britanijos, Vietnamo, Indijos, Kinijos, Australijos, Serbijos, Latvijos ir kitų šalių. Šioje mokslo įstaigoje dėsto daugiau nei 150 specialistų, tarp kurių gausu puikiai užsienio rinkas išmanančių praktikų ir profesorių iš svečių šalių.

Kiek nerimaujantiems dėl studijų kainos, turime gerų žinių – visuomet galima gauti stipendiją, kuri siekia net iki 100 procentų visos studijų kainos. Daugiau nei trys ketvirtadaliai šio koledžo studentų gauna stipendiją, vidutiniškai sudarančią 45 procentus studijų kainos.

Nori tapti vienu iš HSE University College of Economics and Finance studentų? Jau dabar kreipkis į „Study Plan International“ ir mes padėsime be rūpesčių pradėti mokslus įspūdingojoje Maskvoje. Negana to, suteiksime informacijos apie stipendijų galimybes. Taip pat galėsime pasiūlyti ir daug kitų užsienio universitetų, labiausiai atitinkančių asmeninius poreikius, gebėjimus bei finansines galimybes.