Jei domiesi kokybiškomis studijomis bei rūpiniesi savo ateities karjera, atvyk į „Study Plan 2020“ parodą Vilniuje – čia galėsi susitikti su daugybe pasaulio geriausių universitetų atstovų iš Didžiosios Britanijos, JAV, Šveicarijos, Ispanijos, Vengrijos, Vokietijos ir kitų šalių.

Tik šioje parodoje iš pirmų lūpų galėsi išgirsti apie universitetų siūlomas paruošiamąsias, bakalauro, magistro bei vadovų magistrantūros (MBA) studijų programas, stojimo reikalavimus, aplikacijos procesą, finansavimo galimybes, bei išgirsti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Parodoje laukiami visi, besidominantys studijų galimybėmis, jų šeimos nariai, profesionalai, kuriems įdomi vadovų magistrantūra, mokyklų pedagogai ir karjeros konsultantai, siekiantys pagilinti savo profesines žinias.

Visi dalyvaujantys renginyje turės unikalią galimybę klausytis įdomių paskaitų, kurias ves ir naudingos informacijos suteiks užsienio universitetų atstovai, taip pat kiti renginio pranešėjai.

Pranešėjai

Aleksandras Feldmanas

Aleksandr Feldmanas

„Study Plan International“ vadovas, ICEF (International Consultants for Education & Fairs) sertifikuotas studijų užsienyje konsultantas papasakos apie studijų galimybes tolimojoje Australijoje.

Ugnė Marija Andrijauskaitė

Ugnė Marija Andrijauskaitė

„StudyUK“ studijų užsienyje ekspertė, humanitarinių mokslų daktarė Ugnė Marija Andrijauskaitė papasakos apie bakalauro ir magistrantūros studijas Didžiojoje Britanijoje ir pasidalins savo žiniomis kodėl, kur ir ką verta studijuoti užsienyje.

Seminarų tvarkaraštis 

11.30—12.00

Hult International Business School (JAV, Didžioji Britanija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kinija)
Seminare gausi daug vertingos informacijos apie itin aukšto lygio verslo studijų programas, studijavimo daugiakultūrinėje aplinkoje ypatumus, aukščiausio lygio išsilavinimą skirtingose pasaulio šalyse. Taip pat sužinosi, kokias galimybes bei karjeros perspektyvas atveria tarptautinis verslo srities išsilavinimas. (Anglų kalba)

12.10—12.50

„StudyUK“ seminaras „Studijos Didžiojoje Britanijoje“
„StudyUK“ studijų užsienyje ekspertė dr. Ugnė Marija Andrijauskaitė pristatys studijų galimybes ir studentiško gyvenimo ypatybes Didžiojoje Britanijoje. Didžioji Britanija – tikra europinio aukštojo mokslo lyderė: joje veikia net 18 universitetų, patenkančių į geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų šimtuką. Seminare bus pasakojama apie perspektyviausias studijų programas bei jas siūlančius geriausius universitetus, supažindinama su stojimo procesu, studijų finansais, absolventų karjeros galimybėmis ir kitais būsimiesiems studentams aktualiais klausimais. (Lietuvių kalba)

13.00—13.30

Toulouse Business School (Prancūzija, Ispanija)
Seminare sužinosite, už ką vienas seniausių Prancūzijos verslo leidinių „Le MOCI“ šio universiteto bakalauro vadybos programai tarp visų šioje kategorijoje vertintų programų 2019 m. skyrė net pirmąją vietą. Įkurta prieš daugiau nei šimtą metų, šiandien TBS mokykla orientuojasi į verslo vadybos studijas, tačiau pastaraisiais metais ypatingo tarptautinio dėmesio sulaukė TBS civilinės ir kosmoso aviacijos vadybos programos, taip pat dirbtinio intelekto tyrimai ir jų pritaikomumas verslo vadyboje. (Anglų kalba)

13.40—14.10

Geneva Business School (Šveicarija/Ispanija)
Seminare galėsi plačiau sužinoti apie studijų galimybes išskirtiniame, butiko stiliaus, geriausiame verslo universitete Šveicarijoje, pakliūvančiame tarp 65 stipriausių pasaulyje, taikančiame unikalias dėstymo metodikas. Bus pristatytos bakalauro, magistro, vadovų magistrantūros studijų galimybės, sužinosi, kaip galima įgyti Šveicarišką išsilavinimą už daug patrauklesnę kainą Ispanijoje, besimokant universiteto Barselonos arba Madrido miestų fakultetuose. Taip pat sužinosi kaip galima gauti dvigubą – šio Šveicarijos universiteto ir Didžiosios Britanijos valstybinio universiteto – bakalauro arba magistro studijų diplomą, mokantis tik vienoje šalyje. (Anglų kalba)

14.20—14.50

University of Veterinary Medicine Budapest (Vengrija)
Seminaro metu susipažinsite su vienu geriausiu Europoje veterinarijos universitetu. Išaugęs iš 1787-aisiais Budapešte įkurtos vienos pirmųjų pasaulyje veterinarijos mokyklų, šiandien šis universitetas pripažintas ir akredituotas tarptautiniu mastu. Patyrę dėstytojai, pažangiausios metodikos ir naujausia diagnostikos, gydymo ir reabilitacijos įranga – tai universitetas garantuoja ne tik studijų, bet ir privalomos praktikos, atliekamos per paskutinį studijų semestrą, metu. Tarptautiniai studentai į UVMB atvyksta iš viso pasaulio, daugiausiai iš Skandinavijos regiono (Norvegija ir Švedija), Airijos, Izraelio, Didžiosios Britanijos, Graikijos, Kanados, t.t. (Anglų kalba)

15.00—16.00

„Study Plan International“ vadovo bei ICEF (International Consultants for Education & Fairs) sertifikuoto studijų užsienyje konsultanto Aleksandro Feldmano praktinis seminaras „Studijuok ir kurk savo ateitį Australijoje!“

Seminaro metu susipažinsite su puikiai vertinamais Australijoje universitetais, pakliūvančiais į geriausių pasaulio universitetų penkiasdešimtuką, gausite vertingos informacijos apie stipendijų ir darbo galimybes, šalies kultūrinius ypatumus, galimybę pasilikti gyventi Australijoje po studijų bei išgirsite dar daugelį kitų įdomių ir naudingų dalykų. (Lietuvių kalba)

Parodos draugai

„StudyUK“ projektas sukurtas padėti išsirinkti tinkamiausią universitetą Didžiojoje Britanijoje ir pagelbėti sutvarkyti visus stojimo dokumentus norintiems studijuoti šioje Lietuvos jaunimo itin mėgstamoje šalyje.
„English Perfect“ siūlo įvairaus spektro anglų kalbos mokymosi metodus, tinkančius skirtingus poreikius turinčiam klientui. Parodos metu itin aukštos kvalifikacijos dėstytoja ir „English Perfect“ įkūrėja Indrė Mikalauskaitė suteiks išsamią informaciją jums rūpimais anglų kalbos tarptautinių egzaminų klausimais.

Kada?

Sausio 25 d.
11—16 val.

Kur?

Radisson Blu Lietuva
Konstitucijos pr. 20, Vilnius
Žemėlapis

Daugiau informacijos

Dėl detalesnės informacijos apie parodą kreipkitės į parodos koordinatorių Aleksandrą Feldmaną.

Atsisiųsti parodos plakatą (.jpg)

Skambinkite:
+370 (614) 20 630

Rašykite:
aleksandras@studyplan.lt.salamandra.serveriai.lt