Jei domiesi kokybiškomis studijomis bei rūpiniesi savo ateities karjera, atvyk į „Study Plan 2018“ parodą – čia galėsi susitikti su daugiau nei 30 pasaulio geriausių universitetų atstovais iš Didžiosios Britanijos, JAV, Šveicarijos, Vokietijos, Australijos, Olandijos, Austrijos, Ispanijos ir kitų šalių.

Tik šioje parodoje iš pirmų lūpų galėsi išgirsti apie universitetų siūlomas paruošiamąsias, bakalauro, magistro bei vadovų magistrantūros (MBA) studijų programas, stojimo reikalavimus, aplikacijos procesą, finansavimo galimybes, bei išgirsti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Parodoje laukiami visi, besidominantys studijų galimybėmis, jų šeimos nariai, profesionalai, kuriems įdomi vadovų magistrantūra, mokyklų pedagogai ir karjeros konsultantai, siekiantys pagilinti savo profesines žinias.

Visi dalyvaujantys renginyje turės unikalią galimybę klausytis įdomių paskaitų, kurias ves ir naudingos informacijos suteiks užsienio universitetų atstovai, taip pat kiti renginio pranešėjai.

Aleksandr Feldmanas

„Study Plan International“ vadovas, vienintelis Lietuvoje ICEF (International Consultants for Education & Fairs) sertifikuotas studijų užsienyje konsultantas, papasakos apie naujausias studijų užsienyje tendencijas bei pristatys studijų galimybes geriausiuose pasaulio universitetuose.

Mindaugas Jackevičius

Žinomas Lietuvos žurnalistas pasidalins su lankytojais savo studijų užsienyje patirtimi ir patars, kaip siekti užsibrėžtų karjeros tikslų bei nepasiklysti nežinomybės labirintuose.

Arnoldas Remeika

Maloni staigmena lauks ir besidominčių mados studijomis – mados žurnalo „L'Officiel Mada“ vykdomasis redaktorius, tinklaraščio „Bomberis“ autorius, lektorius Arnoldas Remeika papasakos apie naujausias mados išsilavinimo ir profesijos tendencijas bei tai, kas šios industrijos laukia ateityje.

Parodos partnerių prizai

Parodos lankytojų taip pat laukia šaunūs prizai. Renginio partneris kalbų centras „Language Coaching“ – nedidelė, į individualius poreikius orientuota užsienio kalbų mokykla, suteikianti aukščiausios kokybės edukacines paslaugas, išskirtinai tik „Study Plan 2018“ parodos lankytojams organizuojamoje loterijoje trims laimėtojams padovanos 200 eurų vertės kuponus įsigyti IELTS ar bet kuriuos kitus anglų kalbos užsiėmimus jų mokykloje.

Seminarų tvarkaraštis

11.15—11.35

HZ University of Applied Sciences, Olandija.
Seminaro metu išgirsite apie aukšta kokybe garsėjančio olandiško aukštojo mokslo ypatumus bei išskirtines savybes, daugiau sužinosite apie siūlomas universiteto programas ir tai, kokias karjeros perspektyvas suteikia praktinio pobūdžio išsilavinimas.
Anglų kalba

11.40—12.00

Newcastle University, Didžioji Britanija.
Seminaro metu sužinosite daugiau apie studijų galimybes viename iš geriausių Didžiosios Britanijos universitetų, įeinančiame į TOP 150 pasaulyje. Bus pristatomi bakalauro bei magistro studijų programų ypatumai, aptarti stojimo reikalavimai, aplikavimo procesas ir finansavimo galimybės.
Anglų kalba

12.05—12.45

Žurnalisto Mindaugo Jackevičiaus praktinis seminaras „Gyvenimo sprendimas: jeigu vėl būčiau 18-os. Kaip dirbti svajonių darbą?“ Daug metų švietimo, politikos temas Delfi.lt portale nagrinėjęs, šiuo metu LRT žurnalistas Mindaugas Jackevičius papasakos, kaip rinkosi studijas ir klojo pamatus karjerai. Mindaugas įvardins, jo manymu, didžiausias stojančiųjų klaidas, taip pat papasakos apie nutrūktgalvišką sprendimą daryti pertrauką karjeroje ir pusmečiui išsikraustyti į Australiją.
Lietuvių kalba

12.50—13.10

University of Western Australia, Australija.
Rinkis studijas universitete, užimančiame net 91-ąją vietą pasauliniame QS reitinge. Bus pristatytos visų pakopų studijų programos, stojimo procesas bei aptarti Australijos aukšto lygio gyvenimo ypatumai.
Anglų kalba

13.15—13.35

Geneva Business School, Šveicarija/Ispanija.
Seminare pirmą kartą Lietuvoje galėsite plačiau sužinoti apie studijų galimybes išskirtiniame, butiko stiliaus, geriausiame verslo universitete Šveicarijoje, pakliūvančiame tarp 75 stipriausių pasaulyje, taikančiame unikalias dėstymo metodikas. Bus pristatytos bakalauro, magistro, vadovų magistrantūros studijų galimybės, sužinosite, kaip galima įgyti Šveicarišką išsilavinimą už daug patrauklesnę kainą Ispanijoje, besimokant universiteto Barselonos arba Madrido miestų fakultetuose. Taip pat sužinosite kaip galima gauti dvigubą – šio Šveicarijos universiteto ir Didžiosios Britanijos valstybinio universiteto – bakalauro arba magistro studijų diplomą, mokantis tik vienoje šalyje.
Anglų kalba

13.40—14.00

MODUL University Vienna, Austrija.
Kaip tapti sėkmingu verslo, viešbučių vadybos bei turizmo srityse? Seminare sužinosite apie studijų galimybes viename geriausių Austrijos universitetų, akredituotų Austrijos prekybos rūmų. Sužinosite apie karjeros perspektyvas, kurios laukia jo absolventų, stojimo reikalavimus bei mainų programų galimybes. Jei turizmo, svetingumo ir verslo vadybos studijos yra vienas iš tavo prioritetų, tikrai verta pagalvoti apie studijas Modul University Vienna Austrijos sostinėje, pripažintoje geriausiame pasaulio mieste pagal gyvenimo kokybę.
Anglų kalba

14.05—14.45

Mados žurnalo „L'Officiel Mada“ vykdomojo redaktoriaus, tinklaraščio „Bomberis“ autoriaus, lektoriaus Arnoldo Remeikos paskaita „Mados pramonės ateitis: kokia bus rytojaus mada ir kas ją kurs?“ Mados pramonės pažanga sparti kaip niekada: perbraižomas mados sostinių žemėlapis, neatpažįstamai keičiasi pirkėjų įpročiai, kuriama iš revoliucinių medžiagų, tendencijas prognozuoja dirbtinis intelektas, dizaineriams talkina fizikai ir architektai, o apsipirkimo patirtis tuoj taps tikru nuotykiu. Glaustoje apžvalgoje Arnoldas papasakos, kaip mada gali atrodyti rytoj, ir kokie specialistai ją kurs. Aišku viena – karjera madoje, kuri laikoma viena sudėtingiausių pramonių, kuo toliau, tuo labiau bus gniaužianti kvapą, kupina didžiausių staigmenų, iššūkių ir profesinių galimybių.
Lietuvių kalba

14.50—15.10

EU Business School, Šveicarija, Vokietija, Ispanija.
Sužinosite daugiau apie verslo srities studijų galimybes aukštai reitinguojamoje šveicariškos kilmės tarptautinėje verslo mokykloje, turinčioje padalinius Ženevoje, Montreaux, Barselonoje bei Miunchene. Bus pristatytos bakalauro, magistro bei unikalios vadovų magistrantūros studijų galimybės. Sužinosite, kokius vertingus kontaktus ir naudą galėsite gauti ateities karjerai iš šių studijų. EU Business School dėstyti kviečia geriausius specialistus, kurie dažnai yra dirbantys profesionalai. Seminaro metu sužinosite, kokie garsūs pasaulyje žmonės, didžiausių pasaulio įmonių vadovai, advokatai, įtakingi politikai atvyksta bendrauti su verslo mokyklos studentais.
Anglų kalba

15.15—15.35

„Study Plan International“ vadovo bei vienintelio Lietuvoje ICEF (International Consultants for Education & Fairs) sertifikuoto studijų užsienyje konsultanto Aleksandro Feldmano praktinis seminaras. Kaip išsirinkti tinkamiausią universitetą studijoms pasaulyje, atitinkantį visus jauno žmogaus poreikius bei finansines galimybes? Seminare bus kalbama apie itin kokybiško mokslo variantus visiems: tiek puikiai besimokantiems, tiek aukštais akademiniais pasiekimais negalintiems pasigirti jaunuoliams.
Lietuvių kalba

15.40—16.00

NHL Stenden University of Applied Sciences, Olandija.
Olandija tarp Lietuvos jaunimo išlieka viena iš populiariausių studijų krypčių. Seminaro metu universiteto atstovas galės pagrįsti šias tendencijas faktais bei daugiau papasakos apie studijų galimybes Šiaurės Olandijoje įsikūrusiame valstybiniame praktinio pobūdžio universitete, turinčiame padalinius net tokiose vietose kaip Balio sala, Kataras, Tailandas bei Pietų Afrikos Respublika. Ir visa tai – už itin palankią kainą ES piliečiams.
Anglų kalba

Parodoje prisistatantys universitetai

University of South Florida (JAV) – puikiai vertinamas Amerikos universitetas, įsikūręs saulėtoje Floridoje. Ši mokslo įstaiga, garsėjanti savo moksliniais pasiekimais, siūlo daugiau 80 bakalauro ir apie 130 magistro, doktorantūros studijų programų.
Geneva Business School (Šveicarija, Ispanija) – išskirtinis, butiko stiliaus, geriausias verslo universitetas Šveicarijoje. Ši mokslo įstaiga pakliūva tarp 75-ių stipriausių pasaulyje ir taiko unikalias dėstymo metodikas. Taip pat siūlo įgyti išsilavinimą už patrauklesnę kainą Ispanijos miestuose.
University of Essex (Didžioji Britanija) – aukšta mokslo kokybe garsėjantis universitetas, įsikūręs Rytų Anglijoje. Siūlantis gausų pasirinkimą studijų programų, šis universitetas patenka tarp Didžiosios Britanijos TOP universitetų mokslo srityje, jo socialinių mokslų ir teisės studijų programos patenka tarp penkiasdešimties geriausių pasaulyje.
NHL Stenden University of Applied Sciences (Olandija) – profesionalumu pasižymintis valstybinis universitetas, įsikūręs šiaurinėje Olandijos dalyje. Šis gana nedidelis universitetas turi apie 11 tūkstančių studentų, siūlo apie 30 įvairių pakopų programų.
EU Business School (Šveicarija, Ispanija, Vokietija) – aukštai reitinguojama šveicariškos kilmės tarptautinė verslo mokykla, turinti padalinius Ženevoje, Montreaux, Barselonoje bei Miunchene. Viena geriausių verslo mokyklų pasaulyje EU Business School dėstyti kviečia geriausius specialistus, kurie neretai yra dirbantys profesionalai, jos absolventai dažnai gali pasigirti itin sėkminga karjera.
Hult International Business School (JAV, Didžioji Britanija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kinija) – tarptautinė privati verslo mokykla, siūlanti įgyti aukščiausio lygio išsilavinimą įvairiose pasaulio šalyse. Turėdama padalinių visame pasaulyje, ji leidžia gilinti verslo srities žinias bakalauro, magistro studijų pakopose bei vadovų magistrantūroje ir vienija daugiau nei 120 tautybių studentų.
Newcastle University (Didžioji Britanija) – vienas stipriausių ir profesionaliausių Didžiosios Britanijos universitetų, itin daug dėmesio skiriantis technologijų pažangai bei mokslo ir jo infrastruktūros gerinimui. Newcastle University patenka tarp 20-ies geriausių Didžiojoje Britanijoje bei priklauso geriausiųjų pasaulio aukštojo mokslo įstaigų 150-ukui.
HZ University of Applied Sciences (Olandija) – į kokybę besiorientuojantis nedidelis universitetas, kuriame kiekvienas studentas gauna daug individualaus dėmesio. Nedidelės grupės, visos reikiamos priemonės bei technologijos ir tamprus bendradarbiavimas su potencialiais darbdaviais – visa tai puikiai atspindi šį ramiame pakrantės mieste įsikūrusį universitetą.
University of Westminster (Didžioji Britanija) – gilias mokslo tradicijas puoselėjantis universitetas buvo įkurtas dar 1832 metais kaip Royal Polytechnic Institution, vėliau įgijo universiteto statusą. Puikiai reitinguose vertinamas universitetas turi daugybę fakultetų ir mokslo centrų. Kai kurių iš jų pasiekimai patenka į geriausiųjų pasaulyje 50-uką ar 100-uką. Studentams siūloma platus pasirinkimas studijų programų ir popamokinių veiklų.
University of the West of England, Bristol (Didžioji Britanija) – Bristolyje ir aplink jį įsikūręs universitetas, savo skirtinguose padaliniuose siūlo įgyti žinių įvairiose srityse: nuo kūrybos ir kultūros industrijų iki sporto ar verslo vadybos. University of the West of England, Bristol patenka tarp 25 geriausių aukštojo mokslo įstaigų Anglijoje pagal absolventų įsidarbinimą, taip pat yra vienas iš pirmaujančių pagal studentų pasitenkinimą savo studijomis universitete.
INTO University Partnerships (JAV, Didžioji Britanija) – partnerystės centras, mezgantis tvarius ryšius tarp universitetų ir studentų. INTO University Partnerships koncentruojasi į tarptautinių studentų aprūpinimą įvairiais paruošiamaisiais kursais į universitetus JAV bei Didžiojoje Britanijoje. Ši institucija turi 22 savo padalinius.
MODUL University Vienna (Austrija) – privatus universitetas, įkurtas 1908-aisiais Austrijos sostinėje Vienoje. Šis universitetas daugiausiai specializuojasi socialinio ir ekonominio vystymo srityje, turi senas turizmo, informacinių technologijų, medijų, verslo vadybos mokymo tradicijas ir yra puikiai vertinamas tarptautiniuose reitinguose.
Brunel University London (Didžioji Britanija) – įsikūręs vakariniame Londone, šis universitetas turi tris fakultetus bei tris pagrindinius mokslo centrus. Brunel University London vienija beveik 13 tūkstančių studentų ir pustrečio tūkstančio darbuotojų. Pagrindinės specializavimosi sritys – technologijos ir inžinerija.
Newcastle University London (Didžioji Britanija) – vienas iš prestižinės Didžiosios Britanijos universitetų Russel grupės steigėjų, patenkantis tarp 150 geriausiųjų pasaulio universitetų. Newcastle University Londono filialas, įsikūręs centrinėje Londono dalyje, siūlo platų pasirinkimą verslo, finansų sričių studijų programų. Kai kurios jų patenka tarp 25-ių ar net 10-ies geriausiųjų pasaulyje.
University of Central Lancashire (Didžioji Britanija) – šis universitetas pagal studentų skaičių patenka į Didžiosios Britanijos aukštojo mokslo įstaigų TOP 20-uką. Puikiai vertinamas tarptautiniuose reitinguose, jis pasižymi itin stipria tarptautiškumo dimensija: čia mokosi studentų iš daugiau nei šimto šalių, universitetas glaudžiai bendradarbiauja su aukštojo mokslo institucijomis iš viso pasaulio.
Fontys University of Applied Sciences (Olandija) – vienas geriausių taikomųjų mokslų universitetų aukšta mokslo kokybe garsėjančioje Olandijoje. Universitetas siūlo daugiau nei 200 bakalauro ir magistro studijų programų ekonomikos, technologijos, sveikatos priežiūros, socialinio darbo, sporto ir pedagogikos srityse. Pagrindiniai universiteto padaliniai įsikūrę Eidhovene, Tilburge ir Venlo.
Falmouth University (Didžioji Britanija) – itin puiki aukštojo mokslo įstaiga siekiantiems įgyti išsilavinimą meno srityje, čia gausu tiek bakalauro, tiek magistro meno krypties studijų pasirinkimų. Šio universiteto absolventai gauna ne tik itin įdomių bei naudingų žinių, bet ir puikiai sugeba jas pritaikyti praktikoje – įsidarbinimas po studijų yra bene šimtaprocentinis. Falmouth University pasižymi itin patogia infrastruktūra, bendradarbiauja su žymiausiomis pasaulio kompanijomis.
University of Western Australia (Australija) – įkurtas dar 1911 metais, University of Western Australia yra šeštas pagal amžių saulėtoje Australijoje ir pats pirmasis universitetas vakarinėje šalies dalyje. Pakliūvantis tarp 100 geriausiųjų pasaulio universitetų, jis turi gilias mokymo tradicijas, siūlo platų spektrą studijų programų, taip pat pasižymi puikiai sutvarkyta infrastruktūra.
University of East Anglia (Didžioji Britanija) – universitetas, įsikūręs rytinėje Anglijos dalyje, skirtinguose šalies reitinguose užima 12–18 vietą tarp aukšta mokslo kokybe garsėjančių Didžiosios Britanijos universitetų. Šiame itin žalią ir gražų studentų miestelį turinčiame universitete mokosi penkiolika tūkstančių studentų, beveik penktadalis jų – užsieniečiai. University of East Anglia taip pat pasižymi itin aukšta mokslinių tyrimų kokybe.
University of Derby – Centre for Contemporary Hospitality and Tourism (Didžioji Britanija) – universitetas, užimantis pirmąsias vietas tarp labiausiai rekomenduojamų moderniausių šalies aukštųjų mokslų įstaigų pagal studijų patirtį, taip pat apgyvendinimo kokybę. Pripažintas kaip viena geriausių mokymosi vietų tarptautiniams studentams, jis siūlo ne tik aukštą mokslo kokybę, bet ir itin modernią infrastruktūrą, visas reikiamas priemones, laboratorijas, įrašų studijas ir t.t. Pirmauja turizmo, sveikatingumo studijų srityse.
Breda University of Applied Sciences (Olandija) – taikomųjų mokslų universitetas, turintis apie septynis tūkstančius studentų iš daugiau nei šimto šalių. Įsikūręs 100 kilometrų atstumu nuo Amsterdamo ir Briuselio, jis lyderiauja turizmo ir rekreacijos studijų srityje pasaulyje, taip pat siūlo gausybę kitų studijų programų. Universitetas bendradarbiauja su daug užsienio mokslo bei kitų institucijų, savo studentams suteikia puikias mainų ir praktikos galimybes.
University College Birmingham (Didžioji Britanija) – universitetas specializuojasi svetingumo, kulinarijos, grožio, turizmo, marketingo, renginių organizavimo, sporto srityse. 2012-aisiais įgijęs universiteto statusą, University College Birmingham turi apie penkis tūkstančius studentų, siūlo tiek bakalauro, tiek magistro studijų programas.
City, University of London (Didžioji Britanija) – įkurtas dar 1894-aisiais kaip the Northampton Institute, 1966 metais jis įgijo universiteto statusą. Londone įsikūręs universitetas puikiai vertinamas tarptautiniuose reitinguose, turi didelę tarptautinę studentų bendruomenę ir platų studijų pasirinkimą. City, University of London turi keletą savo padalinių, tarp jų – ir CASS Business School. Pastaroji visuose verslo mokyklų reitinguose pakliūva bent jau į geriausiųjų 50-uką, neabejotinai yra viena geriausių verslo mokyklų pasaulyje.
University of Sydney (Australija) – puikiai įvertintas tarptautiniame universitetų reitinge „QS World University Rankings 2018” ir pakliūva į geriausiųjų penkiasdešimtuką, o daugelis jo fakultetų puikuojasi pirmajame dešimtuke. University of Sydney labai aukštai vertinamas ne tik pagal studijų kokybę, bet ir pagal tai, kaip sėkmingai jam pavyksta paruošti savo studentus darbo rinkai. Naujausiame absolventų įsidarbinimą vertinančiame tarptautiniame reitinge „QS Graduate Employability Rankings 2018” jis užimą 4-ąją vietą.
Australian National University (Australija) – Australijos sostinėje Kanberoje įsikūrusi aukštojo mokslo įstaiga pagal „QS World University Rankings 2018” užima dvidešimt ketvirtąją vietą pasaulyje ir yra aukščiausiai reitinguojamas šalies universitetas. Prestižinis Australian National University garsėja aukšta mokslo kokybe, investicijomis į infrastruktūrą, puikiais studentų vertinimais bei aukščiausius standartus atitinkančiomis mokymosi sąlygomis.
University of Auckland (Naujoji Zelandija) – didžiausios Naujosios Zelandijos universitetas, įsikūręs didžiausiame šalies mieste Oklande. Jis pirmauja ne tik savo dydžiu, bet ir tarptautiniu pripažinimu – „QS World University Rankings 2018” užima 85-ąją vietą ir yra geriausiai reitinguose vertinamas Naujosios Zelandijos universitetas. Įkurtas dar 1883-iaisiais, jis šiuo metu turi beveik 30 tūkstančių studentų.
Teesside University (Didžioji Britanija) – nors turinti senas mokymo tradicijas, ši aukštojo mokslo institucija pasižymi inovatyvumu, šiuolaikiškumu bei aukštais mokymo standartais. Įsikūręs Šiaurės Rytų Anglijoje, Teesside University turi daugiau nei 18 tūkstančių studentų ir yra gerai vertinamas tarptautinių reitingų.
DANIA ACADEMY (Danija) – valstybinė verslo ir technologijų mokykla, turinti aštuonis padalinius Danijoje. Ši mokslo įstaiga siūlo alternatyvų profesinį išsilavinimą bakalauro studijoms IT, verslo ir technologijų srityse, porą bakalauro studijų programų, taip pat galima pasirinkti trumpos trukmės kursus. DANIA ACADEMY mokosi pustrečio tūkstančio Danijos ir užsienio studentų.
HTMi Hotel and Tourism Management Institute Switzerland (Šveicarija) – privati mokslo įstaiga, siūlanti bakalauro ir magistro studijų programas. HTMI, įsikūręs aukšta mokslo kokybe garsėjančioje Šveicarijoje, specializuojasi viešbučių ir turizmo vadyboje bei gali pasigirti studentais iš daugiau nei trisdešimt penkių pasaulio šalių.

Parodos draugas

„StudyUK“ projektas sukurtas padėti išsirinkti tinkamiausią universitetą Didžiojoje Britanijoje ir pagelbėti sutvarkyti visus stojimo dokumentus norintiems studijuoti šioje Lietuvos jaunimo itin mėgstamoje šalyje.

Daugiau informacijos

Dėl detalesnės informacijos apie parodą kreipkitės į parodos koordinatorių Aleksandrą Feldmaną.

Atsisiųsti parodos plakatą