Nori studijuoti verslą? Susipažink su TOP verslo mokyklomis!

Žinai, kad verslo vadyba ir strategija – tai tavo kelias, beliko išsirinkti geriausią verslo mokyklą? Bet jų tiek daug, kad sunku ir susigaudyti, tiesa? „Study Plan“ komanda pasiruošusi tau padėti – į prestižinių užsienio universitetų parodą Vilniuje atvežame kelias geriausiai vertinamas verslo mokyklas. Tau beliks tik ateiti ir susipažinti su šių išskirtinių universitetų atstovais:

Hult International Business School – universitetas, siūlantis išskirtines studijas Londone, San Franciske, Bostone, Niujorke, Dubajuje, Šanchajuje. Vienas geriausių pasirinkimų, ieškantiems kokybiškų verslo vadybos studijų. Jų vykdomos programos pakliūva į daugelio reitingų pasaulio 50 geriausiųjų programų. Taip pat čia vykdomi trumpi aukščiausio lygio vadovams skirti kursai (Ashridge Executive Education), siekiant patobulinti verslo organizavimo įgūdžius, kelti kvalifikaciją.

Geneva Business School – prestižinė privati verslo mokykla, puikiai vertinama tarptautiniuose reitinguose: „CEO World Magazine“ Geneva Business School skyrė 61-ąją vietą tarp verslo universitetų pasaulyje bei 2-ąją vietą Šveicarijoje. Tuo tarpu įtakingasis „Global Brands Magazine“ paskelbė, kad Geneva Business School yra geriausia verslo mokykla aukšta mokslo kokybe garsėjančioje šalyje. Ši verslo mokykla vykdo išskirtines verslo bakalauro bei magistro studijas, taip pat gali pasiūlyti mokytis savo filiale saulėtoje Barselonoje arba Madride.

Touluse Business School – įkurta prieš daugiau nei šimtą metų, šiandien TBS orientuojasi į verslo vadybos studijas, tačiau pastaraisiais metais ypatingo tarptautinio dėmesio sulaukė TBS civilinės ir kosmoso aviacijos vadybos programos, taip pat dirbtinio intelekto tyrimai ir jų pritaikomumas verslo vadyboje. Šiandien be pagrindinės būstinės Tulūzoje (Prancūzija) TBS taip pat turi filialus kituose dinamiškuose didmiesčiuose – sostinėje Paryžiuje, Londone (Didžioji Britanija), Barselonoje (Ispanija) ir Kasablankoje (Marokas). Beje, vienas seniausių Prancūzijos verslo leidinių „Le MOCI“ TBS bakalauro vadybos programai tarp visų šioje kategorijoje vertintų programų 2019 m. skyrė net pirmąją vietą.

EU Business School – tai privati verslo mokykla, vykdanti visų pakopų studijų programas ir turinti filialus Ženevoje ir Montrė (Šveicarija), taip pat Miunchene (Vokietija) ir Barselonoje (Ispanija). Aukšti mokymosi programų standartai, dideli studentų pasiekimai, profesionalūs dėstytojai-praktikai leidžia šiam privačiam universitetui nuolat būti aukštose pozicijose daugelyje tarptautinių reitingų. Pavyzdžiui, jų vykdoma vadovų magistrantūros (MBA) programa tarptautiniuose „QS Global MBA Rankings 2019“ reitinguose pakliūva į geriausių programų Europoje 50-uką ir tarp dviejų šimtų geriausių visame pasaulyje. Dažnai paskaitas studentams skaito didžiausių Šveicarijos įmonių vadovai, garsūs advokatai, įtakingi politikai. Ne veltui tarp šio universiteto absolventų gausu sėkmingų verslininkų, vadovų, besidarbuojančių įvairiose pasaulio šalyse, puikiai žinomose tarptautinėse kompanijose.

Paroda įvyks sausio 25 d., 11-16 val., viešbutyje „Radisson Blu Lietuva“.
Nemokamas bilietas – www.studyplan.lt/paroda