Nemokamas online seminaras – prestižinės viešbučių vadybos studijos Šveicarijoje

Svajojate apie nuosavą viešbutį arba karjerą prabangiame viešbutyje bet kuriame pasaulio krašte ir nežinote nuo ko pradėti? Registruokitės į nemokamą online seminarą su vienu geriausiu Šveicarijos svetingumo bei viešbučių vadybos universitetu pasaulyje – Glion Institute of Higher Education, atsakysime į visus klausimus!

Pirmas žingsnis svajonių link – yra kokybiškas išsilavinimas. „Study Plan“ turi didelę patirtį edukacijos srityje, todėl siūlo tik geriausius variantus. Seminaro metu supažindinsime Jus su Šveicarijos svetingumo išsilavinimo grandu – Glion Institute of Higher Education bei bendrausime su šios aukštosios mokyklos atstovu.

Tai yra viena geriausių aukštųjų mokyklų turizmo ir svetingumo srityje, remiantis „QS Top Universities“ reitingu ji užima net 3-ąją vietą pasaulyje. O tai reiškia, kad baigę šią mokyklą iš karto pateksite į geidžiamiausių svetingumo specialistų sąrašą.

Nors 2020 m. pasaulį sudrebino Covid-19 pandemija ir turizmas patiria stagnaciją, akivaizdu, kad tokia situacija netruks amžinai. O pasibaigus visiems nesklandumams profesionalių turizmo ir svetingumo sektorių atstovų paklausa bus itin didelė. Svetingumo sektorius yra be galo dinamiškas ir nuolat besivystantis, todėl būtina iš anksto pasirūpinti tinkamu išsilavinimu. Mūsų siūlomas variantas padės Jums užtikrinti tinkamą karjeros pradžią.

Be to, Glion Institute of Higher Education ne tik viena geriausių, bet ir viena seniausių mokyklų turizmo ir svetingumo srityje, veikianti net nuo 1962 m. bei įsikūrusi vaizdinguose Šveicarijos alpių papėdės Montreux bei Bulle miesteliuose. Studijuodami šioje mokykloje galėsite ne tik gauti aukščiausios kokybės bakalauro ar magistro laipsnį, bet ir pamatyti kaip praktiškai veikia turizmo industrija. Jau pirmais studijų metais teorija derinama kartu su praktika geriausiuose pasaulio viešbučiuose. Taip pat seminaro metu sužinosite, kaip galima įgyti Šveicarišką išsilavinimą besimokant Jungtinėje Karalystėje, Glion Institute of Higher education Londono fakultete.

Pagrindinis Glion Institute of Higher Education šūkis – kokybiškas išsilavinimas ir sėkminga karjera. Todėl 2020 m. spalio 29 d., 18.00 val., kviečiame dalyvauti mūsų nemokamame online seminare ir pradėti kelią svajonių karjeros link!

Seminaro metu aptarsime:

✅   Universiteto privalumus bei karjeros perspektyvas baigus studijas;

✅   Siūlomas bakalauro bei magistro programas;

✅   Dokumentų pateikimo tvarką bei terminus;

✅   Turizmo ir svetingumo srities aktualijas bei tendencijas;

✅   Atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

„Study Plan“ yra įgaliotas šios aukštosios mokyklos atstovas Baltijos šalyse. Todėl nepraleiskite progos dalyvauti išskirtiniame seminare. Seminaras vyks anglų kalba, trumė – 1 val.

Atkreipiame dėmesį, kad registracija yra privaloma, prisijungimą prie seminaro atsiųsime nurodytu el. paštu, likus 3 dienoms iki seminaro.

Registruokitės online:    Dabar kviečiame pažiūrėti trumpą Glion Institute of Higher Education vaizdo pristatymą.