Mechanikos inžinerija: kodėl geriausia ją studijuoti Vokietijoje?

Mechanikos inžinerija – skamba ne taip patraukliai kaip informacinės technologijos ir kūrybinės industrijos? Ir visai be reikalo! Kas yra mechanikos inžinerija, kodėl ji laikoma prestižine specialybe, ką tiksliai dirba inžinieriai ir kiek jie uždirba sužinosite atėję į prestižinių užsienio universitetų parodą Vilniuje.

Joje ir galėsite susipažinti su Dortmundo technologijų universitetu (Technical University Dortmund). Beje, būtent Vokietijoje tokios studijų programos pačios stipriausios, nes šita valstybė ne šiaip sau yra viena  galingiausių pasaulio ekonomikų – juk ji visada priklausė nuo puikiai išvystytos pramonės, ypač automobilių, kitos technikos gamybos sektoriaus, todėl ir inžinierius ten ruošia labai atsakingai. Parodos metu universiteto atstovai pristatys mechanikos inžinerijos bakalauro ir magistro studijų programas.

Paroda įvyks sausio 25 d., 11-16 val., viešbutyje „Radisson Blu Lietuva“.
Nemokamas bilietas – www.studyplan.lt/paroda

Svarbus pranešimas!

Prašome visų UAB "Study Plan International" klientų ir partnerių nedelsiant susisiekti elektroniniu paštu studyplaninternational@gmail.com. Pageidaujama pranešimų kalba - anglų.

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.


Important announcement!

Due to force majeure circumstances, we kindly ask all “Study Plan International” UAB clients and partners to temporarily contact
studyplaninternational@gmail.com for information. The preferred language for messages is English.

Thank you for understanding!


Важное сообщение!

В связи с форс-мажорными обстоятельствами просим всех клиентов и партнёров “Study Plan International” UAB временно связываться по электронной почте studyplaninternational@gmail.com для получения информации. Предпочтительный язык сообщений – английский.

Благодарим за понимание!