Ką gausite pasirinkę „Study Plan International“ vidurinio ugdymo konsultavimo paslaugą?

Pirmos konsultacijos metu aptariami kliento lūkesčiai. Per susitikimą daug sužinosite apie skirtingų šalių vidurinio mokslo sistemas, reitingavimą, finansavimo galimybes, buitinius gyvenimo atitinkamoje šalyje aspektus bei gausite atsakymus į visus jums rūpimus klausimus.

Tolesnio bendradarbiavimo eiga: išsiaiškinami asmeniniai kliento lūkesčiai ir parenkami geriausi vidurinio mokslo variantai. Pradedamas pasiruošimas stojimo dokumentų teikimui: sudaromas veiksmų planas, pateikiamas reikalingų stojimo dokumentų sąrašas, duodamos pasiruošimo gairės bei pavyzdžiai, nustatomi terminai. Su vidurinėmis mokyklomis komunikuojama dėl kuo didesnio finansinio paketo užtikrinimo. Susitikimų skaičius nėra ribojamas, susitinkama ir kalbamasi tiek, koks yra poreikis.

Kitas žingsnis – stojimo prašymo pateikimas. Koordinuojame ir užpildome visus prašymus bei reikalingas formas.

Laukiame vidurinių mokyklų atsakymų, nuolat su jomis kontaktuojame.

Jei reikalinga studento viza, padedame jos gavimo proceso metu. Suteikiama visa informacija dėl reikalingų dokumentų, užpildomos aplikacinės formos vizai gauti. Teikiama informacija apie būstą.

Suteikiama informacija dėl įsikūrimo šalyje: registracija, sveikatos apsauga, viešojo transporto subtilybės ir kt. Padedame planuojant kelionę: oro ir žemės transporto bilietų užsakymas, pasitikimas.

Moksleiviui išvykus, bendravimas nenutrūksta: suteikiamos konsultacijos, atsakoma į iškylančius klausimus.